Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zdobywanie płci przeciwnej (wątek nie-egzystencjalny)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Małażonka
    Senior
    • 03-2003
    • 4602

    #31
    No, właśnie!

    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      #32
      breslauer napisał(a)
      A poza tym nawiązując do tematu wątku (żeby się Cyborg nie czepiał, że mu temat rozwadniamy) powiem - nie sztuka zdobyć, sztuka utrzymać przy sobie !
      a piszta, co chceta w moim wątku - póki to mniej więcej nawiązuje do związków, podpada pod temat
      toteż napisałam, że pomijam sportowców, czyli zdobywających dla samego zdobywania...

      a jak utrzymać? trzeba być przekonanym, że to TA osoba i codziennie zaskakiwać we wszelaki sposób (czasem można też zaskoczyć brakiem niespodzianki...)
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • mjp
        † 1963-2021 Piwosz i fajczarz w raju
        • 02-2004
        • 954

        #33
        Takie codzienne zaskakiwanie może być bardzo, ale to bardzo uciążliwe. Z reguły chcemy, żeby życie toczyło nam sie spokojnie, w przewidywalny sposób. Niespodzianki są miłe, ale jeśli zdarzają się stosunkowo rzadko. Oczywiście w stałym związku nie wolno dopuścić do nudy, ale nie należy z tym przesadzać. Jak to już odkryli starożytni, najlepszy jest złoty środek.
        Maciek
        Szukam przytulnego kącika do palenia fajki... ;-)

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          #34
          Cóż,ja to mógłbym książkę napisać Co do niespodzianek.Zależy od osoby z Którą się jest.Są osoby pełne ekspresji,są spokojne.Jedne wolą prowadzić spokojne życie ,inne być zaskakiwane non stop.Trzeba mieć wyczucie ,a przede wszystkim dobrze się dobrać.Jeśli jedna osoba ma ochotę siedzieć cały dzień przed TV,a druga iść na spacer i to się powtarza cały czas...To mieszka się razem,a zarazem osobno.Miło mieć kilka wspólnych zainteresowań,wiadomo iść na kompromis;tylko jeśli życie składa się z jednego wielkiego kompromisu...Oj temat rzeka.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • slavoy
            Senior
            • 10-2001
            • 5052

            #35
            Marusia napisał(a)
            Fuj, błeee:
            No, chyba, że poczytać
            OK. Szlaban.
            Dick Laurent is dead.

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              #36
              iron napisał(a)
              A temat faktycznie nieciekawy - kto by chciał i po co zdobywać takie stare pudło jak Elżbieta II.
              Każdy - dla forsy. Potem można się nawet wyrzygać.

              cyborg_marcel napisał(a)
              Rozważmy twierdzenie: "Absolutnie każdy mężczyzna na świecie może zdobyć absolutnie każdą kobietę, jeśli tylko odpowiednio długo pomyśli".
              Spróbujmy więc to rozwinąć. Chyba warto, bo skoro siłą woli można zgiąć łyżeczkę albo uleczyć chorych i cierpiących poprzez głośne odlicnie w języku rosyjskim, to warto nad tym popracować.

              Zdobycie jest funkcją myślenia. Mogą się zdarzyć różne przypadki:
              - osobnik myśli normalnie, po x czasu zdobywa kobietę.
              - osobnik myśli szybko, kobieta w tym czasie robi zakupy w hipermarkecie i się rozmijają.
              - osobnik myśli powoli, kobieta starzeje się i umiera, zanim osobnik się namyśli.
              - kilku osobników myśli z różną prędkością i zdobywają kobietę odpowiednio do prędkości myślenia.
              - kilku osobników myśli z równą prędkością i zdobywaja kobietę jednocześnie.
              - kilku osobników myśli z równą prędkościa, ale kobieta ma ich w dupie i odjeżdża srebrną beemką z osobnikiem, który nie myśli, ale ma za to dobrze wypchany portfel i gruby złoty łańcuch na szyi.
              - kilku osobników myśli, a kobieta okazuje się mężczyzną.
              - kilka kobiet myśli o mężczyźnie, a męźczyzna myśli tylko o tym, z kim i za co się napić wódki.
              - itd, itd.

              Jak widać, samo stwierdzenie jest na tyle ogólne, że brzmi dobrze, natomiast niesie za sobą mnóstwo niebezpieczeństw. Nie wątpię w to, że należy powołać pełnomocnika rządu do spraw regulacji zdobywania, najlepiej jakąś feministkę (pełnomocnikami rządów od takich debilizmów zawsze są kobiety), który otworzy stosowny urząd i zatrudni w nim dziesięc tysięcy urzędników. Na szczęście normalni ludzie dalej będą spotykać się w krzakach i nie myśleć za długo.

              Trochę z innej beczki: moja córka podrywa chłopaków na hasło "tata robi sam piwo w domu". Podobno skuteczność jest 100%.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #37
                slavoy napisał(a)
                OK. Szlaban.
                Na czytanie? czemu, ja lubię czytac w łóżku
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • cyborg_marcel
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 3467

                  #38
                  Krzysiu napisał(a)
                  Trochę z innej beczki: moja córka podrywa chłopaków na hasło "tata robi sam piwo w domu". Podobno skuteczność jest 100%.
                  i to się nazywa podryw z klasą!
                  najbardziej spodobały mi się historia z wódką i historia z beemką
                  kurczaczek, Krzysiu! aleś Ty mi przed chwilą oczy otworzył!
                  chyba jutro pójdę zakupy do marketu zrobić! (przepraszam, Audi, że do marketu...)

                  Marusia> ja też, ja też!
                  Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                  Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎