Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sącząc piwo przy komputerze grając w...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wujcio_Shaggy
    Senior
    • 01-2004
    • 4628

    #76
    Prawdaż, ale 1501 rok to jednak trochę przedwcześnie; uprzednio trzeba zebrać siły na Moskwicina...
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

    Comment

    • Pawcik
      Senior
      • 08-2003
      • 108

      #77
      Ja jak juz popijam piwko przy kompie to gram tylko w jakies managery pilkarskie.
      Kiedys to byla seria CM, a ostatnio gram w Football Manager i, musze sie pochwalic ze juz w czwartym sezonie zdobylem mistrzostwo Polski z Lechem Poznan.
      Kiedys bardzo lubilem roznego rodzaju strategie i stare gry z czasow Amigi, ale teraz oprocz managerow nic juz mnie nie wciaga.

      Comment

      • mikołajj
        Senior
        • 01-2005
        • 106

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
        Imperialiści!!!

        Jestem dumny z bycia nazywanym Imperialistą, dopóki chodzi o Imperium Polskie

        Comment

        • mikołajj
          Senior
          • 01-2005
          • 106

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
          Prawdaż, ale 1501 rok to jednak trochę przedwcześnie; uprzednio trzeba zebrać siły na Moskwicina...
          To najwyższy czas na to, nie daj Moskwie wzmocnić się terenami zabranymi Złotej Ordzie. Zajmuj ich krwią i żelazem

          Comment

          • bonusique
            Senior
            • 01-2005
            • 104

            #80
            Ja polecam piwną grę anglojęzyczną, w którą można zagrać sobie tutaj . Tylko ostrzegam! Proszę grać na trzeźwo

            Comment

            • bonusique
              Senior
              • 01-2005
              • 104

              #81
              Hmm.... z tego względu, że pojawił się w tym linku niezamierzony spis innych pierdół , proponuję wejść do gry beerandweapons.swf na tejże stronie.

              Comment

              • Standarte
                Gość
                • 08-2003
                • 467

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mikołajj
                Do piwka idealna jest seria Europa Universalis,(...).
                A co sądzicie o "Mrocznych Wiekach"? Sympatyczna strategia, podobno wynik można wyeksportować do EU2 i kontynuować podboje w nowszych czasach.

                Aktualnie grywam niemal wyłącznie w "Battlefield 1918" (mod do gry "Battlefield 1942" przenoszący w realia I wojny światowej). Bitwy staczane on-line dają sporo adrenaliny, niestety są też bardzo absorbujące czasowo a tego ostatniego zawszedeficyt...
                W każdym razie gorąco polecam każdemu miłośnikowi Wielkiej Wojny, chłopaki z teamu "BF 1918" odwalili kawał dobrej roboty a to bynajmniej nie koniec. Wkrótce można się spodziewać wersji MR 2 a w niej prawdopodobnie takie rarytasy jak Gallipoli (Turcy vs. Brytyjczycy a właściwie ANZAC).

                Comment

                • ArturŁ
                  Senior
                  • 11-2004
                  • 374

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Standarte
                  A co sądzicie o "Mrocznych Wiekach"? Sympatyczna strategia, podobno wynik można wyeksportować do EU2 i kontynuować podboje w nowszych czasach
                  "Mrocznych wieków" niestety nie znam,stąd odnieść się nijak nie mogę.

                  Natomiast przypomniały mi się "klasyki" o których zapomniałem,a myślę że zapominać nie należy
                  - Civilization,Colonization,Master of Orion,Prince of Persia i Wolfenstein 3d.No i nie pomińmy polskiego Franko z amigi.Łezka w oku
                  Last edited by ArturŁ; 01-02-2005, 19:11.

                  Comment

                  • Standarte
                    Gość
                    • 08-2003
                    • 467

                    #84
                    Mroczne Wieki to tytuł spolszczonej wersji Crusader Kings. Jest to kolejna strategia z serii Europa Universalis a tło rozgrywki stanowią czasy średniowieczne. Pozycja godna polecenia wszystkim miłośnikom serii EU.

                    Comment

                    • ArturŁ
                      Senior
                      • 11-2004
                      • 374

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Standarte
                      Mroczne Wieki to tytuł spolszczonej wersji Crusader Kings. Jest to kolejna strategia z serii Europa Universalis a tło rozgrywki stanowią czasy średniowieczne. Pozycja godna polecenia wszystkim miłośnikom serii EU.
                      Jak Bóg da czasu trochę,tudzież ześle egzemplarz to nie omieszkam wypróbować Standarte.

                      Comment

                      • mikołajj
                        Senior
                        • 01-2005
                        • 106

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Standarte
                        A co sądzicie o "Mrocznych Wiekach"? Sympatyczna strategia, podobno wynik można wyeksportować do EU2 i kontynuować podboje w nowszych czasach.

                        Mam mroczne wieki, są niezłe, jest tylko jeden WIELKI problem, z jakis niezrozumiałych przyczyn nie mogę skończyć gry, gdy Imperium Polskie jest za duże gra ma zwyczaj wychodzić do Windowsa, więc nigdy nie udało mi się sprawdzić jak to jest eksportować grę do EU2.

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          #87
                          Dosyć ciekawie wygląda nowy Medal Of Honor.Wojna na Pacyfiku.
                          Testowałem u kumpla.Za jakiś czas musze spróbować u siebie na kompie.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • Standarte
                            Gość
                            • 08-2003
                            • 467

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mikołajj
                            Mam mroczne wieki, są niezłe, jest tylko jeden WIELKI problem, z jakis niezrozumiałych przyczyn nie mogę skończyć gry, gdy Imperium Polskie jest za duże gra ma zwyczaj wychodzić do Windowsa, więc nigdy nie udało mi się sprawdzić jak to jest eksportować grę do EU2.
                            Istotnie, gra zawiera pewne błędy. Spróbuj inną nacją. Są też pomniejsze kwiatki. Stolica Polski domyślnie znajduje się w prowincji Cieszyn, Krakowskie nosi herb miasta Kielce, a herbem Krakowa wyróżniono bodaj Sieradz. Ale przy takiej skali, jaką zastosowano pewne pomyłki są zrozumiałe - szkoda, że ktoś nie pomyślał, aby usunąć je w polskiej wersji. Chciałoby się też dowolnie przebierać w prowincjach w momencie startu, a wybór jest mocno zawężony. Ale cóż, mimo mankamentów to i tak fajna gra - osobiście najbardziej lubię zaczynać tworzenie imperium od księstwa śląskiego lub księstwa Flandrii. Posiadanie potężnego seniora w początkowych fazach gry bardzo się opłaca - zabezpiecza od wielu potencjalnych agresorów. Gdy się zaczyna niepodległym królestwem trzeba się zdrowo nawysilać by odeprzeć ataki wrogów tudzież zbuntowanych wasali.

                            Eksportować możesz w dowolnym momencie, nie musisz czekać do końca gry. Komputer skalkuluje prawdopodobny wynik twoich dalszych poczynań.
                            Last edited by Standarte; 04-02-2005, 00:10.

                            Comment

                            • ArturŁ
                              Senior
                              • 11-2004
                              • 374

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                              Dosyć ciekawie wygląda nowy Medal Of Honor.Wojna na Pacyfiku.
                              Testowałem u kumpla.Za jakiś czas musze spróbować u siebie na kompie.

                              Pacyfiku nie grałem,natomiast wersję podstawową przeszedłem.Była sympatyczna,aczkolwiek parę misji mi się nie podobało (np. misja we francuskim miasteczku najeżonym niemieckimi snajperami - gra ograniczała się do bezsensownego sejwowania i loadowania co parę sekund).

                              Następną grą tego typu jest Call of Duty,również osadzona w czasie II Wojny Światowej.I tę grę bym polecał jako nawet lepszą niźli Medal of Honor.

                              Ja obecnie tłukę w Half Life'a II i polecam wszystkim fanom serii - jest przednia.
                              Last edited by ArturŁ; 08-02-2005, 12:19.

                              Comment

                              • peter007
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 2820

                                #90
                                Ja ostatnio wróciłem do starej strategicznej gry Age of Empires II. Jakoś czuję sentyment do tej gry.
                                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎