Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Michalczewski przegrał!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cordel
    Senior
    • 09-2001
    • 1087

    Michalczewski przegrał!

    Po dwunastu rundach walki Michalczewski przegrał na punkty z Julio Cesarem Gonzalezem, mimo że przeciwnik ledwo się na nogach trzymał. Dla mnie to farsa. Jest tak jak z korzeniowskim lata temu, mimo,że dobry, to za szybko ważył się wygrać.
    "Mam powody
    Powstrzymywać się od wody.
    Od wody mnie w brzuchu kole:
    Pijam tylko alkohole."
    Jan Lemański
  • kuntersztyn
    Gość
    • 10-2003
    • 2

    #2
    prawda jest taka, ze Darkowi nie raz sprzyjalo szczescie (czasem sedziowie) -tym razem ci ostatni go troche skrzywdzili ...i rekord poszedl sie pie.....szkoda, ale to taki niewymierny sport...wypijmy szklaneczke za naszego mistrza

    Comment

    • arzy
      Senior
      • 06-2002
      • 2814

      #3
      Bardzo podobał mi się postawa Darka po przegranej. Nie płakał, nie lamentował tylko z godnością przyjął werdykt sędziów i pogratulował Gonzalesowi wygranej, a na koniec podziękował publiczności.
      Darek to człowiek z klasą.
      Zdrowie Darka
      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      Bractwo Piwne
      Skład Piwa
      Piszę poprawnie po polsku!

      Comment

      • mwa
        Senior
        • 01-2003
        • 5071

        #4
        Nic nie wiedziałem o walce. Czy leciało to w telewizji i kiedy będzie powtórka
        Pozdrawiam Cię !!!!

        Comment

        • danoc
          Senior
          • 06-2002
          • 338

          #5
          Powtórka będzie o 12.20 na TVN.
          ************************************************** ************
          Moja kolekcja: wozy konne, bociany i latarnie morskie
          www.beercoasters.glt.pl

          Masz podstawki z wozami konnymi, bocianami lub latarniami morskimi? Daj mi znać.
          ************************************************** ************

          Comment

          • perłyfan
            Senior
            • 02-2003
            • 1244

            #6
            Ja PIE......!!!Ale lipa, tak czułem ze Gonzales jest mocny i może być ciężko. Starałem sie nawet nie myśleć o porażce Darka. No cóż trudno!!! Dostarczył nam i tak sporo przyjemnych wrażeń. Dzisiaj ZDROWIE DARKA M.!!!! Tak ma być
            JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              #7
              Już przed walką Tiger nie "był sobą".Mówił,że będzie mu wstyd przed rodziną jak przegra.
              Co do samej walki,Gonzales dzięki większemu zasięgowi ramion stopował Darka prostymi, których sporo doszło do celu.Według mnie Darek wygrał 4 rundy,6 Gonzales,a dwie były remisowe.Błędy popełniał sędzia ringowy,pozwalając na bardzo niskie opuszczanie głowy przez Gonzalesa i Darek miał problem z trafieniem go,ale jak trafił to mocno.Rywal bił też haki,Michalczewski tego nie robił,a w ten sposób może "wyprostowałby" przeciwnika.
              W sumie nie była to porywająca walka.Podpisuję się pod tym co napisał arzy.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • Mafar
                Senior
                • 04-2003
                • 1262

                #8
                Ja wiedziałem od początku że będzie coś nie tak.Mazurek Dąbrowskiego był grany podobnie jak w Korei i co było , wszyscy wiedzą
                Polakom gratulujemy Brackiego

                Gdy rozum śpi budzą się demony

                Comment

                • Ja2ger
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 177

                  #9
                  Dwaj sędziowe z Ameryki - chcieli żeby pas był chociaż na ich kontynencie

                  Comment

                  • mwa
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 5071

                    #10
                    Jak widziałem powtórkę walki to jestem zaskoczony wynikiem, tak jak zaskoczony był Gonzalez (on to do przesady).
                    Jeśli chodzi walkę o odebranie pasa to musi być to wyraźnie widoczne, że klijent jest lepszy i powalił gościa na kolana.
                    A jeśli chodzi o amerykaów to pewnie nie chcieli, by Darek pobił rekord Rockiego (czy dobrze to wymyśliłem ).
                    Pozdrawiam Cię !!!!

                    Comment

                    • sponsor
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 132

                      #11
                      Strasznie szkoda, że Michalczewski przegrał i z rekordu nici ale tak to już bywa w tym sporcie. Sędziowie rzeczywiście się nie popisali. Jeśli teraz będą wygrywać ci którzy unikają walki i kulą się po pierwszym ciosie przeciwnika to mam gdzieś ten sport i zaczynam oglądać golfa !!!
                      Pozostaje mieć nadzieję, że w ramach rewanżu Michalczewski zleje porządnie Gonzaleza i nie pozostawi sędziom wątpliwości co do tego kto jest prawdziwym mistrzem.
                      Tres Piwowares

                      Comment

                      • perłyfan
                        Senior
                        • 02-2003
                        • 1244

                        #12
                        Nie od dziś tak jest w boksie. Kontrowersyjne werdykty są teraz na porządku dziennym. Szkoda, że tak dotkliwie nas to dotyka. Teraz jakoś przeżyłem ale krew mnie zalała jak parę miesięcy temu oszukano Zegana. On zlał przeciwnika wyraźniej niż Darek. Niestety dzisiejszy boks to chyba układy i kasa,kasa,kasa. A najbardziej rozbawiła mnie wypowiedź Rocchigianiego - "Michalczewski przegrał wszystkie rundy...".Koleś nie może przeboleć, że nic wielkiego nie osiągnął a od Darka wyłapał dwa razy
                        JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                        Comment

                        • perłyfan
                          Senior
                          • 02-2003
                          • 1244

                          #13
                          Muszę sprostować, bo dopiero zajarzyłem ironiczny ton wypowiedzi Rocchigianiego...hehe, ale fakt, ze wybitny nie był
                          JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            #14
                            mwa napisał(a)
                            ... by Darek pobił rekord Rockiego
                            Szkoda, że nie wyrównał rekordu Rocky Marciano .

                            Comment

                            • slado
                              Gość
                              • 07-2003
                              • 1072

                              #15
                              Patrząc na ilość zadawanych, celnych ciosów to jednak Gonzales wypada korzystniej. To że miał mniej ducha walki i słabszą kondycję było wyraźnie widać. Oceny sędziów niestety opierają się na statystyce, a ta nie była korzystna dla Darka. Miał Michalczewski wolę walki a nawet determinację by coś w tej walce uczynić. Szkoda że tylko że na woli się skończyło.
                              Oczywiście Gonzales powinien być upomniany za nisko opuszczaną głowę i to upomnienie z karnymi punktami. Być może wówczas werdykt końcowy byłby inny.
                              Ehhh, co tam.
                              za Darka !

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎