Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o samochodach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzes_ch
    Senior
    • 10-2003
    • 612

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
    Kolejny plus dodatni czarnej fury - czarny wyszczupla!

    Wiem co mówię, od dwóch lat jeżdzę srebrnymi...
    Ale wyszczupla samochód czy kierowcę. Bo jak kierowcę to ok a jak furę to ...no niewiem.

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9735

      Hm..., wiesz, w niektórych sytuacjach najważniejsze, że wyszczupla. Kogo albo co, to już kwestia drugorzędna... (byle nie portfel!)

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika alnus Wyświetlenie odpowiedzi
        Z końcem roku kupuje się to co jest już wyprodukowane, a nie to, co jest w konfiguratorze.
        Może nie do końca tak, ale nie chciałem czekać kilku tygodni na inny kolor. Brałem taki, jaki był akceptowalny. Żółtego bym nie wziął.

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
          Generalnie kupuje się samochód na jaki stać albo jaki się chce. Czasy kiedy się kupowało to co na składzie minęły

          Poza tym, to z czego się rezygnuje przy zakupie, a co w tym momencie wydaje się że nie jest jakimś wielkim halo, to albo braki wyjdzą w praniu, albo się okaże że przy odsprzedaży jest problem, bo model słabo wyposażony, a wiadomo że w Polsce przy używanych kupuje się model i rocznik, a nie przebieg, wyposażenie czy inne wady/zalety.
          Czy mi się wydaje, czy sam sobie zaprzeczasz?

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            Mietek był czarny i oprócz walorów estetycznych, zapewniał mi latem niesamowite wrażenia termiczne.

            Comment

            • zAjkA
              Senior
              • 12-2004
              • 1089

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
              Zależy pod jakim względem. Ja od ponad pół roku mam auto ciemnogranatowe, jak nie świeci słońce wygląda jak czarne. Chyba nie ma bardziej brudzącego koloru, wystarczy żeby jezdnia była wilgotna, na karoserii widać każdą kropkę błotka. A jak próbuję sam go umyć, bez suszenia to zostają zacieki z wody i widać każdą wyschniętą kropelkę.
              Nie chciałem srebrnego , a po jasnych metalikach widać że są zakurzone dopiero jak sie jakiś element umyje.
              Fakt faktem czarny szybko się brudzi. Wiem to po moim autku. Gdy auto jest brudne widać że jeździ a nie to co wychuchane bryki wyglądające jakby non stop stały w garażu. Ostatnio mechanik widząc moją brudną Hondę spytał czy testuje lakier twierdząc że samochód chyba brał udział w jakimś rajdzie terenowym.
              Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

              Comment

              • kibi
                Senior
                • 07-2004
                • 1875

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA Wyświetlenie odpowiedzi
                Gdy auto jest brudne widać że jeździ a nie to co wychuchane bryki wyglądające jakby non stop stały w garażu.
                Po moim prawie zawsze widać, że jeździ .

                Comment

                • mr-perez
                  † 1971-2008 Piwosz w Raju
                  • 09-2005
                  • 514

                  Jest do kupienia "Ślicznotka" od Blachy z serialu Odwróceni. Czy są tu jacyś miłośnicy starych Mercedesów ?

                  Last edited by mr-perez; 10-01-2008, 06:19.
                  RTS WIDZEW
                  www.kapsle.piwko.pl

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Ja lubię, ale starsze, i kiedyś sobie jednego sprawię. Martwi mnie tylko, że zanim znajdę pieniążki, one podrożeją tak, że znów trzeba będzie zbierać.

                    Comment

                    • franekf
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 944

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jest do kupienia "Ślicznotka" od Blachy z serialu Odwróceni. Czy są tu jacyś miłośnicy starych Mercedesów ?

                      http://allegro.pl/item293654194_dzie...od_blachy.html
                      Eee tam, bity już Ale przyznam, że to jeden z moich ulubionych modelów Mercedesa (ogólnie to strasznie podobają mi się wszystkie S-klasy w wersji coupe), może jak w końcu zrobię prawo jazdy...
                      Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                      http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                      Piwny Janusz bez Teku

                      Comment

                      • babalumek
                        Senior
                        • 02-2004
                        • 1207

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jest do kupienia "Ślicznotka" od Blachy z serialu Odwróceni. Czy są tu jacyś miłośnicy starych Mercedesów ?

                        http://allegro.pl/item293654194_dzie...od_blachy.html
                        Eh mój ulubiony wóz...
                        MRKS Kuźnia Jawor

                        WTS Sparta Wrocław

                        Comment

                        • mr-perez
                          † 1971-2008 Piwosz w Raju
                          • 09-2005
                          • 514

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                          Eh mój ulubiony wóz...
                          Ale konkretnie ta sztuka? Czy ogólnie ten model? Blacha w ogóle spoko koleś, ktoś będzie popylał sobie niezłą furką.
                          RTS WIDZEW
                          www.kapsle.piwko.pl

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jest do kupienia "Ślicznotka" od Blachy z serialu Odwróceni. Czy są tu jacyś miłośnicy starych Mercedesów ?

                            http://allegro.pl/item293654194_dzie...od_blachy.html
                            Cena chyba troche przesadzona.
                            A tak z innej beczki jak widze merca na gaz to mi flaki skręca,toż to jawna profanacja.Skoro stać kogoś na dobre auto to i na benzynę chyba tez starczy?
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • zAjkA
                              Senior
                              • 12-2004
                              • 1089

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                              Cena chyba troche przesadzona.
                              A tak z innej beczki jak widze merca na gaz to mi flaki skręca,toż to jawna profanacja.Skoro stać kogoś na dobre auto to i na benzynę chyba tez starczy?
                              Dokładnie. Nigdy takiej bryki nie skaził bym gazem. To jest śmiech na sali.
                              Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                              Comment

                              • zAjkA
                                Senior
                                • 12-2004
                                • 1089

                                Choć można przeczytać coś takiego:
                                Badania nad użyciem gazu do zasilania silników spalinowych trwają od lat 30-tych naszego stulecia. W podręczniku K. Niewiaromskiego pt. "Silniki Spalinowe" w części drugiej (wyd. PWSZ 1953) na stronie 383 czytamy:
                                "Zaletą silników gazowych jest brak zjawiska rozrzedzania oleju i wskutek tego zmniejsza się zużycie części układu korbowego. Charakterystycznym zjawiskiem dla tych silników, w przeciwieństwie do pracujących na paliwie płynnym, jest stopniowy wzrost lepkości oleju. Zmniejsza się również osadzanie nagaru na tłokach, zaworach i ściankach głowicy, a gazy spalinowe, wskutek pełniejszego spalania, powodują mniejsze niszczenie stykających się z nimi części. Wymienione wyżej zjawiska, przedłużają żywotność silnika, okresy między remontowe i tym samym ekonomiczność eksploatacji
                                Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎