Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
    Dziś dzień kiepski, zdrówko wymagało udania się do przychodni zamiast do pracy. Więc siedzę na zwolnieniu i piwka nie piję bo trzeba łykać anybityki.
    Nie było by najgorzej tylko w kościach łamie a łeb nawala jak na jakimś kosmicznym kacu.
    No ja Cię rozumiem. Jutro czeka mnie - na szczęscie tylko jeden - dzień zwolnienia. I brak piwa.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      He he super ,kłopoty z wprowadzeniem się do nowego mieszkania,u mnie totalne zmiany w pracy i z tyrania 24/72 muszę przenieść się na cykl 6-14 jeden tydzień,następny 14-22,mogę zaliczać też nocki 22-6 i czasem do tego nakazują pracę w godzinach 6-18,18-6 ,do tego nikt nie wie kiedy co i jak Bardzo nam to na rękę,szczególnie ,że Maleńka niedługo może przyjść na świat,aaa do tego na liście do zagłady jest też szkoła Westy i na 99 % padnie.
      Jest po prostu super


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • cyborg_marcel
        Senior
        • 03-2003
        • 3467

        Coby trzymać się narzekającej konwencji Jestem dziś we wnętrzu - świeci słońce, mam do przejścia 1,5 km - ulewa, docieram na miejsce - kaloryfery nie działają, 4 godziny siedzę w mokrych ciuchach. A teraz z racji uzależnienia komputerowego - gdzieś w kącie, przy podłodze, między deskami a folią... Marzę o normalności.
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        • jurgin
          Senior
          • 01-2004
          • 153

          jakoś zobaczyłem w najświeższych postach zapytanie "jak minął dzień" i stwierdziłem, że muszę się podzielić. Był to wyjątkowo podły dzień w pracy, mój wróg nr1 znowu ubzdurał sobie jakąś intrygę i przedstawił ją mojemu szefostwu, które jak zazwyczaj raczyło uwierzyć, a ja potem musiałem to całe g... odkręcać... a wszystko z czystej zawiści i małego konfliktu... blech... a teraz siedzę przed monitorem i spijam butelczyny, poszedł amber żywy, i leszki pilsy... poza tym umyte kilkadziesiąt butelek, bo wypadałoby w końcu przelać piwko do flaszek...

          Comment

          • Gwiazda
            Senior
            • 07-2006
            • 400

            Dzień minął na dochodzeniu do siebie po powrocie z wojaży i wspominaniu. Ja chcę do Paryża!!!
            "Oszukać diabła, to nie grzech"

            Comment

            • fteo
              Senior
              • 05-2003
              • 1139

              Właśnie się dowiedziałam, że mój mąż został kontuzjowany na piłce nożnej i jedziemy na pogotowie.
              K****! Sport to zdrowie!
              http://lotnictwo.net.pl/
              http://www.flightradar24.com/
              http://www.airshow.sp.mil.pl/

              Comment

              • Shlangbaum
                Senior
                • 03-2005
                • 5828

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fteo
                Właśnie się dowiedziałam, że mój mąż został kontuzjowany na piłce nożnej i jedziemy na pogotowie.
                K****! Sport to zdrowie!
                czy JAckson jest już cały ?

                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                Comment

                • cyborg_marcel
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 3467

                  JAckson> szybkiego powrotu do formy!

                  Mój dzień rozpoczął się pobudką o 11:00 i jakoś bezboleśnie by minął, gdyby nie to, że oczywiście musiano zakłócić mój spokój przy robieniu PITa => lekkie zdziwienie, że coś w tym roku zdecydowanie więcej na pożytek społeczny przekażę => bieg do kompa w celu zrobieniu przelewu => po kilku objawach nieposłuszeństwa przelew w końcu poszedł => wracam do dokumentów, zerkam... zamiast 1% wyliczyło i przelało "mi się" 10 % Przy obecnym braku zleceń, to boli. Dobrze, że chociaż na szczytny cel te pieniądze poszły...
                  Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                  Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                    czy JAckson jest już cały ?
                    Tak, tylko ze złamaną nogą :/
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • fteo
                      Senior
                      • 05-2003
                      • 1139

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                      Tak, tylko ze złamaną nogą :/
                      Spędziliśmy 3 godziny na pogotowiu, gdzie wcale nie było tłumów.
                      Dzień wczorajszy zakończył się dzisiaj ok. 3 nocy, a dzisiejszy w sumie dość wcześnie rozpoczął.
                      Last edited by fteo; 15-02-2007, 08:42.
                      http://lotnictwo.net.pl/
                      http://www.flightradar24.com/
                      http://www.airshow.sp.mil.pl/

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        No to ładnie! Trzeba będzie chorego odwiedzić z jakimś browarem chyba

                        A prawo jazdy Ewa masz, czy zaiwaniasz środkami komunikacji miejskiej, bo jeśli to drugie, to kondolencje, zwłaszcza dzisiaj
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                          No to ładnie! Trzeba będzie chorego odwiedzić z jakimś browarem chyba

                          A prawo jazdy Ewa masz, czy zaiwaniasz środkami komunikacji miejskiej, bo jeśli to drugie, to kondolencje, zwłaszcza dzisiaj
                          Zapraszam

                          Ewa właśnie testuje stan połączeń MPK. Współczuję.
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • Wujcio_Shaggy
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 4628

                            Jacku, kuruj tę nogę!

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                            (...) Trzeba będzie chorego odwiedzić z jakimś browarem chyba (...)
                            Ze względu na wyższą zawartość wapnia zalecane jest piwo z okolic Burton-upon-Trent lub domowe warzone na wodzie z dodatkiem gipsu piwowarskiego
                            Last edited by Wujcio_Shaggy; 15-02-2007, 11:08.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                            Comment

                            • JAckson
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 6122

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                              Jacku, kuruj tę nogę!
                              Właśnie się zastawiam, czy nie udać się po lekarstwo i otwieracz
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              • mark33
                                Idę po piwo do piwnicy.
                                • 04-2005
                                • 3283

                                Trzeci dzień chorobowego powolutku się kończy, już się ciesze piwkiem w niedzielę.
                                Dziś pomimo łykania antybiotyków naparłem się 2 razy , raz ciemne , raz jasne (pranie ).

                                W końcu wymieniłem zasilacz w kompie, stary 300W już nie wyrabiał wieszał kompa z byle powodu i grzał się jak głupi (wewnątrz jeden z radiatorów).

                                Większa część dnia upłynęła na czytaniu kolejnych przygód Jakuba Wędrowycza.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎