Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ochłonąłem [Tu składamy samokrytykę]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fidoangel
    Senior
    • 07-2005
    • 3489

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
    btw. na potrzeby samookaleczania w ramach zadośćuczynienia, piję teraz przeterminowanego FAXE ORYGINAL kupionego kilka dni temu w TESCO (sic!) za 1zł za puszkę
    Zbyt okrutny jesteś dla siebie, abyś nie przeholował
    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      Popiłem wszystko jeszcze Tatrą pils z promocji za 1,59zł i mam dość. Więcej masochizmu w tej sprawie już nie będzie.
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • banaszek
        SłabyUżytkownik
        • 02-2005
        • 617

        Składam samokrytykę za małą liczbę postów. Wiem, że nikomu oprócz mnie ich nie brakowało. Tym bardziej krytyka jest skierowana do mnie samego. Samokrytyka.

        Ech, musiałem coś napisać. Teraz ochłonąłem (ochłonęłem dla mieszkańców Warszawy)


        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika canigggia Wyświetlenie odpowiedzi
          Chyba jednak się nie udało
          Nie wiem czy Wam w oczy spojrzę, samobiczowanie czeka mnie .
          Last edited by dyczkin; 15-12-2013, 12:43. Powód: FCJP
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • chechaouen
            Senior
            • 01-2011
            • 1180

            Zdarza mi się dość często kupić i wychłeptać Książęce Ciemne Łagodne. Ja wiem, że wodniste, ale ma w tle jakąś subtelną czekoladowo-śliwkową nutę, która cholernie na mnie działa, chyba reminiscencje z dzieciństwa... Skusiłem się w jakiejś promocji (chyba 1,39 w kerfurze) i normalnie mnie wciągnęło, wpadłem w ich szpony. Dziś znowu przechodząc obok półki w markecie, nie zdołałem się powstrzymać i właśnie sączę . Czy pójdę za to do piekła?
            Last edited by chechaouen; 16-12-2013, 20:33.

            Comment

            • Promil03
              Senior
              • 10-2007
              • 2833

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
              Zdarza mi się dość często kupić i wychłeptać Książęce Ciemne Łagodne. Ja wiem, że wodniste, ale ma w tle jakąś subtelną czekoladowo-śliwkową nutę, która cholernie na mnie działa, chyba jakieś reminiscencje z dzieciństwa... Skusiłem się w jakiejś promocji (chyba 1,39 w kerfurze) i normalnie mnie wciągnęło, wpadłem w ich szpony. Dziś znowu przechodząc obok półki, nie zdołałem się powstrzymać i właśnie sączę . Czy pójdę za to do piekła?
              Nie, piekło przyjdzie do Ciebie

              Comment

              • chechaouen
                Senior
                • 01-2011
                • 1180

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie, piekło przyjdzie do Ciebie
                no tak, i weź tu się wyspowiadaj

                Comment

                • wpadzio
                  Senior
                  • 06-2011
                  • 2645

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
                  Czy pójdę za to do piekła?
                  Nie...dostaniesz dożywotni zakaz zmiany avataru....
                  Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                  Serviatus status brevis est
                  3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                  Comment

                  • dlugas
                    Senior
                    • 04-2006
                    • 4014

                    Czy pójdę za to do piekła?
                    raczej nie jeśli ciągle kupujesz po 1,39zł
                    Bo jeśli kupujesz uparcie za 3,19 czy 3,39zł to już może robić się gorąco :]
                    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                    Comment

                    • chechaouen
                      Senior
                      • 01-2011
                      • 1180

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                      raczej nie jeśli ciągle kupujesz po 1,39zł
                      Bo jeśli kupujesz uparcie za 3,19 czy 3,39zł to już może robić się gorąco :]
                      w moim Kauflandzie są po 2,79 zł...

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Nie jest dobrze. Od Sylwestra nie wypiłam ani łyka piwa (tudzież innego alko) i nie zapaliłam papierosa i - co gorsze - zaczyna mi się to podobać Potrzebne mi leczenie - ludzie, pomóżcie
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8962

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie jest dobrze. Od Sylwestra nie wypiłam ani łyka piwa (tudzież innego alko) i nie zapaliłam papierosa i - co gorsze - zaczyna mi się to podobać Potrzebne mi leczenie - ludzie, pomóżcie
                          Ludzie z tym trzeba coś zrobić !!!!
                          Jak się Jej za bardzo spodoba ten stan to jeszcze gotowa olać nie daj Boże FDP.
                          Last edited by Ahumba; 05-01-2014, 11:49.
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • GRNDpa
                            Senior
                            • 02-2012
                            • 197

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie jest dobrze. Od Sylwestra nie wypiłam ani łyka piwa (tudzież innego alko) i nie zapaliłam papierosa i - co gorsze - zaczyna mi się to podobać Potrzebne mi leczenie - ludzie, pomóżcie
                            Spokojnie Nie minął jeszcze tydzień. Niebawem sumienie sprowadzi Cię znów na właściwą ścieżkę Moje zawsze wygrywało przy podobnych skrzywieniach
                            Lubię placki

                            Comment

                            • dlugas
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 4014

                              Jak będziesz trwać w tej prohibicji, to swoje warzone piwa możesz nam podsyłać :]

                              Ja wczoraj przecholowałem z łyżką i dopiero po 12 mnie puścił ból głowy i rzucanie żołądkiem.

                              Czasami abstynencja jest wskazana, tylko dowiadujemy się o tym już po fakcie
                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              • Latarnik
                                Premium Lamplighter
                                • 06-2004
                                • 4998

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                                Nie jest dobrze. Od Sylwestra nie wypiłam ani łyka piwa (tudzież innego alko)... ...
                                Ja mam tak co roku, watroba musi sie zregenerowac.
                                5410 kapsli z wypitych piw
                                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎