Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Samotność w sieci

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Żą - przewodniczysz komisji. Ja mogę zostać sekretarzem, a Cyborg niech Cię zastępuje.
    Aha!
    Abernacka – od tej chwili masz zakaz opuszczania kraju
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Musimy jeszcze opracować spójny plan ambicjonalnego wykłócania się o nieistotne szczegóły.

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Sam!

        Super sam?

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          żąleną napisał(a)
          Sam!

          Super sam?
          Udało Ci się. Jednak akumulatory (24 sztuki) nie pozwoliły posiedzieć w sieci tak jak myślałem. Ale za to jak pięknie wykamany jestem
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            adam16 napisał(a)
            (...)
            Abernacka – od tej chwili masz zakaz opuszczania kraju
            No nie wiem czy wam się uda mnie powstrzymać ! Dzisiaj opuszczam Gdynie na dwa dni a za niecały miesiąc uciekam za wschodnią granice!
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              abernacka napisał(a)
              No nie wiem czy wam się uda mnie powstrzymać ! Dzisiaj opuszczam Gdynie na dwa dni a za niecały miesiąc uciekam za wschodnią granice!
              Panie Przewodniczący, larum grają... pewnie z kolekcji pana A.
              Last edited by adam16; 14-01-2005, 09:40.
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • cyborg_marcel
                Senior
                • 03-2003
                • 3467

                abernacka napisał(a)
                No nie wiem czy wam się uda mnie powstrzymać ! Dzisiaj opuszczam Gdynie na dwa dni a za niecały miesiąc uciekam za wschodnią granice!
                spokojnie, mam już dobraną do Twej osoby odpowiednią częstotliwość radarów - namierzę Cię zawsze (poza tym skoro nie będzie Cię na Browarze, jakoś będę się musiała zająć w czasie samotnościowania)
                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                Comment

                • cyborg_marcel
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 3467

                  nocne pozdrowienia dla Arta i GulGula ja idę grzecznie spać - brawo za wytrwałość (chyba przez Skype'a skończy się moje samotnościowanie na forum)...
                  dobranoc Wam!
                  Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                  Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Wczora byłem na pokazie capoeiry w Poznaniu. Pokaz na imprezie firmowej. Konferansjer zapowiada:

                    - ... a teraz wystąpi grupa capoeiry z Warszawy...

                    Wśród publiki lekkie poruszenie, po czym paru typów zagaja:

                    - War-sza-wa-do-do-mu!

                    I tak na sobie doświadczyłem, jakim błędnym kołem bywa nienawiść lub choćby niechęć (nie mówiąc o agresji). Bo jak nigdy nie miałem nic przeciwko Poznaniowi, tak przez chwilę miałem ochotę coś na Poznań krzyknąć. A co by z tego wynikło oprócz podsycenia atmosfery niechęci?

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      abernacka napisał(a)
                      No nie wiem czy wam się uda mnie powstrzymać ! Dzisiaj opuszczam Gdynie na dwa dni a za niecały miesiąc uciekam za wschodnią granice!
                      No co Ty o azyl chcesz prosić?
                      Last edited by Pogoniarz; 16-01-2005, 09:29.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • cyborg_marcel
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 3467

                        no i bądźmy szczerzy - jak tu się można spokojnie samotnościować, skoro o godz. 23.00 było 90 odwiedzających, a i teraz dużo osób czyta forum żeby tak po nocy, przed kompem... poza tym mając robotę + gg + skype'a + telefony, jak można być samotnym?
                        nie wiem, czy to taka opcja, którą Admin dodał dla przechodzących na kolejny level zaawansowania, ale coś, kurczaczek, dobrze jest! i nawet ilość beznadziejnych postów mi się zmniejsza

                        w oczekiwaniu na fr. rec. boissons. bieres, Wielki Adminie...
                        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                        Comment

                        • solfernus
                          Senior
                          • 08-2004
                          • 1025

                          Biedny Cyborg biedny
                          Nawet nie może w ciszy i w spokoju wymyślić kolejnego egzystencjonalnego
                          tematu
                          Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                          Comment

                          • cyborg_marcel
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 3467

                            tematów to ja mam w głowie pełno, ale musiałabym byc naprawdę sama, żeby odważyć się katować nimi Forum - tym bardziej, że są to bardzo nocne tematy i w dzień mogłyby trochę ludzi zdołować...
                            więc na razie przerzuciłam się na samotność w mojej głowie (czyt.: HDD)
                            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                            Comment

                            • cyborg_marcel
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 3467

                              "Bromba, bardzo ścisła w obliczeniach, działająca bez pośpiechu, sama na początku nie zdawała sobie sprawy, jak trudny obrała zawód, trudny zwłaszcza dla kogoś tak jak ona skłonnego do refleksji. Wszystkie Bromby, jak wiadomo, były skłonne do refleksji i może dlatego tak skromnie prezentuje się ich udział w wojnach i tym podobnych imprezach, w których umysły głębokie, czyli refleksyjne, nigdy nie gustowały. Bo rzeczywiście, jak się dobrze pomyśli, to każda awantura, walka, pojedynek okazują się zajęciem ponurym, dość monotonnym, a nawet wręcz nudnym dla umysłu naprawdę dociekliwego. A ta Bromba należała do Bromb wyjątkowo dociekliwych, była, można by powiedzieć, najbardziej brombiasta z Bromb."

                              "Kiedy sięgniesz pamięcią wstecz, widzisz, jak wiele z naszego życia
                              zmarnowaliśmy w samotności. Każdemu potrzebni są przyjaciele." Van Gogh

                              "Trzeci niesie ci śmierć
                              Tak, trzeci niesie ci śmierć
                              Niesie śmierć twoim bliskim
                              Nieznajomym twym niesie ją
                              Trzeci niesie ci śmierć
                              Śmierć duszy twej i twego ciała
                              Niesie ci śmierć której nie chcesz, a którą dostaniesz i tak"

                              .
                              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                              Comment

                              • adam16
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 9865

                                No i prawie samotność w sieci znów mnie dopadła. A tak by się miło pospało. Ale jak to mówią: służba, nie drużba. I nowy Browar, jest czas rozpracowywać.
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎