Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o samochodach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • solfernus
    Senior
    • 08-2004
    • 1025

    #91
    Jeśli jeszcze dodasz,że to była sahara albo k800, lub ks700 to mam odlot
    Co się z nim stało?
    A swoją drogą można urzywać też innych organów
    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      #92
      Do filtrowania piwa używasz tylko nerek - FCJP

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus
        Jeśli jeszcze dodasz,że to była sahara albo k800, lub ks700 to mam odlot
        Co się z nim stało?(
        nie wiem jaki to był model, gdyz zupelnie na motorach sie nie znam, napewno miał biegi na baku, może to będzie jakaś wskazówka, ojciec go sprzedał jakiemuś znajomemu, który zabił sie na nim...
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
          nie wiem jaki to był model, gdyz zupelnie na motorach sie nie znam, napewno miał biegi na baku, może to będzie jakaś wskazówka, ojciec go sprzedał jakiemuś znajomemu, który zabił sie na nim...
          Beciku, masz chyba jakąś obsesję. Z Twoich postów można wywnioskować, że Twoim zdaniem każdy motocyklista skończy jako dawca organów.

          Comment

          • biermann
            Senior
            • 09-2001
            • 2552

            #95
            A ja myślałem, że to temat o samochodach a tu frakcja motocyklistów się szarogęsi .
            "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
            Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
            Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
            Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
            Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

            Comment

            • solfernus
              Senior
              • 08-2004
              • 1025

              #96
              Przecież motocykl to samochodowy jednoślad
              Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

              Comment

              • marco
                PremiumUżytkownik
                • 04-2005
                • 100

                #97
                A ja już jeżdżę drugą renówką i nie mogę narzekać na francuskie samochody. Pierwszym clio przejechałem 150 tys. km bez większych problemów, a obecnym (też clio) już 50 tys. i wszystko gra. Jedyny problem to ciut mały bagażnik, ale trzy skrzynki piwa się mieszczą .

                Comment

                • zAjkA
                  Senior
                  • 12-2004
                  • 1089

                  #98
                  Ja czuje duży sentyment do Mercedesa. Mój wójek najpierw miał model W115 a potem W123. Praktycznie przez całe dzieciństwo miałem okazję jeździć obydwoma modelami. Pamiętam jak zawsze wsłuchiwałem się w charkterystyczny klekot mercedowskiego Diesla. Sprawiało mi to wielką przyjemność. Obcując od małego z tymi samochodami jakoś już tak mi zostało że uwielbiam auta tej marki. Później były jeszcze modele 190 i W124. Na chwilę obecną moim skrytym pragnieniem jest właśnie "Beczka"(W123). Najlepiej z 3 litrowym silnikiem Diesla. Na codzień od niedawna jeżdzę Volkswagenem Jetta 1,6GTD.
                  Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                  Comment

                  • Andrewbrw
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 932

                    #99
                    FCJP
                    WUJEK

                    Comment

                    • bury_wilk
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 2655

                      Ja jeździłęm kolejno:
                      Ładą 2107 (to jeszcze bez prawka)
                      Renault 5 TS ? - miał trzynaście lat, silnik rewelacja, ruszał jak myśliwiec, przy 150 skłądały mu się lusterka (to właściwie też patent lotniczy, tam jest zmienna geometria skrzydeł ), po za tym chrzanił mu się alarm i co jakiś czas musiał sobie powyć (również podczas jazdy), no i podwozie mu się rozjeżdżało...
                      Hyundai Latra 1,5 - wygrałem go w "Wygraj Ligę", pojeździłem niecały rok i sprzedałem, żeby mieć na mieszkanie. Wygodny samochód, nie odnotowałem w nim żadnej usterki, mógłby mieć trochę więcej koni, bo na swoją masę, to przy przyspieszaniu trochę mu brakowało. Nie miałem okazji pchnąć go szybciej niż 180.
                      Daewoo Tico - odziedziczone po mamie, ma 8 lat, troche rdzewieje i dławi sie na wysokich obrotach, ale generalnie jak na swoje skromne możliwości jest dość niezawodny, zrywny i uniwersalny w mieście. Zaletą jest to, że bardzo mało pali, wadą, że w trasie na wiekszych prędkościach praktycznie nie ma przyspieszenia i wyprzedza się niefajnie. No i na obwodnicy Trójmiasta kilkakrotnie zamknąłem mu prędkościomierz, czyli 160.
                      Teraz strasznie mnie korci zmiana samochodziku na samochód, tylko po władowaniu kasy w mieszkanie nie bardzo mnie stać
                      Okazyjnie jeździłęm jeszcze masą innych samochodów, ale to było okazyjnie i nie ma co się rozpisywać.
                      Lubię kiedy się zieleni
                      Lubię jak się piwo pieni...

                      ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                      Comment

                      • radzia
                        Senior
                        • 05-2005
                        • 280

                        Korzystając z okazji i obecności tutaj wielu panów którzy z pewnością wiedzą wiecej o samochodach niż ja, chciałam zapytac, jakie teraz warto kupić auto? Na jakie wymienic? Jestem aktualnie na chęci wymiany auta, prosze o jakies dobre i konkrete propozycje...

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Zacznij od tego jakie masz auto i co Cię w nowym interesuje.

                          Comment

                          • radzia
                            Senior
                            • 05-2005
                            • 280

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                            Zacznij od tego jakie masz auto i co Cię w nowym interesuje.
                            Obecnie jestem w posiadaniu Toyoty Yaris. Interesuje mnie cos mało awaryjnego, wygodnego w prowadzeniu i za rozsądną cene.

                            Comment

                            • Audi
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 1682

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika radzia
                              Obecnie jestem w posiadaniu Toyoty Yaris. Interesuje mnie cos mało awaryjnego, wygodnego w prowadzeniu i za rozsądną cene.
                              Proponuję takie autko, mało awaryjne, wygodne w prowadzeniu, co do ceny to zależy od wyposażenia no i prowadzi się super

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika radzia
                                Obecnie jestem w posiadaniu Toyoty Yaris. Interesuje mnie cos mało awaryjnego, wygodnego w prowadzeniu i za rozsądną cene.
                                Jeżeli nowe ma być małe, to ja bym się jdnak trzymał Yarisa.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎