Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ochłonąłem [Tu składamy samokrytykę]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19168

    jestem za! tym bardziej, że też tam chcę być. bynajmniej nie oklepać michę

    Comment

    • Pudlarz
      Piwiarz sezonowy
      • 01-2002
      • 650

      Moja wina, moja wina.... - witam po dłuższej nieobecności, wszystkich serdecznie pozdrawiam - duchem byłem z Wami a piwko regularnie smakowałem
      Dobre piwo nigdy nie jest złe
      http://www.janczech.stary.sacz.pl
      (galeria ekslibrisów)

      Comment

      • cyborg_marcel
        Senior
        • 03-2003
        • 3467

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pudlarz
        Moja wina, moja wina.... - witam po dłuższej nieobecności, wszystkich serdecznie pozdrawiam - duchem byłem z Wami a piwko regularnie smakowałem
        No w takim razie, to nawet nie ma co Ci pokuty zadawać Ale Twoje zdrowie za bicie się w piersi
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pudlarz
          Moja wina, moja wina.... - witam po dłuższej nieobecności, wszystkich serdecznie pozdrawiam - duchem byłem z Wami a piwko regularnie smakowałem
          Upłynęło sporo piwa pod Twą nieobecność. Musisz to nadrobić
          MM961
          4:-)

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19168

            niniejszym chciałbym przeprosić kolegę WESa za zbyt dalekoidące i niezweryfikowane stwierdzenia w tym wątku. Przepraszam!

            Comment

            • zAjkA
              Senior
              • 12-2004
              • 1089

              Dziś nie skosztowałem piwa na rzecz szklaneczki Żubrówki z sokiem jabłkowym która zresztą była niezwykle ochydna. Składam samokrytykę!!!
              Last edited by zAjkA; 28-11-2006, 22:12.
              Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

              Comment

              • Westa
                Member
                • 06-2005
                • 99

                No to bije się mocno w piersi. Doktor zapowiedział, ze łyczka piwka od czasu do czasu nie zaszkodzi dla dzidzi. No wiec ja dzisiaj... kilka łyczków Heniusia, z którym znajomi zameldowali się u nas. Ale najgorsze jest to,że wg mnie nawet nie był taki zły. Nie wiem czy mam tak zmieniony smak teraz, czy rzeczywiście jest wypijalny w miarę.

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Westa
                  No to bije się mocno w piersi. Doktor zapowiedział, ze łyczka piwka od czasu do czasu nie zaszkodzi dla dzidzi. No wiec ja dzisiaj... kilka łyczków Heniusia, z którym znajomi zameldowali się u nas. Ale najgorsze jest to,że wg mnie nawet nie był taki zły. Nie wiem czy mam tak zmieniony smak teraz, czy rzeczywiście jest wypijalny w miarę.
                  Ja też składam samokrytykę.Wypiłem łyka od Westy i podziękowałem.Trochę w samku heniek przypominał Specjala z Elbląga,ale gdzie mu do niego.Coś co mnie strasznie przeszkadzało,to był posmak perfumów i kompletne zero piany po kilku sekundach.
                  Cóż Kochanie będę Ci kupował od czasu do czasu henia Ja pozostanę przy swoich wypróbowanych piwach


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • Maggyk
                    Szara Adminiscjencja
                    • 05-2004
                    • 5615

                    Przywiała mnie tu jajcówka wg przepisu Jasia. Kawka z nią to poezja smaku Chyba w sumie za wcześnie na samokrytykę, bo mi jeszcze kilka buteleczek tego przysmaku pozostało
                    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                    Piwo domowe -
                    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                    Reklama w BROWARZE
                    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                    Comment

                    • skandal
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1439

                      Ja wypiłem 0,75l Palonego wczoraj, i nie musze tu się kalać bo to syfiaste Palone już mnie dziś wystarczająco skalało

                      Comment

                      • Shlangbaum
                        Senior
                        • 03-2005
                        • 5828

                        Ja w poniedziałek z kumplem wypiłem flaszkę wódki i pokarało mnie, bo wcześniej wytrąbiłem dwa amberowskie Koźlaki i następny dzień miałem kiepski

                        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                        Comment

                        • kot_z_cheshire
                          Senior
                          • 11-2005
                          • 2201

                          Wpiszę się "na zaś"....Przepraszam za wszystkie "mundre"rzeczy jakie dzisiaj wpisałam
                          Młode koty mają adhd, niestety.
                          Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                          Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                          Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                          Comment

                          • JAckson
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 6122

                            W związku z kilkudniowymi wyjazdami służbowymi w ciągu ostatnich 10 dni spróbowałem piw z takich mało znanych browarów, jak: Żywiec, Bosman, Dojlidy, Lech, Okocim. Mój dziennik piwny wzbogacił się dzięki temu o kilka nowych browarów. Ja natomiast byłem średnio szczęśliwy. Najgorszy był Harnaś.
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • Rolek
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 1038

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                              W związku z kilkudniowymi wyjazdami służbowymi w ciągu ostatnich 10 dni (...)
                              Taaa... Te wyjazdy służbowe...

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                                W związku z kilkudniowymi wyjazdami służbowymi w ciągu ostatnich 10 dni spróbowałem piw z takich mało znanych browarów, jak: Żywiec, Bosman, Dojlidy, Lech, Okocim. ... Najgorszy był Harnaś.
                                Zythum wytłumaczy Ci ,jak bardzo się mylisz ,no chyba ,że Widzew będzie sponsorowany przez Warkę,to wtedy Harnaś nagle się pogorszy...
                                Ja od pewnego czasu piję piwko VIP z Łomży i wchodzi mi.
                                Widziałem Lecha Pilsa w Szczecinie i po tylu latach chciałem spróbować Lesia ,ale odpuściłem(choć nie było łatwo )


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎