Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o samochodach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
    Ba! Wiadomo, że najmobilniejsze jest pełnoletnie E36!
    Dziś "GW" przedstawia profil psychologiczny (-patyczny?) kierowców/posiadaczy E36 .

    Comment

    • pioterb4
      Senior
      • 05-2006
      • 4322

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
      Dziś "GW" przedstawia profil psychologiczny (-patyczny?) kierowców/posiadaczy E36 .
      Wnioski są traumatyczne?

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Irona nigdy nie widziałeś?

        Comment

        • pioterb4
          Senior
          • 05-2006
          • 4322

          Na żywo nie Ale znam kilku posiadaczy osobiście i jakieś podobieństwo faktycznie się maluje:P

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            Bardzo śmieszne...
            Ktoś mnie widział kiedyś na siłowni...
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              A na poważnie, to artykuł godny niezbyt ambitnego portalu internetowego.

              Fakt, że samochód młody nie jest, ale jak na kompakt przyzwoicie wyposażony, bardzo dobrze wykonany i świetnie się zachowuje na drodze - wbrew pozorom jak się ma włączoną kontrolę trakcji zupełnie nie czuć że napęd jest na tylną oś...

              Pewnie jest to też zasługą tego z czego słynie BMW - idealne rozłożenie masy 50/50 między przednią a tylna oś.

              A jak ktoś jest debilem, to i Seicento zaszaleje i zabije...
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9733

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                Na żywo nie Ale znam kilku posiadaczy osobiście i jakieś podobieństwo faktycznie się maluje:P
                Tak, tak, ajron "faktycznie się maluje" .

                Żeby było na temat - rozłożenie masy w autach na "be" rzeczywiście graniczy z obsesją, co przekłada się na prowadzenie (auta, a nie właściciela...).

                Comment

                • chechaouen
                  Senior
                  • 01-2011
                  • 1180

                  Wiem, że mnie zrozumiecie... Dziś po wyjściu z roboty z ogromnym zdziwieniem zauważyłem, że kto zajumał mi samochód. To boli - ten stres, te godziny oczekiwania na przyjazd policji, to jeżdżenie z nimi po okolicznych parkingach (procedury), to przedłużające się spisywanie protokołu i ogólny wkurw. A na koniec jeszcze uświadomiłem sobie, że w bagażniku miałem kilka bojanowych Black IPA zakupionych po drodze do roboty w Żabce. I to mnie skutecznie dobiło...

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wiem, że mnie zrozumiecie... Dziś po wyjściu z roboty z ogromnym zdziwieniem zauważyłem, że kto zajumał mi samochód. To boli - ten stres, te godziny oczekiwania na przyjazd policji, to jeżdżenie z nimi po okolicznych parkingach (procedury), to przedłużające się spisywanie protokołu i ogólny wkurw. A na koniec jeszcze uświadomiłem sobie, że w bagażniku miałem kilka bojanowych Black IPA zakupionych po drodze do roboty w Żabce. I to mnie skutecznie dobiło...
                    Miałeś AC czy nie?
                    Jeśli miałeś, to masz szansę na jakieś finansowe pocieszenie, jeśli nie, to zostaje tylko... sam nie wiem co - świadomość, że złodziej był koneserem piwa...

                    Szczerze współczuję.
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • chechaouen
                      Senior
                      • 01-2011
                      • 1180

                      Miałem AC, na szczęście. Choć wszystkie moje wcześniejsze doświadczenia z ubezpieczycielami były drogami przez mękę. Piękny piątkowy wieczór...

                      Comment

                      • Latarnik
                        Premium Lamplighter
                        • 06-2004
                        • 4998

                        Wypatrzylem dzis w Google Map swoje autko, zaparkowane, w lipcu 2012, przed moim poprzednim lokum.
                        Attached Files
                        5410 kapsli z wypitych piw
                        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                        Comment

                        • sergioP
                          • 09-2005
                          • 1261

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wypatrzylem dzis w Google Map swoje autko, zaparkowane, w lipcu 2012, przed moim poprzednim lokum.
                          Twoje lokum, to ten namiocik za autkiem?
                          - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                          - ???
                          - ...napiłbym się piwa.

                          ------------------------------------------
                          Dzień dobry panu.
                          Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                          Comment

                          • Latarnik
                            Premium Lamplighter
                            • 06-2004
                            • 4998

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
                            Twoje lokum, to ten namiocik za autkiem?
                            Ten namiocik to lokum Harleya sasiada.
                            5410 kapsli z wypitych piw
                            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                            Comment

                            • slavoy
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 5052

                              Heh, Google Street View ma nie tylką moją furę przed domem, ale i mnie idącego wzdłuż budynku. Z daleka, ale postać rozpoznawalna
                              Dick Laurent is dead.

                              Comment

                              • Latarnik
                                Premium Lamplighter
                                • 06-2004
                                • 4998

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                                Heh, Google Street View ma nie tylką moją furę przed domem, ale i mnie idącego wzdłuż budynku. Z daleka, ale postać rozpoznawalna
                                Wlasnie dlatego poszukalem auta bo dzis nagrali mnie przed sala, w ktorej ma treningi moja corka. Zobacze za jaki czas zaktualizuja zdjecia tego miejsca
                                5410 kapsli z wypitych piw
                                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎