Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Idiotyzmy zasłyszane w pracy i nie tylko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mr-perez
    † 1971-2008 Piwosz w Raju
    • 09-2005
    • 514

    Nie rozumiem ludzi...po co się pchają do tepsy. Ja od kilku lat żyję bez nich i jest mi dobrze. A kto płaci za te reklamy, w których Czubówna pie*rzy bez sensu? Bo chyba nie tepsa tylko klienci.

    Adam16 , u mnie lepiej płacą i to o wiele...i prestiż jest , tyle, że lokalny. Ale zawsze coś .
    RTS WIDZEW
    www.kapsle.piwko.pl

    Comment

    • YouPeter
      Senior
      • 05-2004
      • 2379

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
      Nie rozumiem ludzi...po co się pchają do tepsy. Ja od kilku lat żyję bez nich i jest mi dobrze.
      Są miejsca gdzie nic oprócz TP nie jest dostępne.
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
        Są miejsca gdzie nic oprócz TP nie jest dostępne.
        I nie dla wszystkich kontakty z TP i przez TP, kończą się frustracją. Na całe szczęście są i zadowoleni klienci.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • Antałek
          Senior
          • 12-2005
          • 164

          w innym sklepie:
          -Poproszę orange juice, tylko żeby był pomarańczowy !

          Comment

          • Antałek
            Senior
            • 12-2005
            • 164

            ale to chyba dobrze

            Comment

            • garfunkel
              Senior
              • 04-2005
              • 1068

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
              I nie dla wszystkich kontakty z TP i przez TP, kończą się frustracją. Na całe szczęście są i zadowoleni klienci.
              Na ten przykład ja. Z neostrady bardzo
              Last edited by garfunkel; 30-09-2006, 20:41.

              Comment

              • Antałek
                Senior
                • 12-2005
                • 164

                A ja mam w domu kartkę z wielkim kuflem piwa i harley'em, a nad nimi napis- PIŁEŚ?!!! -NIE JEĆ!

                Comment

                • Antałek
                  Senior
                  • 12-2005
                  • 164

                  Niezłe, ale... /z całym szacunkiem/ chyba nie wszyscy wiedzą, że bylina to roślina wieloletnia )

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19174

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
                    Są miejsca gdzie nic oprócz TP nie jest dostępne.
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                    I nie dla wszystkich kontakty z TP i przez TP, kończą się frustracją. Na całe szczęście są i zadowoleni klienci.
                    ja na ten przykład nie mogę mieć Neostrady TP, choć jestem abonentem TP. Złożyłem podanie via net i nikt mnie nie poinformował, że "nie ma technicznych możliwości". Dopiero sam musiałem interweniować w sprawie i odpowiedź j.w. Stąd mam CityNet. NIe żałuję.

                    Comment

                    • Antałek
                      Senior
                      • 12-2005
                      • 164

                      Czyli zatkałeś całkiem????

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                        ja na ten przykład nie mogę mieć Neostrady TP, choć jestem abonentem TP. Złożyłem podanie via net i nikt mnie nie poinformował, że "nie ma technicznych możliwości". Dopiero sam musiałem interweniować w sprawie i odpowiedź j.w. Stąd mam CityNet. NIe żałuję.
                        No bo tu tkwi w TP problem. Procedura takiego zamówienia jest źle skonstruowana. Ale zwykły pracownik TP nic na to nie poradzi. A "menedżerka" na górze nie rozumie realiów.
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • Shlangbaum
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 5828

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                          Ale zwykły pracownik TP nic na to nie poradzi. A "menedżerka" na górze nie rozumie realiów.
                          Popieprzone Jaką to wogóle kulturę organizacyjną wprowadzili żabojady w TePsie Jeżeli wasza menadżerka nie wie nic o dołach, to skąd się wzięła ? Bo tatuś curusię zatrudniał ? Bo jakiś samorządowiec pozwolił wygrać przetarg w zamian za miejsce pracy dla żony ? Ta firma to pasożyt Ty orasz pewnie jak możesz a tu firma traci Twoje zaangażowanie. Technologie opóźnione. Obsługa klienta poniżej krytyki. Praktyki monopolistyczne. Nie życzę źle takim pracownikom jak Ty ale mam nadzieję, że TePsa runie kiedyś i będzie musiała postawić na takich ludzi jak Ty. Że zamiast w ramach obniżania kosztów nie zwolni dobrych pracowników niższego szczebla lecz awansuje ich zamiast menadżerki, którą jeden ekonomista nazwał Bo-Bo (od Bourges & Bohema = gówno warci ludzie ale z koneksjami).

                          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                            Popieprzone Jaką to wogóle kulturę organizacyjną wprowadzili żabojady w TePsie Jeżeli wasza menadżerka nie wie nic o dołach, to skąd się wzięła ? Bo tatuś curusię zatrudniał ? Bo jakiś samorządowiec pozwolił wygrać przetarg w zamian za miejsce pracy dla żony ? Ta firma to pasożyt Ty orasz pewnie jak możesz a tu firma traci Twoje zaangażowanie. Technologie opóźnione. Obsługa klienta poniżej krytyki. Praktyki monopolistyczne. Nie życzę źle takim pracownikom jak Ty ale mam nadzieję, że TePsa runie kiedyś i będzie musiała postawić na takich ludzi jak Ty. Że zamiast w ramach obniżania kosztów nie zwolni dobrych pracowników niższego szczebla lecz awansuje ich zamiast menadżerki, którą jeden ekonomista nazwał Bo-Bo (od Bourges & Bohema = gówno warci ludzie ale z koneksjami).
                            Niestety pewnie pociotki tam będą pracować...Jak ja się cieszę,że mam tylko styczność z tepsą przez pewną sieć komórkową,w sumie nie narzekam


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                              Popieprzone Jaką to wogóle kulturę organizacyjną wprowadzili żabojady w TePsie Jeżeli wasza menadżerka nie wie nic o dołach, to skąd się wzięła ? Bo tatuś curusię zatrudniał ? Bo jakiś samorządowiec pozwolił wygrać przetarg w zamian za miejsce pracy dla żony ? Ta firma to pasożyt Ty orasz pewnie jak możesz a tu firma traci Twoje zaangażowanie. Technologie opóźnione. Obsługa klienta poniżej krytyki. Praktyki monopolistyczne. Nie życzę źle takim pracownikom jak Ty ale mam nadzieję, że TePsa runie kiedyś i będzie musiała postawić na takich ludzi jak Ty. Że zamiast w ramach obniżania kosztów nie zwolni dobrych pracowników niższego szczebla lecz awansuje ich zamiast menadżerki, którą jeden ekonomista nazwał Bo-Bo (od Bourges & Bohema = gówno warci ludzie ale z koneksjami).
                              Co mają wiedzieć o pracy dołów, zadtrudnieni na wyższych stanowiskach ludzie, którzy są po studiach, osoby które nigdy nie pracowały na najniższych stanowiskach, nawet nie byli kierownikami takich grup. Oni tylko mają wizje i je wprowadzają. A potem są takie sytuacje jak u e-prezesa, że ludzie zamawiają coś czego nie można im uruchomic
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              • cyborg_marcel
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 3467

                                Z innej mańki (na rozluźnienie): dwie kandydatki do Działu Technicznego przyszły razem na rozmowę, coby się powspierać... Najpierw je tylko słyszałam, jak opowiadały o jakichś wielotysięcznych (jeśli chodzi o cenę) kosmetykach, wakacjach i samochodach, a potem jedną z nich zobaczyłam... od tyłu... a właściwie to widziałam głównie hm... przedziałek między jej pośladkami [Za to nigdy jeszcze tak szybko komisja nie przesłuchiwała i nie odprawiała kandydatów, jak dzisiaj - trzynasty w piątek, czy co?]
                                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎