Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o samochodach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jerzy
    piwoholik
    • 10-2001
    • 4705

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CIESLE
    To ja mam pierwszą propozycje jeśli chodzi o małe fabryczki, FSO toż to mała fabryczka !!
    Ja raczej myślałem o autach typu Bugatti, którego roczna produkcja wynosi obecnie 70 sztuk.
    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      W Polsce jest mała fabryczka bardzo dobrych aut i do tego polskich Cena ok 150 tys dolarów, pojemność silnika prawie 6 l, pojazd zwie się Leopard.
      Last edited by emes; 06-07-2006, 17:55.

      Comment

      • Marcin_wc
        Senior
        • 09-2005
        • 2115

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
        W Polsce jest mała fabryczka bardzo dobrych aut i do tego polskich Cena ok 150 tys dolarów, pojemność silnika prawie 6 l, pojazd zwie się Leopard.
        Auto jest montowane w mielcu, więc raczej nie jest to małą fabryczka.

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          Niejedna w Mielcu fabryka się znajduje. Ta od Leoparda raczej do wielkich się nie zalicza...
          Last edited by slavoy; 06-07-2006, 19:28.
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • cielak
            Senior
            • 03-2004
            • 2890

            Co tam Leopard. To jest wózek: http://www.easer.com.pl/cennik_cobra.php
            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

            Comment

            • cine
              Member
              • 05-2006
              • 32

              od paru lat jeżdżę sobie lanosem. wciąż pojawiają się jakieś przeszkody które utrudniają mi wymianę go na audika. a8 najchętniej. od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wzmocnieniem mojego laniego. czy ktoś z piwoszy mógł by się ze mną podzielić namiarami na tjunerów zajmujących się tymi popularnymi pojazdami. w okolicach sopotu.

              Comment

              • maleństwo
                Senior
                • 10-2003
                • 847

                Na wstępie napiszę tylko, że nie przeczytałam wszystkich postów, bo za dużo na jeden raz. Kiedyś chorowałam bardzo poważnie na Opla Tigrę. To już jakieś maniactwo było, bo gdzie nie spojrzałam to widziałam ten model. A teraz zaczynają mi się podobać Peugeoty, zwłaszcza 206 cc, 407 (najbardziej kombi) i 607. Sama jeżdżę 406 kombi i jestem zadowolona. Wiem, wiem, pisaliście na początku, że nic na "eF" Ale on jest bardzo pakowny co ułatwia mi życie Wcześniej jeździłam seicentem, może stąd mój zachwyt?

                Comment

                • YouPeter
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 2379

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maleństwo
                  Kiedyś chorowałam bardzo poważnie na Opla Tigrę. To już jakieś maniactwo było, bo gdzie nie spojrzałam to widziałam ten model.
                  Mam to samo. Wszędzie widzę Subaru Imprezę
                  Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                  Comment

                  • bury_wilk
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 2655

                    A ja zmieniłem Sokoła Milenium (Tico) na Golfa III 1,6. Rakieta to może nie jest, ale w porównaniu do Sokoła rozpędza się błyskawicznie, a i jak się jedzie szybko, to nie ma się wrażenia, że się zaraz rozpadnie. Jak na razie wykręciłem nim 30 km/h więcej niż Sokołem, więc wynik marny, ale w sumie na razie wystarczający. Co ciekawe, w Tico można było przewieźć np. wannę, w Golfie nie ma takiej opcji. No, ale nie nażekam, bo jeździ się bardzo przyjemnie.
                    Z rzeczy na które choruję, to nie mam jakiś przyziemnych marzeń typu Tigra . Ja chciałbym Astona Martina, Bentleya Continentala, no ewentualnie BMW (Z4, M6, M5, M3), Forda Mustanga, albo jeśli wejdzie do produkcji nowego Dodgea Challengera...
                    Lubię kiedy się zieleni
                    Lubię jak się piwo pieni...

                    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                    Comment

                    • Maidenowiec
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 2287

                      Bury, zabić Ci klina? Z tego co się dowiedziałem nowy Ford Mustang w USA kosztuje coś ponad 30tys dolarów. Co do Dodge'a, ja bym jednak wolał Chargera

                      Swoją drogą, padł mi pływak w aucie i nie wiedziałem ile tak naprawdę teraz pali, co jest dosyć istotną informacją biorąc pod uwagę wyjazd. Zastosowałem, więc polską kombinatorykę: zatankować do pierwszego odbicia, przejechać 100km i znowu zatankować do odbicia na tym samym dystrybutorze. Nie przejechałem co prawda 100km, ale użyłem proporcji (a jednak ta matematyka na coś się przydała). I w sumie się zdziwiłem, bo wyszło mi 10,04litra na 100 km w cyklu mieszanym.

                      Co do chorób, moje nazywają się Land Rover Defender i Yamaha Drag Star 1100 Classic, heh.
                      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                      Thou shallt not spilleth thy beer!

                      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                      Comment

                      • bolek1970
                        Senior
                        • 12-2005
                        • 179

                        W wiekszosci japonskie diesele to commn-raile, wiec odradzam opal !

                        Comment

                        • bury_wilk
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 2655

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec
                          Bury, zabić Ci klina? Z tego co się dowiedziałem nowy Ford Mustang w USA kosztuje coś ponad 30tys dolarów. Co do Dodge'a, ja bym jednak wolał Chargera
                          Wiem ile kosztuje w USA, ale to nijak nie ma przełożenia na nasze ceny i na sprowadzenie takiego.
                          Zdecydowanie Challenger... Ja jestem taki znikający punkt
                          Lubię kiedy się zieleni
                          Lubię jak się piwo pieni...

                          ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                          Comment

                          • Maidenowiec
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 2287

                            Widziałeś może ten odcinek Top Gear co był własnie spór Charger/Challenger?
                            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                            Thou shallt not spilleth thy beer!

                            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                            Comment

                            • bury_wilk
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 2655

                              Nie widziałem, al ejak będę miał okazję, to chętnie zobaczę, bo to zawodowy program.
                              Ale zdania nie zmienię...
                              Lubię kiedy się zieleni
                              Lubię jak się piwo pieni...

                              ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                              Comment

                              • Maidenowiec
                                Senior
                                • 07-2004
                                • 2287

                                Jak uważasz Kowalsky
                                Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                                Thou shallt not spilleth thy beer!

                                Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎