Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy zawaliliście coś kiedyś przez piwo?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kamyczek77
    Senior
    • 09-2001
    • 458

    #16
    uwolnic_orke napisal/a
    A może inaczej sformułowac pytanie: czy zawaliliście coś kiedyś przez Forum?

    Ja tak.
    Ja obecnie zawalam wykład z chorób pszczół,ale tu jest ciekawiej,więc nie żałuję.
    Od piwa z puchy bolą nas brzuchy!!!

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #17
      [QUOTE]Originally posted by kamyczek77
      Ja obecnie zawalam wykład z chorób pszczół
      Wykładowcą jest Maja? To może dlatego zniknęła z forum...
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • Kudłaty
        Senior
        • 09-2001
        • 1972

        #18
        StaryKocur napisal/a
        Powiem jak najbardziej szczerze: JA TEŻ
        Wreszcie znalazłem miejsce w sieci, gdzie moge na luzie
        pogadać o mojej pasji.

        Wasze zdrowie


        StaryKocur
        Ja już od dawna znalazłem kolegów i pisze o swojej piwnej pasiiiiiiiiiiiiii

        Comment

        • SAIMIR
          Gość
          • 11-2001
          • 182

          #19
          Piwofil napisal/a


          Budzik owszem sobie nastawiłem ale zdaje się że postawiłem go do góry nogami i coś pomieszały mi się godziny
          A skleroza w moim wieku to nie występuje (zresztą ja pamiętałem o tym spotkaniu).
          Szkoda mi tylko kobiety z którą byłem umówiony.
          Jeśli tylko jedno piwko w tym "zawiniło" to rzeczywiście ,szkoda kobiety ,że zmarnowała czas dla Ciebie. Chyba ,że nie była to TA kobieta, a wtedy to szkoda Twojego zmarnowanego czasu , bo mogłeś wypić kolejne piwo.

          Comment

          • Piwofil
            Senior
            • 01-2002
            • 907

            #20
            SAIMIR napisal/a


            Jeśli tylko jedno piwko w tym "zawiniło" to rzeczywiście ,szkoda kobiety ,że zmarnowała czas dla Ciebie. Chyba ,że nie była to TA kobieta, a wtedy to szkoda Twojego zmarnowanego czasu , bo mogłeś wypić kolejne piwo.
            A tam piwko mi zaszkodziło, a Ty po piwie nie jesteś bardziej senny?
            A kobieta zadzwoniła i po 5 minutach nie miała większych pretensji, umówiłem się z nią na kolejną środę.

            I nie prosiłem o komentowanie mojej wpadki, lepiej opisz jakąś Twoją.
            www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎