Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o samochodach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    To mnie nie zastali, bo ani fury, ani mnie przed domem.

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
      Szukam możliwie najtańszego mikrodupowozu do rezerwy. Warunki: nie zajeżdżony i trzymający się kupy. Reszta mi zwisa. No jeszcze fajnie by było, jakby nie śmierdziało w środku
      Nie wiem, czy już nie za późno, ale rozważałeś może coś takiego? Nie do zajeżdżenia, trzyma się kupy, w środku nigdy nie zaśmiardnie:


      Rickard Nilsson is Vianor's new team rider!!!Do you also have an amazing vehicle? Mail elias.johansson@vianor.com and become their next team rider!FULL LENGT...

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        Całkiem niedawno jadę sobie autostradą, jakieś 170 na blacie. Jako że nie jestem mistrzem lewego czy środkowego pasa grzecznie jadę pasem prawym, wyprzedzając mijane samochody. Jakież było moje zdziwienie, gdy w pewnym momencie lewym pasem wyprzedził mnie Trabant. Trabant!

        Mind blown.
        Last edited by WojciechT; 21-01-2015, 12:21.

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          Są tacy co przerabiają takie auta. Kiedyś w Warszawie zdarzało mi się widzieć w akcji Syrenkę z silnikiem i podwoziem Porsche. W mediach zresztą właściciel tej Syrenki opowiadał o niej, co tam przerobił i jak to na autostradzie wyprzedza inne auta, albo jak pierwszy "rusza ze świateł".
          Last edited by emes; 21-01-2015, 13:28.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Ewentualnie coś takiego (jak widać też się nadaje na wieś):

            The Ferrari Enzo, nothing can replace this! ( LaFerrari )!!Subscribe for the next video: http://goo.gl/5JTvzNFacebook: http://goo.gl/3Z4KuIInstagram: http://...


            A jak się dorobicie domu z ogrodem, to może ten:

            Rolls Royce's Wraith powerslides and donuts its way around a beautiful garden...Subscribe for the next video: http://goo.gl/5JTvzNFacebook: http://goo.gl/3Z4...

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              Miesiąc temu pożegnałem się ze swoim niezawodnym Lancerem, dziś przyjdzie mi się przywitać z nowym wehikułem, z którym mam nadzieję odwiedzić kolejne kilka setek browarów. Już się nie mogę doczekać pierwszej odbytej z nim trasy
              Last edited by abernacka; 04-03-2016, 00:42.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9733

                To czymże się teraz będziesz lan(cer)sować, drogi Lancer-locie?

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  Nie wiem czy zamieszczałem zdjęcie swojego zamkowozu bądź browarowozu ale co tam.
                  Pochwalę się Wiek - 23 lata
                  Jeździ i się nie chce zepsuć (w ciągu 15 lat użytkowania dwa razy stanął w trasie, raz z mojej winy, połaszczyłem się na tanie paliwo), wymieniać nie wymieniamy jak na razie na żaden inny.
                  Attached Files
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                    Oj tam, to jeszcze młodzieniec - ma raptem 15 lat
                    (...)
                    No a teraz już jest pełnoletni...
                    Ale działa i sie nie chce zepsuć - wygląda na to, że będzie miał dożywocie.
                    No i na stare lata ma garaż - fakt, że wielostanowiskowy, ale zadaszony.
                    Last edited by iron; 05-03-2016, 14:18.
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • WojciechT
                      Senior
                      • 09-2012
                      • 2546

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie wiem czy zamieszczałem zdjęcie swojego zamkowozu bądź browarowozu ale co tam.
                      Pochwalę się Wiek - 23 lata
                      Jeździ i się nie chce zepsuć (w ciągu 15 lat użytkowania dwa razy stanął w trasie, raz z mojej winy, połaszczyłem się na tanie paliwo), wymieniać nie wymieniamy jak na razie na żaden inny.
                      To jest Volvo?

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9733

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                        To jest Volvo?
                        Boszszszszsz...

                        Comment

                        • zgoda
                          Senior
                          • 05-2005
                          • 3516

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                          To jest Volvo?
                          A co, nie podobny?
                          Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                          Comment

                          • WojciechT
                            Senior
                            • 09-2012
                            • 2546

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                            Boszszszszsz...
                            Nie znam się, zobaczyłem, że kanciate, to pomyślałem, że Volvo

                            Żeby nie było - sam mam Volvo

                            Edit: łojezu, teraz wychodzę na jakiegoś gimnazjalistę Dawno nie widziałem Poloneza, wybaczcie
                            Last edited by WojciechT; 06-03-2016, 22:59.

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 4998

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie wiem czy zamieszczałem zdjęcie swojego zamkowozu bądź browarowozu ale co tam.
                              Kilka lat temu ( 29-06-2010) jakas fotke pokazales i napisales:

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Przez 9 lat, od kiedy jestem jego szczęśliwym posiadaczem poważniejsze naprawy to: wymiana sprzęgła i chłodnicy. Mniej poważne, amorki, klocki, tarcze, żarówki, linka od ręcznego, opony, rozrząd, świece + inne drobnostki eksploatacyjne.
                              A przez ostatnie 6 lat musiales cos w nim robic?
                              5410 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                                A przez ostatnie 6 lat musiales cos w nim robic?
                                Tylko wymiana pompy paliwa po nieszczęsnym tankowaniu.
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎