Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
    Ty się poprostu przyznaj, że miałeś smaka na mięsko
    Mocno suszone
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      Dzień mijał sobie powoli, jak zwykle, męcząco w pracy... aż tóż przed 13-tą zostałem wujkiem.
      Siostrzyczka powiła dorodnego, nowego chłopa. Za 18 lat wprowadzę go na forum
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • biermann
        Senior
        • 09-2001
        • 2552

        Dzień w miarę lajcikowo, natomiast wieczorową pora parę wiadomości , które do mnie dotarły powaliły mnie całkiem... dobrze, że jutro wolne... można się storbić
        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          dzień czatowania na pocztowca zwanego listonoszem. Cholernik rachunki tylko przyniósł i na pocieszenie najnowszy numer National Geographic, ale zniżek na PKP już nie
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • kot_z_cheshire
            Senior
            • 11-2005
            • 2201

            Nie wiem, dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że w pracy głównie mnie trafia: BILANS:
            1. zeszły piatek-wymiana okien podczas naszych godzin pracy-biorąc pod uwage temp. na zewnątrz, było mało smiesznie...
            2. od początku tego tygodnia okna sa dopieszczane w czasie naszych godzin pracy: silikony, jakieś srodki ...
            3. teraz wymalowano sciany dookoła okien jakąś emulsją...dość smierdzącą i zjadliwą: nie pomagaja nawet otwarte okna..a właściwie tylko uchylone, bo strach otworzyć,bo jeszcze jakiś paproch wleci i się do świeżomalowanego przyklei...
            Mam dość! Boli mnie głowa, jestem zmęczona... i jest mi niedobrze od smrodu...Dlaczego do cholery bierze się pod uwagę tylko wygodę panów malarzy, a nie pracowników??? Może dlatego, że panowie malarze to rodzina prezesa a reszta z ogłoszenia...
            No, to pomarudziłam.
            Młode koty mają adhd, niestety.
            Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
            Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
            Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

            Comment

            • Cez
              Senior
              • 01-2003
              • 1789

              Ja mam dociepalnie budynku za oknem. Udar(u)em mozna dostać
              Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

              Comment

              • pezet
                Improwizator
                • 03-2006
                • 481

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
                Może dlatego, że panowie malarze to rodzina prezesa a reszta z ogłoszenia...
                Jeśli na to malowanie był ogłoszony przerag to na pewno jest to rodzina prezesa . Zresztą ta reszta z ogłoszenia też powinna być jego rodziną. Prezesi, dyrektorzy, prezydenci mają baaardzo liczne rodziny .
                Właśnie mój dzień mija na pisaniu oferty do publicznego przetargu. Robota ciężka i na dodatek nie jestem spokrewniony z żadnym prezesem, burmistrzem czy starostą.
                Wieczorem obowiązkowo
                „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
                Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
                Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • mark33
                  Idę po piwo do piwnicy.
                  • 04-2005
                  • 3283

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
                  Nie wiem, dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że w pracy głównie mnie trafia: BILANS:
                  1. zeszły piatek-wymiana okien podczas naszych godzin pracy-biorąc pod uwage temp. na zewnątrz, było mało smiesznie...
                  2. od początku tego tygodnia okna sa dopieszczane w czasie naszych godzin pracy: silikony, jakieś srodki ...
                  3. teraz wymalowano sciany dookoła okien jakąś emulsją...dość smierdzącą i zjadliwą: nie pomagaja nawet otwarte okna..a właściwie tylko uchylone, bo strach otworzyć,bo jeszcze jakiś paproch wleci i się do świeżomalowanego przyklei...
                  Mam dość! Boli mnie głowa, jestem zmęczona... i jest mi niedobrze od smrodu...Dlaczego do cholery bierze się pod uwagę tylko wygodę panów malarzy, a nie pracowników??? Może dlatego, że panowie malarze to rodzina prezesa a reszta z ogłoszenia...
                  No, to pomarudziłam.

                  Jak czytam takie słowa to normalnie

                  Proponuję udać omdlenie i wezwać pogotowie, pan prezes się będzie tłumaczył.

                  Comment

                  • Cez
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 1789

                    gorzej jak znajdzię się ochotnik do cucenia
                    Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                    Comment

                    • kot_z_cheshire
                      Senior
                      • 11-2005
                      • 2201

                      ło matko Cez....Weź przestań

                      Marku, pracuję we firmie, w której wielu pracowników to krewni i znajomi..Aczkolwiek dopóki nie wpływa to na moje i zdrowie i samopoczucie, mam to w nosie...Ale dzisiaj się miarka przebrała
                      Młode koty mają adhd, niestety.
                      Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                      Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                      Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        Dzień minął w podróży, zwiedzeniu w jej trakcie fragmentu Lublina i zaliczeniu tam wariacji nt. Kebabu. Kiedy wchodziłem do domu, myślałem że zaraz za progiem padnę na zol i zasnę. Ale pierwsze otrzeźwienie nastąpiło przy skrzynce na listy gdzie czekały na mnie... zniżki na PKP i tak się zastanawiam czy nie lecieć zaraz na dworzec – do rana jeszcze bym zastał w Zwierzyńcu niedobitki
                        Totalnie zmęczenie spłukałem gorącą wodą w wannie i teraz ni w cholerę zasnąć nie jestem w stanie. Za to zgłodniałem, a tu nie ma ogniska z kiełbasą
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • Aldach
                          Senior
                          • 07-2003
                          • 1269

                          Wiedziałem, że te zniżki się jeszcze odnajdą
                          A dzień minął mi tak samo jak Adamowi 16 z tą różnicą, że już o 18.00 dowiedziałem się, że szkolenie na które się tak spieszę się nie odbędzie

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            Ja dopiero o 1 godzinie dotarłem do domu.Ale za to zaliczyłem Chmielaki.Niestety na całkowitym odludziu gdzieś na "ścianie wschodniej" okazało sie,że moje autko jednak nie jeździ na piwo i sobie stanęło w polu.Ponad godzinę czekałem zanim dotarła do mnie benzyna Dobrze,że w lodówce mam jeszcze Zwierza bo mogę ukoić stargane nerwy.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • garfunkel
                              Senior
                              • 04-2005
                              • 1068

                              Oszaleć mi dziś przyjdzie!!!!!...gdzieś to muszę napisać, tu muszę...

                              Comment

                              • kot_z_cheshire
                                Senior
                                • 11-2005
                                • 2201

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika garfunkel
                                Oszaleć mi dziś przyjdzie!!!!!...gdzieś to muszę napisać, tu muszę...
                                Hmm..Spiesz się! Nie masz pojęcia jaki przyjemny jest stan, w którym masz wszystko w...poważaniu
                                Młode koty mają adhd, niestety.
                                Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                                Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                                Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎