Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ochłonąłem [Tu składamy samokrytykę]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgroza
    Senior
    • 03-2008
    • 3597

    Postawiłem De Molen koło kaloryfera. Wędzonkę. Wybuchło. Ech, głupim.
    Lotna ekspozytura browaru

    Też Was kocham.

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
      Postawiłem De Molen koło kaloryfera. Wędzonkę. Wybuchło. Ech, głupim.
      Ale nie dlatego, że najpierw 3 dni leżała w zamrażarce?

      Comment

      • PaPe
        Senior
        • 03-2005
        • 176

        Mam wielką siłę woli - od 2 tygodni dietetycznie i bezpiwnie. Dzisiaj wypiłem buteleczkę ostatniego mojego AIPA - super. Podczas zakupów coś mnie podkusiło - Carlsberg 0.66L. NIGDY JUŻ NIE KUPIĘ CARLSBERGA i tym podobnych.

        Comment

        • TeDy_beer
          Senior
          • 06-2011
          • 283

          W sylwestra stłukłem specjalnie zakupionego na tą okazję Krieka Lindemansa... Głupi ja, dobrze że to ostanie stłuczone piwo w roku było
          AMEN i :stout:
          Browar Domowy Małe Ale
          Członek Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            Ten Kriek to był zwykły czy Cuvée René?
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • zgoda
              Senior
              • 05-2005
              • 3516

              W Sylwestra zdoiłem się moim piwem. Ale tak, że padłem na podłogę i trzeba było mnie wieźć taksówką do domu.

              Obiecuję sobie, że takie ilości będę pijał wyłącznie w domu bądź w miejscu, z którego nie będę się musiał ruszać przez 12 następnych godzin.
              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                W Sylwestra zdoiłem się moim piwem. Ale tak, że padłem na podłogę i trzeba było mnie wieźć taksówką do domu.

                Obiecuję sobie, że takie ilości będę pijał wyłącznie w domu bądź w miejscu, z którego nie będę się musiał ruszać przez 12 następnych godzin.
                Zdradź ilość bo ja mimo wielokrotnych prób nie mogę się swoim upodlić

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  Ale Wy macie problemy....

                  Dałem dupy po całości w grudniu 2012. Idąc z żoną wieczorem ulicami miasta natrafiłem na dwóch dryblasów okładających 3 dryblasa, nawet gdy juz leżał dwóch dryblasów glanowało leżącego dryblasa. Przeszliśmy obok, a ja nie zareagowałem. Obawa, o bezpieczeństwo kobiety wzięła górę nad chęcią pomocy leżącemu dryblasowi. Mam przez to kaca moralnego i tu składam na siebie krytykę.
                  Po leżącego dryblasa po chwili przyjechala policja w nieoznakowanym radiowozie, dryblas wstał i wsiadł sam. Dwóch pozostałych zlapali po kilkunastu minutach. Byli to kibole.
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • zgoda
                    Senior
                    • 05-2005
                    • 3516

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                    Zdradź ilość bo ja mimo wielokrotnych prób nie mogę się swoim upodlić
                    Jakąś desitkę na rozruszanie, potem 4 altbiery (nikt nie chciał pić, bo za gorzkie), 2 kolsze, 2 orkiszowe, porter i dubbel. Dotąd pamiętam, ale myślę, że było więcej.

                    Na pewno piłem jeszcze jakiegoś szampana z wiadra, bo wszyscy pili.
                    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                    Comment

                    • przemo70
                      † 1970-2019 Piwosz w Raju
                      • 05-2007
                      • 1501

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ale Wy macie problemy....

                      Dałem dupy po całości w grudniu 2012. Idąc z żoną wieczorem ulicami miasta natrafiłem na dwóch dryblasów okładających 3 dryblasa, nawet gdy juz leżał dwóch dryblasów glanowało leżącego dryblasa. Przeszliśmy obok, a ja nie zareagowałem. Obawa, o bezpieczeństwo kobiety wzięła górę nad chęcią pomocy leżącemu dryblasowi. Mam przez to kaca moralnego i tu składam na siebie krytykę.
                      Po leżącego dryblasa po chwili przyjechala policja w nieoznakowanym radiowozie, dryblas wstał i wsiadł sam. Dwóch pozostałych zlapali po kilkunastu minutach. Byli to kibole.
                      Becik masz jeszcze rok, żeby to przemyśleć i żeby do tej sytuacji nie doszło
                      Save water, drink beer ...

                      http://www.parowozy.com.pl/
                      http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                      https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Byli to kibole.
                        Więc w czym problem? Niech się pozabijają. We Wrocku właśnie zamknęli szefa kiboli Śląska Wrocław i jeszcze czterech innych pod zarzutem gwałtu zbiorowego.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • Bombadil13
                          • 05-2005
                          • 2479

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zdradź ilość bo ja mimo wielokrotnych prób nie mogę się swoim upodlić
                          Przestań warzyć bezalkoholowe
                          Poszukuję

                          Comment

                          • Sokół83
                            szynkarz
                            • 12-2004
                            • 1598

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ale Wy macie problemy....

                            Dałem dupy po całości w grudniu 2012. Idąc z żoną wieczorem ulicami miasta natrafiłem na dwóch dryblasów okładających 3 dryblasa, nawet gdy juz leżał dwóch dryblasów glanowało leżącego dryblasa.
                            Jakby dryblasy okładały innego dryblasa pewnie też bym nie zareagował. Raz jednak mi się zdarzyło, że zareagowałem jak dwóch gości na Piotrkowskiej okładało leżącego Araba. Dostałem w trąbę (na szczęście w czoło więc skończyło się na małym guzie), kumpel strzelił ich gazem. W tym momencie podjechała straż miejska. Jeden uciekł, a straż wzięła nas za napastników. Pokazuje więc, że tam stoi jeszcze drugi (ten zgazowany). Strażników to jednak nie interesowało. Gość się ulotnił, a my musieliśmy się tłumaczyć. Także jak widzisz czasem nie warto.

                            Wracając do tematu samokrytyki. W 2011 wypiłem 28 piw aromatyzowanych. Obiecuję, że już nawet ze względów kronikarskich nie będę ich kupował i próbował.
                            Z INNEJ BECZKI

                            www.fotopolska.eu

                            Comment

                            • Sokół83
                              szynkarz
                              • 12-2004
                              • 1598

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ale Wy macie problemy....

                              Dałem dupy po całości w grudniu 2012. Idąc z żoną wieczorem ulicami miasta natrafiłem na dwóch dryblasów okładających 3 dryblasa, nawet gdy juz leżał dwóch dryblasów glanowało leżącego dryblasa.
                              Jakby dryblasy okładały innego dryblasa pewnie też bym nie zareagował. Raz jednak mi się zdarzyło, że zareagowałem jak dwóch gości na Piotrkowskiej okładało leżącego Araba. Dostałem w trąbę (na szczęście w czoło więc skończyło się na małym guzie), kumpel strzelił ich gazem. W tym momencie podjechała straż miejska. Jeden uciekł, a straż wzięła nas za napastników. Pokazuje więc, że tam stoi jeszcze drugi (ten zgazowany). Strażników to jednak nie interesowało. Gość się ulotnił, a my musieliśmy się tłumaczyć. Także jak widzisz czasem nie warto.

                              Wracając do tematu samokrytyki. W 2011 wypiłem 28 piw aromatyzowanych za około 120zł. Obiecuję, że już nawet ze względów kronikarskich nie będę ich kupował i próbował. Ile za to można było belgów kupić
                              Z INNEJ BECZKI

                              www.fotopolska.eu

                              Comment

                              • adam16
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 9865

                                Składam samokrytykę. Za wczoraj, za Ciechanowskiego Portera. Zwalmy to karb frustracji noworocznej i proszę o wybaczenie.
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎