Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Samotność w sieci

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4998

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    No to też się wpiszę... nawet Latarnika nie ma
    Jestem, jestem!
    Tylko do lodówki poszedłem

    No i oglądam mecz futbolu amerykańskiego, a to trochę utrudnia śledzenie forum.
    Last edited by Latarnik; 09-01-2009, 04:10.
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Co jest? wstawać, tak se normalnie sam mam siedzieć na browarze?Dzieci nie macie, że jeszcze śpicie


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • CarlBerg
        Senior
        • 09-2003
        • 968

        ciiicho - bo dzieci śpią
        Piwo łączy ludzi, lecz poglądy na jego temat ich dzielą ....
        Wiejski Browar Domowy "Garns 'n' Roses"

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CarlBerg Wyświetlenie odpowiedzi
          ciiicho - bo dzieci śpią
          Zależy czyje Tak w ogóle z tajniakami nie rozmawiam


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • mgiełka26
            Senior
            • 09-2006
            • 535

            Doczekałam się w końcu tej "samotności'

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Ja się chyba nie doczekam. Oprócz mnie Beerboys, raczej nie mam szans z całą bandą. Chociaż kto wie, skoro Abernacka jest mężczyzną...
              Last edited by żąleną; 04-05-2009, 02:10. Powód: ledwo na oczy widzę

              Comment

              • Wujcio_Shaggy
                Senior
                • 01-2004
                • 4628

                No i zostałem sam... z XVII warką na etapie chłodzenia.
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  No nie jestem sama, jest jeszcze aż dwóch użytkowników

                  Zaraz spadam, pośpię w pociągu....
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10738

                    no i samiusieńki ale jak to mówią ktoś musi czuwać aby spać mógł ktoś
                    Last edited by anteks; 02-11-2009, 04:16.
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • Marcin_wc
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 2115

                      Doczekałem momentu, kiedy nawet Latarnika nie ma.

                      Comment

                      • Latarnik
                        Premium Lamplighter
                        • 06-2004
                        • 4998

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc Wyświetlenie odpowiedzi
                        Doczekałem momentu, kiedy nawet Latarnika nie ma.
                        Juz jestem, właśnie obejrzałem nowy CSI Miami
                        Calkiem na trzeźwo
                        5410 kapsli z wypitych piw
                        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                        Comment

                        • zgroza
                          Senior
                          • 03-2008
                          • 3597

                          Sam jak George Dabliu Bush o poranku.
                          Lotna ekspozytura browaru

                          Też Was kocham.

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Coś takiego, już po 6, a tu na forum tylko ja i Pedro4d - wszyscy już na giełdzie w Poznaniu?
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • kot_z_cheshire
                              Senior
                              • 11-2005
                              • 2201

                              Latarnik, pajper i ja...no i może jeszcze urocze panie z "l word"
                              Młode koty mają adhd, niestety.
                              Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                              Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                              Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                              Comment

                              • pirackamuza
                                Senior
                                • 12-2004
                                • 1903

                                Teraz to ja jestem samotny... ale mimo to:

                                Z okazji Nowego Roku 2010 życzę Wam szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, domku z ogrodem i basenem, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek od losu, grona prawdziwych przyjaciół, ludzkiego szefa, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, słodkiego miłego życia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości, szczęścia, świętego spokoju, żadnych trosk, wysokich lotów, pomyślności, trafnych decyzji, prezentów od losu, pękatego portfela, szerokiej drogi, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, dobrego zdrowia, wielu uśmiechów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, manny z nieba, wysokich wygranych, nowych rekordów, niskich kosztów, miękkich lądowań, wielu ciekawych znajomości, taaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, radosnych świąt, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczej weny, połamania pióra, góry pieniędzy, samych słonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, wesołego towarzystwa, szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, wiecznej młodości, sławy i chwały, lekkiego bytu, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, bujnej wyobraźni, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, spokoju ducha, oddechu od codzienności, świetlanej przyszłości, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, przychylności bogów, tolerancji, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, ambitnych planów, odkryć i wynalazków, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, sokolego wzroku, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, subtelnego węchu i smaku, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, sprawnych hamulców, nadzienia w pączku, rozbicia banku, recepty na szczęście, ptasiego mleczka, Mikołaja z wielkim worem, bogatego Zająca, dłuuugich wakacji, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, różowych okularów, ruchu w interesie, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, widoków na przyszłość, czterolistnej koniczyny i owacji na stojąco.....Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Nowego Roku 2010 życzę Wam szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, domku z ogrodem i basenem, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek od losu, grona prawdziwych przyjaciół, ludzkiego szefa, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, słodkiego miłego życia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości, szczęścia, świętego spokoju, żadnych trosk, wysokich lotów, pomyślności, trafnych decyzji, prezentów od losu, pękatego portfela, szerokiej drogi, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, dobrego zdrowia, wielu uśmiechów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, manny z nieba, wysokich wygranych, nowych rekordów, niskich kosztów, miękkich lądowań, wielu ciekawych znajomości, taaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, radosnych świąt, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczej weny, połamania pióra, góry pieniędzy, samych słonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, wesołego towarzystwa, szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, wiecznej młodości, sławy i chwały, lekkiego bytu, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, bujnej wyobraźni, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, spokoju ducha, oddechu od codzienności, świetlanej przyszłości, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, przychylności bogów, tolerancji, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, ambitnych planów, odkryć i wynalazków, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, sokolego wzroku, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, subtelnego węchu i smaku, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, sprawnych hamulców, nadzienia w pączku, rozbicia banku, recepty na szczęście, ptasiego mleczka, Mikołaja z wielkim worem, bogatego Zająca, dłuuugich wakacji, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, różowych okularów, ruchu w interesie, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, widoków na przyszłość, czterolistnej koniczyny i owacji na stojąco.....
                                Last edited by pirackamuza; 01-01-2010, 06:47.
                                Toruń przeprasza za Radio Maryja
                                www.bobofruty.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎