Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kupiłem auto

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Małażonka
    Senior
    • 03-2003
    • 4602

    #16
    Przyłączam się do gratulacji!

    My użytkujemy Mazdę 323 z 1977 roku i dla odmiany nie zamierzmy jej na nic zamieniać. Sprawuje się pierwszorzędnie. Myślę, że i Wy będziecie z autka zadowoleni, czego Wam serdecznie życzę.
    Last edited by Małażonka; 17-11-2003, 10:49.

    Comment

    • jerzy
      piwoholik
      • 10-2001
      • 4705

      #17
      Breslauer - uważaj. Chcesz zamienić samochód na "jeździdełko"! Będziesz tylko ciągle jeździł do serwisu i płakał płacąc za naprawy!
      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

      Comment

      • maryhh
        Senior
        • 02-2001
        • 1895

        #18
        też jestem przeciwnikiem zakupu nowych aut.
        po prostu niestać mnie na takie wydatki.
        mój ponad 10-cio letni golf II spisuje się narazie bez zarzutów, o czym conietkórzy mieli okazję się przekonać. (wszyscy sie chwalą to ja też)
        Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
        "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
        do lekkiej pracy jestem za ciężki"

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          #19
          Małażonka napisał(a)
          Przyłączam się do gratulacji!

          My użytkujemy Mazdę 323 z 1977 roku i dla odmiany nie zamierzmy jej na nic zamieniać. Sprawuje się pierwszorzędnie. Myślę, że i Wy będziecie z autka zadowoleni, czego Wam serdecznie życzę.
          No Kochanie nieco przesadziłaś, rocznik naszej Mazduli to 1987 - nie postarzaj jej - ona ma zaledwie 16 lat, czym trudni się, opowiem Wam...
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            #20
            A już tak dla zainteresowanych - jest to tzw. BF-ka, czyli modek budy robiony tylko przez jakieś dwa lata.
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • Małażonka
              Senior
              • 03-2003
              • 4602

              #21
              iron napisał(a)
              No Kochanie nieco przesadziłaś, rocznik naszej Mazduli to 1987 - nie postarzaj jej - ona ma zaledwie 16 lat, czym trudni się, opowiem Wam...
              Dlaczego zawsze jest tak, że to Ty masz rację? Muszę się chyba cofnąć do podstawówki: z dodawaniem i mnożeniem nie mam problemów, ale odejmowanie mi coś nie wychodzi . Mam jednak nadzieję, że Mazdula mając 26 lat również będzie Nam dobrze służyć, a co - lubię ją!

              Comment

              • lzkamil
                kierowca bombowca
                • 01-2003
                • 3611

                #22
                No to zapraszam Was (i Wasze pojazdy mozliwie tez) do mnie na Wyspy - moja Skodzinka obrocila juz kilka razy w obie strony to i Wy podolacie
                Lepszy jabol pod okapem
                niż GŻ, CP i KP !


                Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #23
                  A ja miałem kiedyś Syrenę, ale mi ją dzieciaki rozwlekły po podwórku, zanim zdążyłem poczynić odpowiednie naprawy...

                  Ostatnio choruję na Nyskę z instalacją gazową. Woziłbym sobie nią rower na wypadek korków i forumowiczów na wypadek wypadów piwnych

                  To co, składacie się?

                  Comment

                  • pjenknik
                    • 08-2001
                    • 3388

                    #24
                    Ja się mogę złożyć, ale tylko w pół, lepszy jest Jerzy. On się składa w kostkę
                    Last edited by pjenknik; 17-11-2003, 18:50.
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #25
                      Odp: kupiłem auto

                      rychur napisał(a)
                      koniecznie muszę się pochwalić, po długim poszukiwaniu taniego samochodu kupiłem AUDI 80 starsze od węgla, rok 81. Stan naprawdę dobry,
                      gratulacje, za dwa lata będziesz mógł dostać zółte tablice, a wtedy to wartość takiego, szczególnie zadbanego auta bedzie raczej rosnąć niż spadać
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        #26
                        pjenknik napisał(a)
                        Ja się mogę złożyć, ale tylko w pół, lepszy jest Jerzy. On się składa w kostkę
                        Wybiję dziury w dachu i nie będziecie musieli. Ale nie ma przymusu, zawsze możecie być widoczni nisko, jak Zythum.

                        Comment

                        • breslauer
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 2690

                          #27
                          jerzy napisał(a)
                          Breslauer - uważaj. Chcesz zamienić samochód na "jeździdełko"! Będziesz tylko ciągle jeździł do serwisu i płakał płacąc za naprawy!
                          Ja wiem? Wcale nie uważam, że włoskie samochody to "jeździdełka". Volkswageny są koszmarnie drogie, nawet w podstawowych, "gołych", wersjach - zresztą obecnie Volkswagenowi baaardzo ponoć daleko do swojej jakości, tej której miał przed laty. Jak się trafi na felerny egzemplarz, to nie ma rady - nawet znaczek na klapie nie pomoże. Znam ludzi, którzy jeżdżą włoskimi autami i nie narzekają, znam takich co mają problemy, znam też takich co mają problemy z autami niemieckimi. Poza tym jest to kwestia, kogo na co stać. Po prostu.

                          Comment

                          • jerzy
                            piwoholik
                            • 10-2001
                            • 4705

                            #28
                            Ja odradzam zakupu NOWEGO samochodu większości marek, w tym VW. Chyba, że kogoś stać na nowe auto klasy > 100.000 zł (nie brać dosłownie - to taka przenośnia).
                            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                            Comment

                            • breslauer
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 2690

                              #29
                              jerzy napisał(a)
                              Ja odradzam zakupu NOWEGO samochodu większości marek, w tym VW. Chyba, że kogoś stać na nowe auto klasy > 100.000 zł (nie brać dosłownie - to taka przenośnia).
                              A ja, powiem Ci szczerze, bałbym się kupować auto używane - chyba żeby od znajomego, który jest jego pierwszym właścicielem i którego to auta historię znam bardzo dobrze.
                              Nie ryzykowałbym kupna w ciemno samochodu, który może być po kilku wypadkach - przecież niektóre uszkodzenia mogą się ujawnić po dłuższej eksploatacji. A kupując auto nowe ma się jednak fabryczną gwarancję.

                              Comment

                              • crizz
                                ...
                                • 02-2003
                                • 1255

                                #30
                                jerzy napisał
                                Ja odradzam zakupu NOWEGO samochodu większości [...]

                                Ja też odradzam.

                                crizz
                                posiadacz auta kupionego 3 lata temu w salonie . Na kredyt . Denominowany w euro !!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎