Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Egzamin Małejżonki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • BROWARIEC
    • 10-2002
    • 429

    #61
    Ahumba! Nie daj się! Zdrówka!
    Żadna płaca nie hańbi...
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #62
      Ahumba napisał(a)
      Sam jak wiesz nie mam prawa jazdy i podejrzewam, że na sześciu podejściach nie skończyłbym.
      Znalezione w Onecie:

      Rekordziści w zdawaniu na prawo jazdy
      "Nowości": Pewien włocławianin dopiero za 27. podejściem zdał egzamin teoretyczny na prawo jazdy. Próbował od 1998 r., zaliczył pod koniec minionego roku. Teraz czeka go o wiele trudniejszy egzamin praktyczny.

      Według gazety, to nie jedyny rekordzista w historii Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego we Włocławku. Kilka lat temu jeden z uczestników szkolenia na prawo jazdy podchodził do egzaminów 43 razy. Inni mają więcej szczęścia - egzaminu teoretycznego nie zalicza na ogół co piąta osoba. Praktyczny pozytywnie zdaje 38 proc. osób przystępujących do tej próby - podaje dziennik.

      Jak wynika ze statystyk, do egzaminów teoretycznych najlepiej przygotowani są kandydaci w przedziale wiekowym 31-50. Z praktyką na placu manewrowym i na ulicach miasta natomiast najlepiej radzą sobie osoby w wieku od 20 do 30 lat.

      W drugiej połowie minionego roku we włocławskim WORD zaplanowano o 25 proc. mniej egzaminów niż w analogicznym okresie roku poprzedniego - powiedział gazecie rzecznik prasowy WORD Maciej Gogołkiewicz. Wyraźny spadek liczby egzaminów spowodowała zmiana przepisów z 2002 roku, podnosząca granicę wieku osób, które mogą otrzymać prawo jazdy. Obecnie wynosi ona 18 lat - informują "Nowości".
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • maleństwo
        Senior
        • 10-2003
        • 847

        #63
        Ja jestem stara rutyniara. Mam prawo jazdy od 15 lat. Teraz jak ciagle słyszę, że niektórzy zdają po kilka razy, to zastanawiam się czy ja bym zdała. Mam ochotę iść za kogoś na egzamin i sprawdzić do czego się doczepią.

        Comment

        • clarq
          Senior
          • 09-2003
          • 187

          #64
          Małażonka napisał(a)
          Może to próżna skromność, ale nie sądziłam, że należy mi się cały duży temat!
          Nieskromnie powiem jeszcze, że za gratulację dziękuję i czakam na jeszcze...
          Wozić Irona będę, a i owszem, ale na pewno nie na spotkania forumowe, bo tam zamierzam
          gratuluje.

          P.S. mnie to czeka na wiosne (brak śniegu)
          -------------------
          Grupie Żywiec mówie stanowcze NIE!
          Guinnessowi i innym ALE mówie stanowczo TAK!
          Smacznym piwom (także jasnym) mówie TAK.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #65
            maleństwo napisał(a)
            Mam ochotę iść za kogoś na egzamin i sprawdzić do czego się doczepią.
            a idź, idź to się zdziwisz troszkę do czego to można się przyczepić, ja zaliczyłem za trzecim razem, o ile za pierwszym zrobiłem faktycznie błąd (skręt z jednokierunkowej z prawego pasa) to za drugim razem facet nie oblał za to, ze przed skrzyżowaniem równorzędnym w prawą stronę spojrzałem się oczami ze zbyt lekkim zwrotem głowy, a nie "mocno odchylając głowę w prawo"
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Małażonka
              Senior
              • 03-2003
              • 4602

              #66
              Irona uwalono za to, że WJEŻDŻAJĄC na rondo (jadąc na wprost przez to rondo) nie dał kierunkowskazu, mnie za skręt na trzecim biegu (mimo, że prędkość w trakcie skrętu wynosiła ok. 40 km/h - egzaminator w ostatniej chwili zmienił zdanie i kazał mi skręcić, a nie jechać prosto)

              Comment

              • Cyrkonia
                Senior
                • 10-2001
                • 1936

                #67
                Marudzicie
                aż tak źle nie jest
                zdawałam kilka lat temu i jakoś przyżyłam
                na placyku zjawiło się chyba z 15 bab i 4 facetów
                przeszłam ja (bo krzyczałam że nie wsiądę do samochodu póki nie odśnieżą mi kresek ) i 2 facetów. Jeden młody, cały szczęśliwy że przeszedł do następnej części, i drugi nieco starszy, który panikował, bo podobno obiecał żonie, że jak zda egzamin to rzuci palenie.
                A jazda po mieście to był luzik. Było przed 20:00 i pusto na ulicach.
                www.stat-gra.pl

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #68
                  Cyrkonia napisał(a)
                  Marudzicie
                  aż tak źle nie jest
                  zdawałam kilka lat temu i jakoś przyżyłam

                  A jazda po mieście to był luzik. Było przed 20:00 i pusto na ulicach.
                  luzik? przed 20 pusto na ulicach??? hehe (wybacz śmiech ale nie mogłem się powstrzymać) chyba oboje zdawalismy prawko w całkiem odmiennych warunkach.
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Cyrkonia
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 1936

                    #69
                    dokładnie!!!!
                    Ty w Warszawie, a ja w Olsztynie.

                    Poza tym, zaczynasz mnie wkurzać.
                    Chyba baby Ci brakuje, że czepiasz się tak wszystkiego.
                    www.stat-gra.pl

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #70
                      Cyrkonia napisał(a)
                      Poza tym, zaczynasz mnie wkurzać.
                      Chyba baby Ci brakuje, że czepiasz się tak wszystkiego.
                      wiesz Cyrkonio "ten typ juz tak ma", ile ludzi tyle charakterów i nie każdy musi się dopasowywać do drugiego, moze i jestem czepliwy, nie przeczę ale napewno nigdy nie miałem i nie mam zamiaru nikomu "dopalac", jesli prowadzę dyskusje nawet z najzagorzalszymi antagonistami to zachowuję pewien margines poza który nie wykraczam.i mimo, ze częstu, tu na forum prawie, że się kłócę to biorę zawsze małą poprawkę i staram się jak mogę zachowywać spokój.

                      A to, ze piszę od razu co myslę nie jest jak to sądzisz czepianiem się tylko wyrażeniem swojego zdania do którego mam prawo.Nawet jesli komuś innemu moze ono sie nie spodobać.

                      Co do bab to muszę Cię rozczarować, nie brakuje mi absolutnie. Natomiast Twoja nerwowość świadczy, ze jestes zbyt pobudliwa i że to własnie Tobie czegos brakuje
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • Cyrkonia
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 1936

                        #71
                        Policz, ile razy w ostatnim czasie przyczepiono się do mnie, a ile do Ciebie..............
                        www.stat-gra.pl

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          #72
                          Cyrkonia po prostu jest skorpionem.
                          A że ja też jestem przedstawicielem tego rzędu z gromady Pajęczaków, to rozumiem jej wzburzenie - ten typ tak ma
                          Last edited by iron; 19-01-2004, 13:53.
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • lzkamil
                            kierowca bombowca
                            • 01-2003
                            • 3611

                            #73
                            kochani to troche wyglada jakbyscie wlasnie mieli stluczke i sie klocili z czyjej winy - przyjmijcie ze to przez zle warunki biometeorologiczne, napijcie sie po piwku i uwazajcie na Arta z alkomatem
                            Lepszy jabol pod okapem
                            niż GŻ, CP i KP !


                            Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                            Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                            Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                            Comment

                            • Cyrkonia
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 1936

                              #74
                              iron napisał(a)
                              Cyrkonia po prostu jest skorpionem.
                              A że ja też jestem przedstawicielem tego rzędu z gromady Pajęczaków, to rozumiem jej wzburzenie - ten typ tak ma
                              www.stat-gra.pl

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #75
                                Teraz ja zaczynam. Własnie jestem po pierwszym oblanym praktycznym

                                Niestety zupełnie z mojej winy - tak się zdenerwowałam, że noga mi się na sprzęgle podczas manewrów telepała w górę i w dół

                                Najbardziej złości to, że wszystko mam opanowane a przez durne nerwy ledwo zaczęłam egzamin to już skończyłam
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎