Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Życie jest za krótkie...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Renegat
    Senior
    • 07-2003
    • 134

    Życie jest za krótkie...

    No żesz kurde w morde...

    Siedzę sobie przed ti-wi (co nie zdarza się każdego dnia) i obglądam pojedynek tenisowy pań na turnieju w majami (Floryda zresztą). Wystarczająco zniesmaczony faktem, że przegapiłem jak grała Myszkina i musiałem zadowolić się wyczynami Szarapowej, która moim skromniuteńkim zdaniem jest jednakowoż znacznie mniej dekoracyjna niż owa Myszkina, ale mniejsza z tym
    No i za plecami wzmiankowanej zawodniczki dyndają sobie różne reklamy.
    I co tam między innymi widać?
    Logo piwa Warsteiner. Samo w sobie nic złego - ale ich hasełko reklamowe mnie zirytowało. Bowiem stało jak byk napisane (po angliczańsku, ale zamieszczę w formie jadalnej dla nas):

    "Życie jest za krótkie, aby pić tanie piwo"

    Serio. Tak było. No i na tyle mię to wkurzyło, że aż musiałem się gdzieś odreagować werbalnie.

    Ciekawe... Jakby ktoś zaczął sprzedawać jakiś, dajmy na to, wyrób typu "piwo jasne hipermarketowe klasy 1,50PLN" czy też jakiś inny Lider-szajs w zaporowej cenie - powiedzmy pięć "ojro" za butelkę, to czy stałoby się ono automatycznie przez to lepsze?

    Chyba nigdy nie przekonam się do reguł marketingu

    Slainté!
    Rene
    Ceterum censeo Heinekenam esse delendam.
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #2
    Co za perfidia i bezczelność w jednym.

    Ale, ale... Ten miecz ma dwa ostrza. Przecież to hasło jak znalazł dla małych browarów w Polsce: Życie jest za krótkie, by pić jeden rodzaj piwa.

    PS A jaka jest sytuacja na rynku amerykańskim? Czy piwa lokalne są również odpowiednio tańsze od rozreklamowanych marek globalnych? Bo może w Stanach tanie są tylko supermarketówki.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎