Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o olimpiadzie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Brązowy medal zdobyła dzisiaj nasza "kruszynka", Agata Wróbel w podnoszeniu ciężarów

    Comment

    • Aldach
      Senior
      • 07-2003
      • 1269

      Gratuluję Kusznierewiczowi i Agacie Wróbel
      Gratuluje też Polskiej czwórce wioślarskiej mimo, że zajęli ostatnie miejsce w finale. Zawsze to miejsce w olimpijskim finale!

      Comment

      • peter007
        Senior
        • 06-2004
        • 2820

        Gratuluję Agacie tym bardziej, że w jakimś stopniu jej osoba jest związana z moim miastem, gdyż długie lata była ona sponsorowana przez jedną z opoczyńskich firm
        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

        Comment

        • Latarnik
          Premium Lamplighter
          • 06-2004
          • 5003

          Jest złoto, Tomasz Kucharski i Robert Sycz GRATULACJE ! ! !
          5420 kapsli z wypitych piw
          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

          Comment

          • Ahumba
            Senior
            • 05-2001
            • 8962

            No to jak na razie przedstawiciele mokrych sportów górą. Mam nadzieję, że kajakarze do nich dołączą.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              Czwórka podwójna - czwarte miejsce, przez cały wyścig w strefie medalowej i na ostatnim metrze dali się zrobić Ukraińcom. Oni chyba mają współnego psychologa z Krawczykiem (judo). Jak możnabyło dać sobie wyszarpać medal na ostatnim metrze do mety? No jak?

              Komentator "Sensacyjna jazda Rosjanów."
              No ale fajnie, że mamy drugie złoto - choć to przespałem - brawo Sycz i Kucharski
              blog.kopyra.com

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                Brawo dla Sycza i Kucharskiego, za złoto ! Końcówka tego wyścigu była emocjonująca.

                Comment

                • Aldach
                  Senior
                  • 07-2003
                  • 1269

                  Gratulacje dla złotych wioślarzy ! Wypiję za nich Bonera.

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    Abstrahując od wyników sportowych: oglądam na przemian Eurosport i TVP1. Różnica jest jak między niebem a nie ziemią nawet, a głęboką, śmierdzącą i ciemną kopalnią. Na Eurosporcie pokazują różne konkurencje, potrafią się przerzucić chwilowo na jakieś ciekawe wydarzenia, pojawiają się krótkie wywiady. W TVP studio celebruje red. Kurzajewski, który wyrósł na nową supergwiazdę redakcji sportowej. Większą część transmisji zajmuje ględzenie i po kilkanaście powtórek sukcesów naszych sportowców, pozostały czas wypełniają reklamy, przerywane transmisjami z zawodów. Już nawet mnie to nie wk ..., aczkolwiek wraca do mnie wrażenie sprzed wielu lat, o którym myślałem, że minęło bezpowrotnie - bezsilnego sprzeciwu wobec tego, co władza wygaduje w telewizji.

                    Jeden plus dla Kurzajewskiego, że ktoś go ochrzanił i zaczał przynajmniej ubierać się jak człowiek. Ale pani red. Chylewska (ps. Szczebiotka, nadany przez Rybińskiego z Rzepy za szczególne zasługi dla upowszechniania bezsensownego ględzenia) dalej ubiera się jak prosto z rewii mody disco-polo. Dorównuje niemal bokserom w ubieraniu się w wytargane łachy i stare szlafroki.

                    Comment

                    • celt_birofil
                      † 2017 Piwosz w Raju
                      • 09-2001
                      • 4469

                      Moim zdaniem szczytem szczytów było pokazywanie pustego tatami. Walka zakończyła się przed czasem i nikt nie był w stanie przenieść relację na sąsiednie stanowisko. Czułem się jak radiosłuchacz
                      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                      Comment

                      • Hannibal
                        Senior
                        • 03-2004
                        • 1426

                        Krzysiu napisał(a)
                        Abstrahując od wyników sportowych: oglądam na przemian Eurosport i TVP1. Różnica jest jak między niebem a nie ziemią nawet, a głęboką, śmierdzącą i ciemną kopalnią. Na Eurosporcie pokazują różne konkurencje, potrafią się przerzucić chwilowo na jakieś ciekawe wydarzenia, pojawiają się krótkie wywiady. W TVP studio celebruje red. Kurzajewski, który wyrósł na nową supergwiazdę redakcji sportowej. Większą część transmisji zajmuje ględzenie i po kilkanaście powtórek sukcesów naszych sportowców, pozostały czas wypełniają reklamy, przerywane transmisjami z zawodów. Już nawet mnie to nie wk ..., aczkolwiek wraca do mnie wrażenie sprzed wielu lat, o którym myślałem, że minęło bezpowrotnie - bezsilnego sprzeciwu wobec tego, co władza wygaduje w telewizji.

                        Jeden plus dla Kurzajewskiego, że ktoś go ochrzanił i zaczał przynajmniej ubierać się jak człowiek. Ale pani red. Chylewska (ps. Szczebiotka, nadany przez Rybińskiego z Rzepy za szczególne zasługi dla upowszechniania bezsensownego ględzenia) dalej ubiera się jak prosto z rewii mody disco-polo. Dorównuje niemal bokserom w ubieraniu się w wytargane łachy i stare szlafroki.
                        Jeszcze większa, według mnie, różnica między transmisjami w Eurosporcie i TVP pojawia się w przypadku skoków narciarskich. Ciekawe dlaczego?
                        "All the good things for those who wait"

                        Comment

                        • Hannibal
                          Senior
                          • 03-2004
                          • 1426

                          Coś mi się zdaje, że nasza reprezentacja nie pobije wyniku ani z Sidney, ani z Antlanty. Wreszcie może ktoś zauważy, na jakim marnym poziomie stoi u nas sport. Zamiast bawić się w "welfare state", może nasze władze przeznaczą pieniądze na coś wartościowego. Wiem, że są to czcze nadzieje, ale wierzę w zasadę, iż "woda drąży skałę". Mamy dosłownie tylko kilkunastu zawodników, którzy liczą się na arenie międzynarodowej. Reszta to ... - wolę już nie kończyć.
                          "All the good things for those who wait"

                          Comment

                          • celt_birofil
                            † 2017 Piwosz w Raju
                            • 09-2001
                            • 4469

                            Póki co męczymy się z Argentyną
                            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 5003

                              Mamy 2 sety !!!!!!!!!!!!
                              5420 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Latarnik napisał(a)
                                Mamy 2 sety !!!!!!!!!!!!
                                Czyli mamy 1/4 uff,ale dziwna drużyna... Super mecz z Serbami,słabiutki z Grecją ,tragiczny z Francją,słabiutki z Tunezją,bardzo dobry jak na razie z Argentyną
                                Last edited by Pogoniarz; 23-08-2004, 14:57.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎