Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o samochodach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • przemo70
    † 1970-2019 Piwosz w Raju
    • 05-2007
    • 1501

    Ciekawa rzecz ten kalkulator, teraz dopiero sobie uświadomiłem ile wydaję na auto a to tylko skromne wyliczenia. U mnie wyszło ok 6500 zł/rok /Audi A4 Diesel, przejechane przez rok tylko 10000km -żona do pracy i jakieś wypady w weekendy/. Dobrze że na co dzień mam firmowe auto
    Save water, drink beer ...

    http://www.parowozy.com.pl/
    http://www.kamery.wolsztyn.pl/
    https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Moc, polecam zwłaszcza wypowiedzi pana policjanta: http://euro2008.blox.pl/2010/10/Poli...a-rajdowy.html

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        Moc, polecam zwłaszcza wypowiedzi pana policjanta: http://euro2008.blox.pl/2010/10/Poli...a-rajdowy.html
        Ręce opadają jak się słucha kto pracuje w policji.Policjant który wystawił mandat mógł być niedouczony,grzecznie mówiąc.Ale gdzie byli przełożeni którzy musieli zatwierdzic ten mandat?
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • darekd
          • 02-2003
          • 12206

          Pirat z pilzneńskiego browaru

          Relacja z Czech.
          Na pięć lat więzienia został skazany niejaki Lubosz Lacina (menadżer Prazdroja). Podczas jazdy autostradą, zamierzenie dosłownie zmiótł z drogi kierującą mazdą kobietę, która cudem przeżyła. Uznał, że jechała za wolno...
          na samym dole video z monitoringu:

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23807

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
            Relacja z Czech.
            Na pięć lat więzienia został skazany niejaki Lubosz Lacina (menadżer Prazdroja). Podczas jazdy autostradą, zamierzenie dosłownie zmiótł z drogi kierującą mazdą kobietę, która cudem przeżyła. Uznał, że jechała za wolno...
            na samym dole video z monitoringu:

            http://aktualne.centrum.cz/domaci/re...html?id=683512
            Co dowodzi wyższości małych browarów nad bezdusznymi koncernami...


            Last edited by ART; 22-11-2010, 16:26.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • babalumek
              Senior
              • 02-2004
              • 1207

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
              Relacja z Czech.
              Uznał, że jechała za wolno...
              Jak za wolno, przecież koleś pruł lewym pasem i bez problemu mógł ją wyprzedzić. Albo stracił panowanie nad autem bo czymś przy okazji się zajmował, albo ma nierówno pod sufitem.
              MRKS Kuźnia Jawor

              WTS Sparta Wrocław

              Comment

              • kony
                breweriarz
                • 08-2005
                • 1701

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                Jak za wolno, przecież koleś pruł lewym pasem i bez problemu mógł ją wyprzedzić. Albo stracił panowanie nad autem bo czymś przy okazji się zajmował, albo ma nierówno pod sufitem.
                Wcześniej kobita blokowała mu drogę, potem poszedł "międzynarodowy gest przyjaźni" czyli środkowy palec no i skończyło się kuksańcem w bok.

                A żeby nie mnożyć wątków to ogłoszenie:
                Mam na zbyciu Renault Espace 2.2 dCi, 130 KM, 2000r. 235 tys.km., 7 osobowe cacko idealne do piwnej turystyki - można wygodnie nocować w 2 osoby w pozycji całkowicie horyzontalnej

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Tylko nie wklejaj zdjęcia, bo ludzi spłoszysz.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23807

                    W Adminowie pojawił się wehikuł pt. Caddy Maxi. Kryptonim - Sinousta Wieźniarka. Pochodzi z Pyrlandii, zmieści trochę więcej i odciąży już nieco strudzone życiem Polotmave, któremu to już 16 zima na kark wskoczyła a wybitne nietrafianie na kompetentnych fachowców warsztatowych sprawiło, że wyjazdy na dalsze wypady od ponad roku wiązały się z dreszczykiem - uda się wrócić czy nie?
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      A my niedawno mieliśmy okazję podziwiać obok siebie stojące dwa bolidy - jeden to nasz były, drugi obecny.

                      Nie mogłem się opanować, a że miałem Zorkę 5, to cyknąłem parę zdjęć

                      No a dziś też się nie mogłem opanować i dwa zamieszczam poniżej
                      Attached Files
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        A jaki masz dresik do kompletu?
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • slavoy
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 5052

                          Pewnie w łokciach już masz reumatyzm z przewiania
                          Dick Laurent is dead.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23807

                            Dziwne te blachy macie
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              "LUBIĘ ZAP..." to jakaś wersja M3 na rynek polski?

                              Comment

                              • Latarnik
                                Premium Lamplighter
                                • 06-2004
                                • 4998

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                                "LUBIĘ ZAP..." to jakaś wersja M3 na rynek polski?
                                Raczej wersja IQ 70
                                5410 kapsli z wypitych piw
                                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎