Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o samochodach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bury_wilk
    Senior
    • 01-2004
    • 2655

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Audi
    Nie słychać radia tak poważnie to rekord jest 145 Km ale nie miałem odwagi zrobić zdjęcia
    Ja przy moich 160 nie robiłem zdjęcia, bo nie miałem czy
    Tak sobie teraz myślę, że Irony, którzy akurat raz byli na pokładzie przy takiej jeździe, mieli przy sobie aparat...
    Lubię kiedy się zieleni
    Lubię jak się piwo pieni...

    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk
      Ja przy moich 160 nie robiłem zdjęcia, bo nie miałem czy
      Tak sobie teraz myślę, że Irony, którzy akurat raz byli na pokładzie przy takiej jeździe, mieli przy sobie aparat...
      Pewnie mieli ręce zajęte trzymaniem się czego popadnie
      MM961
      4:-)

      Comment

      • Audi
        Senior
        • 03-2003
        • 1682

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
        Pewnie mieli ręce zajęte trzymaniem się czego popadnie
        W Tico nie trzeba się trzymać,jest ciasno że każdy sie opiera na każdym przy tej szybkości trzeba tylko uszy zatykać

        Comment

        • Wujcio_Shaggy
          Senior
          • 01-2004
          • 4628

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk
          Przepiękna stronka:

          Jest jakaś gierka, ale nie miałęm czasu zaglądać, no i rozrywka z cyklu moich ulubionych psychotestów. [...]
          A poza tym są jeszcze quizy na znajomość przepisów - pierwszy i drugi. Podchwytliwie spytam, czy ktoś z PT Kierowców próbował tu swoich sił?
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

          Comment

          • Audi
            Senior
            • 03-2003
            • 1682

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
            ...czy ktoś z PT Kierowców próbował tu swoich sił?
            Ja się nie będę chwalił swoimi wynikami w testach bo mi zabiorą PJ dla mnie te nowe testy z 3 możliwymi odpowiedziami dobrymi lub nie są po prostu głupie

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Audi
              W Tico nie trzeba się trzymać,jest ciasno że każdy sie opiera na każdym przy tej szybkości trzeba tylko uszy zatykać
              No więc ręce mieli zajęte zatykaniem uszu

              Swoją drogą to ładnie, że autko poszło tyle co max na liczniku. I to z obsadą jak rozumiem. NIe zawsze się to udaje.

              Moja bryczka ma na zegarze 220 ale podejrzewam ją o max 190-200 (jeszcze nie sprawdzone) i to przy dobrej jakości paliwie
              MM961
              4:-)

              Comment

              • Audi
                Senior
                • 03-2003
                • 1682

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                Moja bryczka ma na zegarze 220 ale podejrzewam ją o max 190-200 (jeszcze nie sprawdzone) i to przy dobrej jakości paliwie
                No to śmiało, przecież masz autostradę obok Wrocławia (darmową) tam się idzie rozpędzić.
                Co do paliwa to jak wiemy z tym coraz gorzej. W Wielkopolsce ostatnio wykryli w litrze benzyny 95 % wody

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                  A poza tym są jeszcze quizy na znajomość przepisów - pierwszy i drugi. Podchwytliwie spytam, czy ktoś z PT Kierowców próbował tu swoich sił?
                  W teście pierwszym cienizna - 6pkt (program mnie poinformował, że prawdopodobnie stanowię zagrożenie dla ruchu).
                  W teście drugim - 11 pkt. ( po teście pierwszym poznałem o co chodzi twórcy testu i na co zwracać uwagę )
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    My "zamknąć szafy" w Mazdzie (rocznik 87) nie mamy szans - na liczniku jest 220, a liczniki były te same dla różnych wersji silnikowych (my mamy 1,3) ale jakoś tego nie żałujemy
                    Najszybciej jechałem na autostradzie poznańskiej - było tego jakieś niecałe 160 km/h, choć koleś od którego kupowaliśmy nasze cudo twierdził, że jechał nią 170 i jeszcze mógł trochę szybciej, ale zrezygnował.
                    A prawda jest taka, że powyżej 140 jazda staje się mało komfortowa (głośno, lekkie turbulencje itp.). No ale jak twierdzi nasz kolega, jechać bardzo szybko starszym samochodem to tak jak "stukać" staruszkę - niby można, ale ani jej, ani stukającemu radości to nie przyniesie
                    Za to nasz samochodzik idealnie się sprawuje w zakresie prędkości 90-120km/h i to nam w zupełności wystarcza
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • bury_wilk
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 2655

                      8 i 9 punktów, czyli generalnie słabo, ale jak popatrzyłem na odpowiedzi, to nie było tragicznie, bo błędy dotyczyły albo jakiś głupot, albo wynikały z tego, że pytanie jest zbudowane w sposób pokopany, a ja nie bardzo mam czas się nad tym zastanawiać. Swoją drogą, Ci co to układają, to mają sświetną zabawę. Też bym tak chciał, tyle, że nie bardzo wiem, jaki to ma związek z faktyczną znajomością przepisów...
                      Lubię kiedy się zieleni
                      Lubię jak się piwo pieni...

                      ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk
                        8 i 9 punktów, czyli generalnie słabo, ale jak popatrzyłem na odpowiedzi, to nie było tragicznie, bo błędy dotyczyły albo jakiś głupot, albo wynikały z tego, że pytanie jest zbudowane w sposób pokopany, a ja nie bardzo mam czas się nad tym zastanawiać. Swoją drogą, Ci co to układają, to mają sświetną zabawę. Też bym tak chciał, tyle, że nie bardzo wiem, jaki to ma związek z faktyczną znajomością przepisów...
                        W sumie z obu testów zdobyliśmy po tyle samo pkt - 17

                        NIe bardzo wiedziałem, czy twórcom chodzi o kodeksowe odpowiedzi czy o zdroworozsądkowe. Jak wiadomo często się różnią.

                        Np. MOżliwość wyprzedzania przy zbliżaniu się do wierzchołka wzniesienia - jeżeli nie ma znaków zakazu (pionowych lub poziomych) to dlaczego nie można wyprzedzać? Należało w domyśle sobie dodać, że chodzi o wzniesienie utrudniające widoczność. Pouczony w pierwszym teście w drugim poszło mi lepiej i popsułem tylko (?) dwa pytania
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        • Małażonka
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 4602

                          To i ja się pochwalę: 10 i 12 pkt.
                          Last edited by Małażonka; 03-08-2005, 12:41.

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            W pierwszym teście miałem 9 punktów i też jak spojrzałem na odpowiedzi, to jakieś pierdoły mi go obniżyły
                            Drugiego już nie robiłem, bo mi się odechciało po pierwszym

                            W psychoteście miałem 23 punkty, także należy na mnie uważać na drodze
                            Ale ten psychotest faktycznie dość kiepsko ma zredagowane odpowiedzi - niektórych mi po prostu brakowało
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • jerzy
                              piwoholik
                              • 10-2001
                              • 4705

                              10 i 11 - jesteś lepsza, Małażonko.
                              Last edited by jerzy; 03-08-2005, 17:08.
                              browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                              Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                u mnie 19, więc źle nie jest
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎