Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki będzie 2005?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ArturŁ
    Senior
    • 11-2004
    • 374

    #16
    Też zapewne w tym trochę racji jest.Byle w browary nie uderzyli Audi - to jakoś może przeżyjemy

    Comment

    • Audi
      Senior
      • 03-2003
      • 1682

      #17
      ArturŁ napisał(a)
      Audi - to jakoś może przeżyjemy
      A co mamy nie przeżyć co roku zaciskamy pasa , a potem go poluźniamy , bo brzuszek rośnie od piwka

      Comment

      • clarq
        Senior
        • 09-2003
        • 187

        #18
        moim zdaniem rok 2005 będzie lepszy. może nie dużo lepszy, ale napewno troche lepszy. nie zamierzam politykować - tylko życzyć wesołego nowego roku pełnego piwa i piwnych niespodzianek
        -------------------
        Grupie Żywiec mówie stanowcze NIE!
        Guinnessowi i innym ALE mówie stanowczo TAK!
        Smacznym piwom (także jasnym) mówie TAK.

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          #19
          Jako typowa optymistka wierzę, że przyszły rok będzie lepszy. Przede wszystkim mam nadzieję, że Browary Warszawskie zakończą przytłaczającą tendencję do zamykania kolejnych, i kolejnych browarów. Szczerze wierzę, że przyszły rok przyniesie same dobre rzeczy: rozwój istniejących browarów, może parę minibrowarów i różnorodność gatunkową piwa. Mam nadzieję, że nie dojdzie do sprzedaży Browaru w Jędrzejowie i Porter Strzelecki cały czas będzie cieszył nasze podniebienie. Wierzę również, że i w BIGB-ie powstawać będą tylko udane warki, a każda będzie lepsza od poprzedniej. Liczę na większą dostępność słodów i drożdży (i to po rozsądnych cenach). Liczę także, że w pobliżu BIGB-y pojawią się nowe i ciekawe piwa, a będą na tyle blisko, by w każdej chwili można było po nie sięgnąć. Mam nadzieję na rozwój naszej kolekcji....A to wszystko MUSI się spełnić!

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #20
            Pewne jest tylko jedno - że 2005 będzie.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • Hannibal
              Senior
              • 03-2004
              • 1426

              #21
              adam16 napisał(a)
              Pewne jest tylko jedno - że 2005 będzie.
              Czyba nawet to nie jest pewne, choć prawdopodobieństwo jest z całą pewnością bliskie 100%.

              A ja mam nadzieję, że w 2005 r. pojawi się mnóstwo minibrowarów w Warszawie, każdy Warszawiak będzie warzył piwo, w większości sklepów spożywczych będzie można się zaopatrzyć w niepasteryzowane piwka, etc.
              A jak coś z tego się nawet częściowo spełni, to już będę bardzo zadowolony.
              "All the good things for those who wait"

              Comment

              • ArturŁ
                Senior
                • 11-2004
                • 374

                #22
                Hannibal napisał(a)
                Czyba nawet to nie jest pewne, choć prawdopodobieństwo jest z całą pewnością bliskie 100%.

                A ja mam nadzieję, że w 2005 r. pojawi się mnóstwo minibrowarów w Warszawie, każdy Warszawiak będzie warzył piwo, w większości sklepów spożywczych będzie można się zaopatrzyć w niepasteryzowane piwka, etc.
                A jak coś z tego się nawet częściowo spełni, to już będę bardzo zadowolony.
                Rzekłbym,że wizję snujesz iście arkadyjską HannibaluChyba ZA dobrze by było
                Last edited by ArturŁ; 30-12-2004, 15:17.

                Comment

                • kalifat
                  Senior
                  • 10-2004
                  • 1168

                  #23
                  Będzie zdecydowanie (bo o 24 godziny) gorszy tj. krótszy od obecnego. To straszne, bo szybciej się zestarzejemy
                  Last edited by kalifat; 31-12-2004, 09:53.
                  bla bla bla

                  Comment

                  • may
                    Senior
                    • 01-2002
                    • 1508

                    #24
                    Odp: Odp: Jaki będzie 2005?

                    may napisał(a)
                    Jaki będzie 2005 r.? Moja opinia umiejscowiona jest zdecydowanie "pomiędzy" - ani lepiej czy też gorzej, raczej bez zmian. Chociaż w naszym kraju różne rzeczy sie zdarzają.
                    Troszeczkę złagodzę swóją wypowiedź. Rok 2005 będzie o stokroć lepszy od 2004, a to dlatego, że taką mam nadzieję .

                    Comment

                    • Krzysztof
                      Senior
                      • 04-2001
                      • 1689

                      #25
                      Jaki będzie 2005 r?
                      Lepszy. Przecież drugi raz Browaru Warszawskiego nie zamkną.... Zaczną się pojawiać nieprodukowane dotychczas piwa, które będą nawiązywac do tradycji piwowartswa...
                      Chciałbym żeby znacznemu skróceniu uległa droga piwa z browaru do konsumenta.
                      Wreszcie Browar w Zielonej Górze i następne zostaną otworzone...

                      Życzę Wszystkim: zdrowia, szczęścia i radości oraz "pełnej" lodówki także piwa....
                      Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                      www.twojmalybrowar.pl

                      Comment

                      • ArturŁ
                        Senior
                        • 11-2004
                        • 374

                        #26
                        Korzystając z,może już ostatniej dzisiaj,okazji - chciałbym życzyć Wam i sobie,żeby mimo wszystko ten 2005 rok lepszym był pod każdym względem od 2004.Wasze

                        Comment

                        • Krzysztof
                          Senior
                          • 04-2001
                          • 1689

                          #27
                          Piwowarom - udanych warek
                          Piwoszom - dobrego piwa
                          I nam wszystkim szczęścia i uśmiechu
                          Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                          www.twojmalybrowar.pl

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #28
                            adam16 napisał(a)
                            Pewne jest tylko jedno - że 2005 będzie.
                            No i pomimo wątpliwości wyrażanych przez niektórych, miałem rację
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • ZIOMEK2
                              Gość
                              • 09-2004
                              • 2523

                              #29
                              Mam nadzieję i wierzę, że będzie lepszy...

                              W polityce - rozliczanie...i wybory ( chyba przełom !? ).
                              Rozliczyć wszystkich, skończyć z korupcją...i wziąść się do roboty - będzie lepiej !
                              W browarach wielkie zamieszanie - co warzyć ? Ciemne czy jasne ? ( ... )

                              A wszystko to nieważne...
                              Zawsze znajdzie się odpowiednie piwko na górską wycieczkę !

                              Comment

                              • Piecia
                                Senior
                                • 02-2002
                                • 3307

                                #30
                                jak to mówią...........

                                Nowy Rok jaki, cały rok taki.........

                                2004 mimo, że ocenoiny przeze mnie jako nudny i zły w końcu okazał się dobyy i wszystkim w dniu dzisiejszym życzę (i życzyłem) aby nowy, który powitaliśmy - był przynajmniej tak dobry jak ten, który minął
                                Koniec i bomba,
                                Kto nie pije ten trąba !!!
                                __________________________
                                piję bo lubię!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎