Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o samochodach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
    Normalnie faszyzm, już widzę Marusię w brunatnym mundurku Pewnego dnia zalogujemy się na forum, a tu okaże się była noc długich noży
    No, czasem wydaje mi się, że przydałoby się niektórym zasztyletowanie
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Maidenowiec
      Senior
      • 07-2004
      • 2287

      A Kryształowa Noc też będzie ?
      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

      Thou shallt not spilleth thy beer!

      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
        A Kryształowa Noc też będzie ?
        Proszę nie odbiegać od tematu
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Maidenowiec
          Senior
          • 07-2004
          • 2287

          Ja wohl!
          Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

          Thou shallt not spilleth thy beer!

          Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

          Comment

          • alnus
            Senior
            • 07-2007
            • 459

            A ja chcę zapytać czy ktoś ma doświadczenia z Renault Kangoo dci ? Zamierzam zakupić taki pojazd i może jakiś użytkownik napisze coś o jego zaletach i - przede wszystkim - wadach.

            Comment

            • mluk
              Senior
              • 01-2005
              • 778

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika alnus Wyświetlenie odpowiedzi
              A ja chcę zapytać czy ktoś ma doświadczenia z Renault Kangoo dci ? Zamierzam zakupić taki pojazd i może jakiś użytkownik napisze coś o jego zaletach i - przede wszystkim - wadach.
              Mój znajomy przesiadł się z Kangoo do najnowszego Passata i bardzo tęskni za Kangurem. Nie wiem dlaczego, bo mnie to nie interesuje, ale tak mi powiedział.
              "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

              Comment

              • grzes_ch
                Senior
                • 10-2003
                • 612

                Jak już pisałem gdzieś wyżej moja firma przesiadła się na Renault-y ja także. Wśród nich są dwa kangury. Jechałem może nimi ze dwa razy - nie mogę więc nic powiedzieć o usterkowści ( są nowe ) . Zależy do czego takie auto ma Ci służyć . Jako auto do jeżdżenia na codzień - odradzam , jako taki dostawczak polecam. Wewnątrz siedzi się jak w puszce , nadwozie rezonuje ( zwłaszcza przy dieslu ) , masę miejsca nad głową - ja tak nie lubię ale to kwestia gustu , małowygodne fotele , zwłaszcza tylna kanapa ( komfort nie ilość miejsca ) , deska plastikowo-twarda.

                Comment

                • remfire
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 1334

                  Tęskni prawdopodobnie z powodu braku przestrzeni wewnątrz samochodu. O ile trudno porównać te samochody pod względem komfortu jazdy, wyposażenia itp ( bo to przecież zupełnie inne klasy samochodów) , to wiekszości osób które jeździły tego typu samochodami wewnętrzny luz bardzo przypada do gustu. W sytuacjach gdy podróżuje "normalną osobówką" zawsze mam uczucie ciasnoty (szczególnie nad głową). Ostatnio nawet siedząc w Sceniku, którego kupił kolega, też miałem wrażenie że dach jest zbyt nisko Być moze ten znajomy podobnie to odbiera.
                  A co do silnika dci... Kupując drugiego Kangura miałem zamiar wybrać model z tym silnikiem. Ostatecznie jednak wybrałem silnik bezynowy ( m.in. po rozmowie ze znajomym który miał kangura dci). Jesli chcesz więcej szczegółów na temat powodów tej decycji, napisz na PW.

                  Comment

                  • remfire
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 1334

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch Wyświetlenie odpowiedzi
                    masę miejsca nad głową - ja tak nie lubię ale to kwestia gustu
                    No właśnie to docenia się dopiero po dłuższym okresie eksploatacji, ale oczywiście to zawsze rzecz gustu.

                    Comment

                    • grzes_ch
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 612

                      Ja właśnie teraz przesiadłem się do Meganki Grandtour ze Scenica , który to wóz opanowała moja żona i dzieciaki. I właśnie najważniejsze jest to do czego tak naprawdę człowiek potrzebuje samochodu. Dla mnie Scenic był za duży , komfortowy - taki rodzinny i nie sprawdzał się. Ja potrzebuję kombi bo jeżdżę po pierwsze codziennie około 50 km do pracy i z pracy ale również potrzebuję bagażnik do przewozu psa ( labrador ). Wśród Reniusi Meganka ma największy kufer . Miałem również do wyboru Lagunę ale tą poprzedniej generacji ( kupowaliśmy auta w czerwcu-lipcu ) , natomiast odradzono mi ją ze względu na awaryjnośc. Kangury odrzuciłem ze względu na ich walory , które opisałem wyżej ( blachowozik ). Silnik diesla jest ok. ale jak pamiętam w Kangurach montowany jest tylko 1,5 dci o mocy zróżnicowanej od od 60 do 85 KM natomiast w Megankach jest to 1,5 o mocy 85 i 105 KM , 1,9 l o mocy 130 KM ( rewelacja ) i 2,0 l - 150 KM. Przy 1,9 l i zatankowaniu na full na komputerku można zobaczyć zasięg do następnego tankowania ponad 1000 km. Ja jednak mam 2 litrową benzynkę 135 KM - może nie tak oszczędną ale dynamiczną .

                      Comment

                      • remfire
                        Senior
                        • 03-2004
                        • 1334

                        Zgadzam się całkowicie - najważniejsze jest to, że można dopasować samochód do swoich potrzeb. Kangoo to oczywiście nie luksusowy samochód, ale ma tez swoje zalety, z których chyba największą jest jego uniwersalność. W tej cenie trudno kupić coś równie uniwersalnego ( no chyba że coś z "kanguropodobnych" ). Przejechałem Kangurami juz troche kilometrów ( na codzień , ale i w trasach ) i moge stwierdzić, że nie jest tak tragicznie (choć nie twierdzę że nie mogłoby być lepiej).

                        Comment

                        • alnus
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 459

                          Zamierzam zakupić wersję z silnikiem dci 60KM. Teraz jeżdżę Astrą kombi z mocno przepracowanym wolnossącym dieslem, chyba tez 60 KM i w zupełności mi ta moc wystarcza. Auto potrzebuję przede wszystkim do firmy i do mojego osobistego użytku, ale muszę wziąć wersję z tylnym siedzeniem, bo często np. odbieram dziecko z przedszkola. Poza tym prawie zawsze jeździ ze mną mój pies (wyżeł) - ale dla niego muszę zamontować kratkę. Co do komfortu, hałasu i wykończenia , to jestem świadom wyboru. Zastanawiam się nad niespodziankami których nie widać, a mogą się przytrafić

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Wiele wskazuje na to, że zdecyduję się na tego nowego Lancera. Niestety, z manualną skrzynią biegów.

                            Comment

                            • Wesoly
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 371

                              EVO X???
                              Pozdrawiam, Wesoły

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Nie, aż tak to nie. Normalny sedanik. O ile salon przedstawi mi ciekawszą propozycję niż do tej pory. Jeśli nie, rozglądam się nadal.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎