Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o samochodach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika markus73 Wyświetlenie odpowiedzi
    +30 000 km /rok ...
    Nie mogę wyjść z podziwu nad takim rocznym przebiegiem, rozmawiamy bowiem o samochodach prywatnych.
    30 tys. km przy średniej prędkości eksploatacyjnej 80 km/h (w Polsce jest to mniej niż 60 km/h) to 375 godzin jazdy rocznie. Czyli dwa miesiące pracy na pełen etat. Nie dość, że marnujesz tyle czasu, to jeszcze za to płacisz górę pieniędzy. Warto?

    Comment

    • markus73
      Member
      • 08-2010
      • 88

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie mogę wyjść z podziwu nad takim rocznym przebiegiem, rozmawiamy bowiem o samochodach prywatnych.
      30 tys. km przy średniej prędkości eksploatacyjnej 80 km/h (w Polsce jest to mniej niż 60 km/h) to 375 godzin jazdy rocznie. Czyli dwa miesiące pracy na pełen etat. Nie dość, że marnujesz tyle czasu, to jeszcze za to płacisz górę pieniędzy. Warto?
      Takie sa uroki mieszkania 1050 km od drugiego miejasca zamieszkania
      Pozdrawiam

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999


        100km kosztuje mnie 98.27 zł
        roczne utrzymanie 14 740 zł
        ale wymieniłem w tym roku sprzęgło, opony i kilka innych rzeczy, więc pocieszam się, że tylko ten rok jest taki wyjątkowo drogi...
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • zgroza
          Senior
          • 03-2008
          • 3597

          Koszty utrzymania autostopowicza:
          - wydruk szyldów 5 zł
          ---
          5 zł a ile radości!
          Lotna ekspozytura browaru

          Też Was kocham.

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9734

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika natalka Wyświetlenie odpowiedzi
            Ile wydajecie na swój samochód?
            http://www.kosztyjazdy.pl/
            Tyle, ile trzeba .

            Comment

            • natalka
              Senior
              • 07-2010
              • 128

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
              Tyle, ile trzeba .
              Zdziwiłbyś się...często dużo wiecej.
              Doba ma 24 godziny,skrzynka 24 piwa...przypadek?

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10838

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika natalka Wyświetlenie odpowiedzi
                Zdziwiłbyś się...często dużo wiecej.
                No i co z tego?
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika natalka Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zdziwiłbyś się...często dużo wiecej.
                  wydaje się tyle ile trzeba aby jeździc samochodem sprawnym i legalnym, wszystko to było podane na stronce, coś jest jeszcze więcej ponad to?
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23806

                    Co z tego co z tego, w BrowarBizie można prowadzić Dziennk Piwny robiąc sobie analizę wydatów na piwo, to można i z samochodem to sobie uczynić.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      No tak, tyle, że w przypadku dziennika to te dane były adekwatne bo wpisywało się faktycznie to co już się wydało. W przypadku auta juz nie. Ilość km robionych w ciągu roku jest przypuszczalna, tak samo jak spalanie.
                      Last edited by becik; 03-09-2010, 14:44.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                        wydaje się tyle ile trzeba aby jeździc samochodem sprawnym i legalnym, wszystko to było podane na stronce, coś jest jeszcze więcej ponad to?
                        Np. to:

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          no daj spokój, jesteś ekstremista
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23806

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                            No tak, tyle, że w przypadku dziennika to te dane były adekwatne bo wpisywało się faktycznie to co już się wydało. W przypadku auta juz nie. Ilość km robionych w ciągu roku jest przypuszczalna, tak samo jak spalanie.
                            Ten kalkulatorek jest prosty ale daje do myślenia choćby w kwestiach cen biletów komunikacją zbiorową. Są inne kalkulatorki/dzienniczki w sieci które potrafią dokłądniej to wyliczyć ale wymagają systematyczności.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • zgoda
                              Senior
                              • 05-2005
                              • 3516

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie mogę wyjść z podziwu nad takim rocznym przebiegiem, rozmawiamy bowiem o samochodach prywatnych.
                              30 tys. km przy średniej prędkości eksploatacyjnej 80 km/h (w Polsce jest to mniej niż 60 km/h) to 375 godzin jazdy rocznie. Czyli dwa miesiące pracy na pełen etat. Nie dość, że marnujesz tyle czasu, to jeszcze za to płacisz górę pieniędzy. Warto?
                              Mój prywatny w swoim pierwszym roku w moich rękach nakręci coś pod 45tys. km - głównie na dojazdy do pracy (100km dziennie), ale nie odmawiam sobie też dalszych przejażdżek. Nie wiem jak to się dzieje, że do garażu położonego 500m od mojego domu jadę po 60-70km, po prostu nie daję rady z niego wysiąść. Jak go kupowałem to wziąłem turbobenzynę, bo liczyłem na jakieś 25tys. km rocznie, a tu proszę.

                              V40 mógłbym jeździć i jeździć, gdyby nie to, że czasem muszę się napić piwa. Następne też będzie Volvo.
                              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                              Comment

                              • natalka
                                Senior
                                • 07-2010
                                • 128

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                                wydaje się tyle ile trzeba aby jeździc samochodem sprawnym i legalnym, wszystko to było podane na stronce, coś jest jeszcze więcej ponad to?
                                Znam duuużo ludzi którzy wydają duzo więcej niż trzeba. Czasem nawet tylko po to by przy pierwszej kontroli można byłoby im zabrać dowód :P
                                Doba ma 24 godziny,skrzynka 24 piwa...przypadek?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎