Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ochłonąłem [Tu składamy samokrytykę]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    Jeszcze nie ochłąnąłem ale co z tego Mimo tego, że mam w piwnicy 18 litrów ostrochmielowego piwa LajboCKowego zabrałem się do butelki portugalskiego wina półsłodkiego, które ktoś mi z wakacji przynióśł. Co tam, mam fazę - wypiję

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • cielak
      Senior
      • 03-2004
      • 2890

      Tyle piwa ma, a wino pije!
      Toż to al.....ik!!
      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cielak
        Toż to al.....ik!!
        no wiesz co, jak możesz

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • cyborg_marcel
          Senior
          • 03-2003
          • 3467

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
          zabrałem się do butelki portugalskiego wina półsłodkiego, które ktoś mi z wakacji przynióśł. Co tam, mam fazę - wypiję
          A mnie ostatnio dobrze na zawory zaczęły działać wina macedońskie. Całkiem sympatyczne do posiłków. (Bo poza posiłkami, to piwo mogę pić, ale wino bez zagrychy, to tak jakoś dziwnie )
          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

          Comment

          • kot_z_cheshire
            Senior
            • 11-2005
            • 2201

            Mam nadzieję, że te Twoje macedońskie wina są bardziej macedońskie niż Shlangbauma portugalskie
            Młode koty mają adhd, niestety.
            Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
            Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
            Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

            Comment

            • strzelczyk76
              Senior
              • 11-2003
              • 823

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
              A mnie ostatnio dobrze na zawory zaczęły działać wina macedońskie. Całkiem sympatyczne do posiłków. (Bo poza posiłkami, to piwo mogę pić, ale wino bez zagrychy, to tak jakoś dziwnie )
              a ja już myślałem, że samokrytykę składasz, że się ostatnio tak mało na forum udzielałaś - ale widzę że już nadrabiasz
              NORMALNOŚĆ



              Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

              Comment

              • cyborg_marcel
                Senior
                • 03-2003
                • 3467

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika strzelczyk76
                a ja już myślałem, że samokrytykę składasz, że się ostatnio tak mało na forum udzielałaś - ale widzę że już nadrabiasz
                E tam... Myślałam, że się Forum ucieszy, że może wziąć głęboki oddech bez moich metalicznych wydźwięków w pobliżu
                Ale faktycznie dziwnie, bo nie pamiętam, kiedy ostatnio me członki zawitały na oficjalnym, regularnym spotkaniu / zebraniu Forumowiczów, a więcej i częściej Forumowiczów widuję
                Ps. Nie, jeszcze nikogo z Browaru na złą drogę nie sprowadzam i nikomu wina pić nie każę
                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                  ...
                  Ps. Nie, jeszcze nikogo z Browaru na złą drogę nie sprowadzam i nikomu wina pić nie każę
                  Kurcze zabrzmiało to jak groźba... Czyżbyś w przyszłości chciała przeprowadzić jakiś sabotaż na forum?
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • kot_z_cheshire
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 2201

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                    Kurcze zabrzmiało to jak groźba... Czyżbyś w przyszłości chciała przeprowadzić jakiś sabotaż na forum?
                    Niewykluczone, że będzie tak udany jak rewolucja pod nieobecność Administracji
                    Młode koty mają adhd, niestety.
                    Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                    Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                    Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
                      Niewykluczone, że będzie tak udany jak rewolucja pod nieobecność Administracji
                      Ja Ci dam rewolucję, mała
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • strzelczyk76
                        Senior
                        • 11-2003
                        • 823

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                        E tam... Myślałam, że się Forum ucieszy, że może wziąć głęboki oddech bez moich metalicznych wydźwięków w pobliżu
                        nie wiem, jak forum, ale ja się cieszę, że "Cyborg Kontratakuje" - bo ostatnio to tylko te same nicki w nowych postach, a jeden to wrecz wszędzie (otwieram lodówkę, a tam post tej osoby) - także przyda się trochę wypowiedzi by cybernetic organism

                        PS
                        Dobra, ochłonąłem... trzeba dalej żyć
                        NORMALNOŚĆ



                        Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

                        Comment

                        • cyborg_marcel
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 3467

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                          Kurcze zabrzmiało to jak groźba... Czyżbyś w przyszłości chciała przeprowadzić jakiś sabotaż na forum?
                          Nie... Tylko uprzedzam, że tego nie robię, tak na wszelki wypadek Jedyny mój wyskok, to wręczenie Forumowiczowi kieliszka białego wina do deseru, ale zważywszy, że ta osoba piła wcześniej Lecha z kija - chyba nie mogłam jej zaszkodzić (a swoją drogą powinna się chyba w tym temacie wpisać )...

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika strzelczyk76
                          nie wiem, jak forum, ale ja się cieszę, że "Cyborg Kontratakuje" - bo ostatnio to tylko te same nicki w nowych postach, a jeden to wrecz wszędzie (otwieram lodówkę, a tam post tej osoby) - także przyda się trochę wypowiedzi by cybernetic organism
                          Kurka, Strzelczyk, Ty jak coś napiszesz, to normalnie - już po raz któryś nie wiem, co napisać... Miło mi, że mnie jeszcze ktoś tu pamięta [lekka kokieteria]
                          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                            Kurka, Strzelczyk, Ty jak coś napiszesz, to normalnie - już po raz któryś nie wiem, co napisać... Miło mi, że mnie jeszcze ktoś tu pamięta [lekka kokieteria]
                            A czemu miałby nie pamietać? Cyborg, Cyborg Ty się prędko na piwo nawracaj.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • cyborg_marcel
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 3467

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                              A czemu miałby nie pamietać? Cyborg, Cyborg Ty się prędko na piwo nawracaj.
                              No właśnie jakoś mi znowu wczoraj nie wyszło, za to 0,5 l Kadarki popite dawką Amaretto - pycha [wiem, grzeszę pisząc te słowa na Forum]
                              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                              Comment

                              • Wujcio_Shaggy
                                Senior
                                • 01-2004
                                • 4628

                                NIe mam piwa w domu. Nie chce mi się iść do sklepu (2 piętra i 50 m). Nie chce mi się iść do piwnicy (3 piętra). Wypiłem już ćwiartkę orzechówki "domowej roboty", a mam jej jeszcze trzy razy tyle... To chyba już nie samokrytyka, tylko samochwalstwo...
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                                @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎