Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poradnik rozwiązywania problemów. Dla piwoszy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    #16
    Kudłaty napisal/a
    Przewróciłeś się do tyłu!!
    wtedy sufit świeci
    Święta racja miało być przewrócenie się w tył, coś mi się pomyliło no i spaliłem cały dowcip.
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

    Comment

    • Kudłaty
      Senior
      • 09-2001
      • 1972

      #17
      Maslak był lekko wypity widocznie

      Comment

      • maslak
        Member
        • 01-2002
        • 41

        #18
        wyjasnienie

        Temu kto odczytał tamten post ze zrozumieniem stawiam piwo!

        Ja poważnie miałem problem, bo pisałem na laptopie, w którym kibord mi co jakiś czas wysiada. Ciekawe, bo tylko jeden rządek: 8 i k , . Zamiast "i" pisałem "j" , jak chciałem "k" to wstukałem "ch", a "," i "8" nie stosowałem.

        Dla jasności teraz piszę z domu i klawiatura mi działa, a wypite jeszcze nie miałem... wtedy CZAICIE?
        Pozdrowienia od Maslaka

        Comment

        • ANDRO
          Senior
          • 10-2001
          • 640

          #19
          Co nie zmienia faktu ,że to już byyyło...
          Andro z wyspy jednej takiej.
          http://www.bahama.uznam.net.pl/

          Comment

          • uwolnic_orke
            Gość
            • 02-2002
            • 95

            #20
            To lata w internecie conajmniej od czterech lat. Na pięciu milionach stron z kiepskimi kawałami. Coś jak "39 powodów, dla których piwo jest lepsze..." itd.
            Krótko mówiąc - stare.

            Comment

            • kangurpl
              Senior
              • 03-2002
              • 2660

              #21
              Re: wyjasnienie

              maslak napisal/a

              Ja poważnie miałem problem, bo pisałem na laptopie, w którym kibord mi co jakiś czas wysiada. Ciekawe, bo tylko jeden rządek: 8 i k , .
              Typowe uszkodzenie, niech zgadnę laptop DELL'a?
              Dają 3 lata gwarancji i wymieniają klawiature od ręki.
              Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
              "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

              "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

              Comment

              • maslak
                Member
                • 01-2002
                • 41

                #22
                bingo

                zgadłeś DELL. Z tym rządkiem to jest niezły ubaw, bo czasami działa a czasami nie, a ja zawsze zakładam, że będzie dział i nie biorę dodatkowej klawiatury.. no i zawsze nie działa
                Poza tym to bateria mi wysiadła, miernik pokazuje ile ma %, ale nie ładuje i nie bierze prądu.
                P.S. Sorki, że nie na temat, juz więcej nie będe.
                Pozdrowienia od Maslaka

                Comment

                • Andi
                  Senior
                  • 07-2001
                  • 1915

                  #23
                  dla prawdziwego piwosza nie ma nigdzie problemöw -czy z klawiatörka czy z czym innym -najwazniejsze ze zawsze stoi przed nami pare butelekz zimnym napojem-wszyscy wiedza z jakim
                  Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                  http://www.andreas-kronkorken.de

                  Comment

                  • SAIMIR
                    Gość
                    • 11-2001
                    • 182

                    #24
                    [QUOTE]maslak napisal/a

                    Człowjechu pomysl przez chwjle!! Tachje poradnjchj jach ten powstają w języchu angjelschjm j tłumaczy sje je na polschj a nje na odwrót!!! To że ty to już chjedyś czytałeś(ja z resztą też) znaczy że chtoś je wcześnjej przetłumaczył na polschj j tyle!!! .
                    Ja wjdzjajem to chyba na alchochole.net czy jachoś tach
                    SAIMIR napisal/a
                    celt_birofil stać Cię na więcej....
                    [/QUOTE
                    No pewnje SAIMIR najlepjej chogoś chrytychować. Tach swoją drogą to przeglądając Twoje wypowjedj na Forum nje znalazlem njczego prodchtywnego: same techsty w stylu powyższego; opjepszanje ludzj; drwjenje z njch jtp jtd....
                    P.S. Nje mam " " & " " na chlawjaturze; zamjast njch pjsze "ch" & "j" . Mam nadzjeje ze chtoś mnje zrozumjał [/B]
                    Mimo dużego rozbawienia ,udało mi się doczytać Twój post.
                    Lepiej już pisz z domu ,a nie z baru. Widzę , że masz kompleksy związane z miejscem zamieszkania innych użytkowników Forum.
                    Uzupełnij może swój profil,bo być może masz bardzo duże doświadczenie życiowe i wtedy Twoje uwagi przyjmę ze zrozumieniem..Co do moich postów ,to są pewnie czasami kontrowersyjne,ale z nikogo nie drwię,nie obrażam i nie używam wazeliny... w przeciwieństwie do Ciebie(też ogladałem Twoje nawalizowane posty)Czekam na Twoje produktywne wypowiedzi.
                    Co do tłumaczeń poradników, to przecież Szekspira też przetłumaczono na j.polski nie ma chyba potrzeby tłumaczyć go na angielski...Celt_briofil nie poczuł się chyba obrażony moim postem,zresztą pewnie ma sprawną klawiaturę i coś by napisał.
                    Pozdrawiam,idę napić się Kujawiaka.( tam w Toruniu pewnie nie wiesz co to jest- a ja Ci nie powiem....)Tak, tak człowjechu nie wiesz co tracisz.

                    Comment

                    • maslak
                      Member
                      • 01-2002
                      • 41

                      #25
                      hmmmmm

                      Powinienem odpowiedzieć Ci na PW, ale skoro piszesz na Forum, to ja też.

                      1.Po pierwsze chcę otwarcie powiedzieć, iż nie jestem pseudokibicem , wrogo nastawionym do mieszkańców Bydgoszczy, nic z tych rzeczy. Nie wiem skąd przyszło Ci to do głowy. Uwagi, które Ci poczyniłem, może i były za ostre, ale skierowane do Ciebie, jako osoby, a nie Bydgoszczanina. Nie musisz się bronić przed nimi zwalając winę na stereotyp "Toruń vs Bydgoszcz".

                      2. "Co do tłumaczeń poradników, to przecież Szekspira też przetłumaczono na j.polski nie ma chyba potrzeby tłumaczyć go na angielski..." SAIMIR. O tym właśnie pisałem!!! W powyższej wypowiedzi zaprzeczasz sam Sobie ("To są powielone( przełożone na j. ang. kawałki z humorów piwnych")! Ale dalsza gadaniana i "wymiana ciosów" nie ma sensu. Poprzestańmy na tym i tyle.

                      3. "Pozdrawiam,idę napić się Kujawiaka.( tam w Toruniu pewnie nie wiesz co to jest- a ja Ci nie powiem....)Tak, tak człowjechu nie wiesz co tracisz."SAIMIR Wiem, chłowjechu, czego nie tracę . Tak poważnie to Kujawiaka piłem i do najgorszych on nie należy. Ja niestety nie mogę pochwalic się toruńskim piwem i tu Twoja wyższość .

                      4. "Co do moich postów ,to są pewnie czasami kontrowersyjne,ale z nikogo nie drwię,nie obrażam i nie używam wazeliny... w przeciwieństwie do Ciebie..." SAIMIR. Słuchaj SAIMIR nie odpowiem na te zarzuty, bo nie ma to większego sensu. Mógłbym kontynuować aspekt drwienia i obrażania, dawać przykłady itp.. ale po co??? Jak już napisałem wyżej proponuje zawieszenie broni i pójście razem na piwo, może być i Wasz Kujawiak ;-) Zgoda??

                      W celu zbliżenia Torunia i Bydgodszczy, łamania stereotypów, skończenia z ponadprzeciętym używaniem słów "Tyfus" i "Krzyżak", proponuję szeroko pojętą współpracę piwną. Na początek dobrze by było zająć się opisaniem knajp, barów, i lokali Naszego województwa. Co o tym myślicie, Ty SAIMIR, jak i inni "miejscowi"?
                      Pozdrowienia od Maslaka

                      Comment

                      • Piwofil
                        Senior
                        • 01-2002
                        • 907

                        #26
                        Prosze państwa, bitwa Maslak kontra Saimir przybrała nieoczekiwany zwrot. Otóz reprezenant Torunia zaproponował zawieszenie broni i wpólne wypicie Kujawiaka pokoju.
                        Ciekawe jak odpowie na to drugi wojownik.
                        Wszyscy czekają w napięciu a ja jako spiker tego pojedynku proponuje wszystkim wiernym kibicom piwo (nie musi być to Kujawiak)

                        A tak na poważnie to skończcie panowie tą bezsensowną wymiane zdań i zacznijcie działać razem.
                        W tym wypadku brawa za Maslaka za próbe zażegnania tego niby konfilktu.
                        www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                        Comment

                        • SAIMIR
                          Gość
                          • 11-2001
                          • 182

                          #27
                          Re: hmmmmm

                          maslak napisal/a
                          .....
                          W celu zbliżenia Torunia i Bydgodszczy, łamania stereotypów, skończenia z ponadprzeciętym używaniem słów "Tyfus" i "Krzyżak", proponuję szeroko pojętą współpracę piwną. Na początek dobrze by było zająć się opisaniem knajp, barów, i lokali Naszego województwa. Co o tym myślicie, Ty SAIMIR, jak i inni "miejscowi"?
                          Rzeczywiście ,nie ma sensu ta dyskusja(chociaż daleki jestem od używania"Krzyżaków" itp..)
                          Pozdrawiam i zapraszam na nie musi być Kujawiak....

                          Comment

                          • maslak
                            Member
                            • 01-2002
                            • 41

                            #28
                            Cóż to był za ekscytujący pojedynek
                            Szkoda tylko, że po zawarciu pokoju pracę komentatora straci dzielny Piwofil, który nie bacząc na zagrożenia podjął się zaszczytnej funkcji komentowania tegoż pojedynku

                            P.S. Po zawarciu pokoju "k" i "i" zaczęło mi działać. Zbieg okoliczności....????
                            Pozdrowienia od Maslaka

                            Comment

                            • zythum
                              Kot Makawity
                              • 08-2001
                              • 8305

                              #29
                              Ja to mówią u nas "krawaciarzy" , niezgoda rujnuje a piwo buduje
                              To inaczej miało być, przyjaciele,
                              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                              Rządzący światem samowładnie
                              Królowie banków, fabryk, hut
                              Tym mocni są, że każdy kradnie
                              Bogactwa, które stwarza lud.

                              Comment

                              • Piwofil
                                Senior
                                • 01-2002
                                • 907

                                #30
                                maslak napisal/a

                                ...Szkoda tylko, że po zawarciu pokoju pracę komentatora straci dzielny Piwofil, który nie bacząc na zagrożenia podjął się zaszczytnej funkcji komentowania tegoż pojedynku ...

                                No szkoda ale może zatrudnią mnie gdzieś w innym miejscu
                                W każdym razie kiedyś może zostane słynnym komentatorem ( słyniejszym niż Szpakowski )
                                www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎