Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o samochodach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maidenowiec
    Senior
    • 07-2004
    • 2287

    To jest fakt. Mi trochę szczęka opadła jak dowiedziałem się, że nowy Ford Mustang kosztuje w stanach 35tys dolarów. Co w Polsce za tyle się kupi? Mówię o nówkach. No i standard wyposażenia jest zupełnie inny niż u nas.
    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

    Thou shallt not spilleth thy beer!

    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

    Comment

    • Latarnik
      Premium Lamplighter
      • 06-2004
      • 4999

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
      Mi trochę szczęka opadła jak dowiedziałem się, że nowy Ford Mustang kosztuje w stanach 35tys dolarów.
      A dokładnie od 24 tys do 40 tys dolarów w zależności od silnika.

      Najtańszą wersje (silnik 4 litry V6) można mieć już za 411 $/mc, a najdroższą (silnik 4,6 litra V8) za 684 $/mc. Oczywiście bez żadnej wpłaty wstępnej
      5410 kapsli z wypitych piw
      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

      Comment

      • Maidenowiec
        Senior
        • 07-2004
        • 2287

        Że tam z ciekawości zapytam, a nowy Dodge Charger?
        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

        Thou shallt not spilleth thy beer!

        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

        Comment

        • Latarnik
          Premium Lamplighter
          • 06-2004
          • 4999

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
          Że tam z ciekawości zapytam, a nowy Dodge Charger?
          Ceny podobne, choć u jednego dealera znalazłem najtańszą wersje SE za 22 tys.
          Calkiem ładne autko i świetnie wygląda na ulicach, Magnum również
          5410 kapsli z wypitych piw
          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

          Comment

          • Maidenowiec
            Senior
            • 07-2004
            • 2287

            Dodge w Polsce nie jest łaskawy tego sprowadzić do normalnej oferty.
            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

            Thou shallt not spilleth thy beer!

            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

            Comment

            • biermann
              Senior
              • 09-2001
              • 2552

              Podczas weekendowych wojaży natknąłem się na takiego oto "patana"
              Attached Files
              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

              Comment

              • mr-perez
                † 1971-2008 Piwosz w Raju
                • 09-2005
                • 514

                W weekend odwiedził mnie kolega spod Poznania. Pojeździliśmy po okolicy Syreną. Wzbudzała wielkie zaintereowanie i ludzie pozytywnie reagowali. Rocznik 1978, przebieg 26 tys. km. Dziś kolega pojechał, Syrena bez problemu pokonała 600 km w ciągu dwóch dni. Jak Wam się podoba ta bryka? Na wiosnę mam ja wziąć, muszę tylko drugi garaż dla niej zdobyć .
                Attached Files
                RTS WIDZEW
                www.kapsle.piwko.pl

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez Wyświetlenie odpowiedzi
                  W weekend odwiedził mnie kolega spod Poznania. Pojeździliśmy po okolicy Syreną. Wzbudzała wielkie zaintereowanie i ludzie pozytywnie reagowali. Rocznik 1978, przebieg 26 tys. km. Dziś kolega pojechał, Syrena bez problemu pokonała 600 km w ciągu dwóch dni. Jak Wam się podoba ta bryka? Na wiosnę mam ja wziąć, muszę tylko drugi garaż dla niej zdobyć .
                  Takim cudeńkiem (w tymże kolorze) jeździłem kiedyś właśnie pod Poznaniem, w Mosinie Tyle, że wtedy to nie był PKS . A były to czasy kiedym był nieletni i prawa jazdy nie posiadałem. Ale boczne drogi puste były
                  Last edited by adam16; 30-09-2007, 18:46.
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • mr-perez
                    † 1971-2008 Piwosz w Raju
                    • 09-2005
                    • 514

                    Tapicerka oczywiście w kolorze czerwonym , półtora roku przy odrestaurowaniu zeszło. Rozkręcona była do ostatniej śrubki. Pięknie się tym jeździ, cała drży, powyżej 90 km/h raczej się nie porozmawia, człowiek czuje, że jedzie. No i ten zapach z rury... Nie to co teraz te "plastikowe" auta. 120 km/h osiąga bez problemu. Dla młodszych forumowiczów fotka z wnętrza Syreny oraz silnik.
                    Attached Files
                    RTS WIDZEW
                    www.kapsle.piwko.pl

                    Comment

                    • babalumek
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 1207

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez Wyświetlenie odpowiedzi
                      Pięknie się tym jeździ, cała drży, powyżej 90 km/h raczej się nie porozmawia, człowiek czuje, że jedzie. No i ten zapach z rury... Nie to co teraz te "plastikowe" auta. 120 km/h osiąga bez problemu. Dla młodszych forumowiczów fotka z wnętrza Syreny oraz silnik.
                      Nie zamęczajcie tego cudeńka, 80 km/h i nie więcej...
                      MRKS Kuźnia Jawor

                      WTS Sparta Wrocław

                      Comment

                      • pieczarek
                        zwykle cham i prostak
                        • 06-2001
                        • 5011

                        Domyślam się, że cena takiej odpicowanej syrenki, jest znacznie wyższa niż jej właściwości użytkowe. Ile ona w przybliżeniu wynosi?

                        Comment

                        • mr-perez
                          † 1971-2008 Piwosz w Raju
                          • 09-2005
                          • 514

                          Części do niej kosztowały 4,5 tys. Półtora roku roboty, powiedzmy po 3-4 godziny dziennie, do tego cena zakupu auta przed remontem ( stała 12 lat nieużywana w garażu ). Obecnie kolega chce za nią ok 8 tys. , ale Syrena czeka na mnie do wiosny. Niech sobie spokojnie przezimuje u niego w garażu. Ma być jeszcze dołożony pies z kiwającą głową, bagażnik na dach, radio Safari, gałka na biegi z wtopionym samochodzikiem i plastikowe nakładki na wycieraczki. Wszystko oryginalne, z epoki. Oczywiście do użytkowania okazjonalnego będzie przeznaczona. Liczę na mały rabacik koleżeński. Tylko dziś było trzech chętnych, wstępnie zainteresowanych. Wydaje mi się, że nie są to wielkie pieniądze, a frajda z jazdy jest naprawdę spora. Nie spodziewałem się aż takiego poruszenia na ulicach .

                          Skoro się podoba to jeszce jedna fota, że tak się wyrażę "od tyłu" .
                          Attached Files
                          RTS WIDZEW
                          www.kapsle.piwko.pl

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Miałem kiedyś Syrenkę, ale zanim ją wyremontowałem, to ją dzieciaki po podwórku rozniosły.

                            Ale kilka piw zdążyłem w niej wypić, suszyłem też samosieję

                            8 tyś. to jednak zdecydowanie za dużo, nie dałbym tyle.

                            Comment

                            • kibi
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 1875

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez Wyświetlenie odpowiedzi
                              Obecnie kolega chce za nią ok 8 tys.
                              Już rozumiem dlaczego wyprzedajesz kolekcję .

                              Comment

                              • mr-perez
                                † 1971-2008 Piwosz w Raju
                                • 09-2005
                                • 514

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
                                Już rozumiem dlaczego wyprzedajesz kolekcję .
                                No niestety nie trafiłeś. Takie drobniaki jak 8 tys. to mam zawsze przy sobie, nie muszę kolekcji sprzedawać.
                                RTS WIDZEW
                                www.kapsle.piwko.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎