Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ochłonąłem [Tu składamy samokrytykę]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Od kiedy wyrażenie własnej opinii niezgodnej z trendami i znacznie różniącą się od większości osób, którzy piją wszystko co im rynek nowości przyniesie, jest biciem piany?

    Zresztą Tobie, jednemu z wielu konkraktowców to się nie dziwię, że jesteś zadowolony z takiego obrotu sprawy, mniej o potencjalnego krytyka własnego produktu.

    Piwne nowości dalej będę oceniać, wyrażać swoją opinię ale nie w tej ilości co dotychczas. Więc nie mów hop
    Last edited by becik; 01-04-2014, 14:48.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      Kurde, a już chciałem otwierać butelkę szampana
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Beciku, trochę dziwi mnie, że tak się najeżyłeś akurat na rewolucjonistów po hektolitrach różnych mózgotrzepów, marketówek i Edi-Korebów, jakie wypiłeś. Z rewolucjonistami są przynajmniej szanse (moim zdaniem duże) na trafienie czegoś dobrego lub nawet wybitnego. A jedyny wkład tych pierwszych w scenę piwną w Polsce to twoje opisy na forum.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
          Beciku, trochę dziwi mnie, że tak się najeżyłeś akurat na rewolucjonistów po hektolitrach różnych mózgotrzepów, marketówek i Edi-Korebów, jakie wypiłeś.
          Nie najeżyłem tylko rozczarowałem, ale o tym pisałem już w odrębnym temacie. Po prostu nie może tak być, że większą część tych piw dopijam na siłę, a niektóre wylewam bo też i tak było. W większości są to piwa poprawne, tylko poprawne, a za cenę jaką za nie płacę powinny być doskonałe, jak nie wybitne. Przez ostatni tydzień spróbowałem 2 nowych piw rzemieślniczych, poprawne, do wypicia na raz i do zapomnienia. Za takie smaki mam płacić prawie 20 zł za dwie butelki w tym jedna 0.33? Po prostu się ogarnąłem i tyle.
          Aha, oceny tych piw niebawem
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Cena to inna sprawa. Ja te powyżej 8 zł rzadko kupuję. Co do premier i nowości, już jakiś czas temu zadałem sobie sprawę i pogodziłem się z tym, że przynajmniej 1/3 mnie ominie. Faktycznie, da się z tym żyć.

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              W pierwszym kwartale tego roku ominęło mnie 100% premier a z zaprezentowanych piw jeszcze nie zdążyłem spróbować nawet połowy. Żyję z tym ale co to za życie?

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                zadałem sobie sprawę
                Składam samokrytykę.

                Comment

                • wpadzio
                  Senior
                  • 06-2011
                  • 2645

                  Samokrytyka... Niejedno ma imię
                  Attached Files
                  Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                  Serviatus status brevis est
                  3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Na którym zdjęciu jesteś?

                    Comment

                    • SmakoszPawel
                      Junior
                      • 04-2014
                      • 2

                      Warto wiedzieć o nowościach, ale mieć swój gust to wiadome że najważniejsze chyba po to się czeka na nowości, żeby swój gust rozwijać, lepiej go poznać, lepiej go zaspokoić? A nuż coś nowego jeszcze lepiej do Ciebie trafi niż aktualne piwa. Przesadzanie i z konserwatyzmem i z taką pogonią za nowościami ogranicza Czuj się wyzwolony!
                      Świadczę pomoc finansową na dowolny cel. Pierwsza pożyczka za darmo

                      Comment

                      • wpadzio
                        Senior
                        • 06-2011
                        • 2645

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        Na którym zdjęciu jesteś?
                        Na wszystkich
                        Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                        Serviatus status brevis est
                        3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                        Comment

                        • dyczkin
                          Serce w kolorze blaugrana
                          • 05-2011
                          • 3657

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                          W pierwszym kwartale tego roku ominęło mnie 100% premier a z zaprezentowanych piw jeszcze nie zdążyłem spróbować nawet połowy. Żyję z tym ale co to za życie?
                          Mam podobnie. Normalnie, życie jak w Madrycie .
                          P.S. Piję teraz Rebel Kolendra, nie zbyt schłodzone, smakuje podle, dopiję chyba do końca.
                          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                          Moje warzenie // Piwny Wojownik

                          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                          Comment

                          • cielak
                            Senior
                            • 03-2004
                            • 2890

                            Składam samokrytykę!! Moja żona "wkradła" mi się na forum!! Tych co zdenerwowała to przepraszam, choć parę postów jest na temat.
                            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                            Comment

                            • Horse1963
                              Senior
                              • 06-2009
                              • 547

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ochłonąłem i to totalnie z czegoś co się popularnie nazywa rewolucją piwną w Polsce. Ochłonąłem i składam samokrytykę, że przez te kilkanaście/dziesiąt miesięcy dawałem się ponieść wszelkim nowinkom i jak głupi kupowałem wszystko co nowe. To się skończyło, coś we mnie trzasło i pękło - nie będę więcej kretynem do zdzierania kasy ze mnie za produkty nie warte swojej ceny, będące jedynie tylko co najwyżej poprawnymi piwami i do tego klonami jedno podobnego do drugiego, trzeciego etc.

                              Koniec z bieganiem na premiery, koniec z szukaniem w sklepach nowości. Teraz to będzie na zasadzie, jestem w sklepie, kupię coś jednego nowego, a reszta z nowości, jak będzie następnym razem, to może wezmę, a jak nie będzie, to też dobrze, są inne sprawdzone.

                              Mam już na tyle ukształtowany gust, że będę bazować na tym co znam i bardzo lubię i to mi w zupełności wystarczy.

                              Obecne podejście bardzo mi odpowiada, podoba mi się, że przez ostatni tydzień zakupiłem aż jedną nowość Spokój w głowie (że coś mi umknie), zaprzestanie śledzenia wątków, jaka nowość w jakim sklepie, jaka beczka w jakim lokalu - to coś bezcennego.

                              Ulżyło mi jak przeczytałem post Becika.
                              Myślałem że tylko mi, cała ta rewolucja piwna się "przejadła".
                              A tak jest nas dwóch

                              Comment

                              • Pancernik
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 9733

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ulżyło mi jak przeczytałem post Becika.
                                Myślałem że tylko mi, cała ta rewolucja piwna się "przejadła".
                                A tak jest nas dwóch
                                Oj, nie tylko...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎