Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ochłonąłem [Tu składamy samokrytykę]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    Taki barrel-aged na szybko

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
      Piję żywieckiego portera w kieliszku po winie
      Żadna nowość, piłem już tak wcześniej .
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        Po winie, czy na wino? Po winie to jest coś dla mnie nowego - może kiedyś spróbuję

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          winem raczyłem się przedwczoraj i tak jakoś się ostał kieliszek. stwierdziłem, że pasuje. a że leniwy jestem z natury...

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
            winem raczyłem się przedwczoraj i tak jakoś się ostał kieliszek. stwierdziłem, że pasuje. a że leniwy jestem z natury...
            No ja z czystego, ostatnio w Lidlu zakupiłem 2xSpiegelau do czerwonego, taka namiastka teku
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              Oglądam vlog Kopyra zamiast telewizji. Dla uściślenia TV nie oglądam już od dawna (poza wybranymi filmami lub kanał Travel Channel w nocy). Problem w tym, że nie odczuwam z tego powodu jakiegoś dyskomfortu. Nie mam sumienia...
              Last edited by e-prezes; 23-10-2014, 14:19.

              Comment

              • fidoangel
                Senior
                • 07-2005
                • 3489

                Do takich wpisów służy temat "Dowcipy, które śmieszą tylko nas"
                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                Comment

                • dlugas
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 4014

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                  Oglądam vlog Kopyra zamiast telewizji. Dla uściślenia TV nie oglądam już od dawna (poza wybranymi filmami lub kanał Travel Channel w nocy). Problem w tym, że nie odczuwam z tego powodu jakiegoś dyskomfortu. Nie mam sumienia...
                  mam tak jak powyżej, ale sumienie mam

                  Choć oglądam coraz mniej i coraz mniej uważniej
                  Last edited by dlugas; 23-10-2014, 15:27.
                  Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                  Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                  FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                  Comment

                  • WojciechT
                    Senior
                    • 09-2012
                    • 2546

                    Piątkiem piątkiem, więc poszedłem wczoraj ze znajomymi na piwo. Do multitapu. I... Miałem ochotę na lagera. Tak. Chciałem się napić z kija zwykłego, jasnego, nudnego lagera. A na 14 kranów był tylko jeden (no i Raciborskie, ale powiedzmy, że to nie jest to, czego w piwie szukam). Kilkanaście stoutów-sroutów, AIPA-srajpa, IIPA-sriipa, belgijskie-srelgijskie, angielskie-srangielskie, prawie wszystkie piwa na hamerykańcach, wymyślne single-hopy... A ja chciałem zwykłego, polskiego lagera! Piwna rewolucja, cholera.

                    Na szczęście mętny jak żur, niefiltrowany lager z Minibrowar Majer dał radę.

                    Comment

                    • tristan_tzara
                      Senior
                      • 12-2007
                      • 1038

                      W dupach się poprzewracało od dobrobytu. Tyle styli o jakich kilka lat temu można było pomarzyć ale teraz śmierdzą, lagera by się chciało. Hipsterstwo max

                      Comment

                      • TeDy_beer
                        Senior
                        • 06-2011
                        • 283

                        Tak jest jakie to polskie Same lagery to chcą sripów, jak sripy to o lagery wołają
                        Last edited by TeDy_beer; 26-10-2014, 08:08.
                        AMEN i :stout:
                        Browar Domowy Małe Ale
                        Członek Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych

                        Comment

                        • WojciechT
                          Senior
                          • 09-2012
                          • 2546

                          Nie dogodzisz

                          Comment

                          • WojciechT
                            Senior
                            • 09-2012
                            • 2546

                            W sobotę wypiwszy w bramie kilka piw z Wąsosza (i rewelacyjnego Kłosa z Kormorana) postanowiłem iść na umcykową imprezę, gdzie szczytem ekstrawagancji był lany Kasztelan. W sumie wypiłem ich 7. Z plastiku. I tańczyłem do jakiegoś house'u, którym na trzeźwo szczerze gardzę, jak i każdą inną muzyką, której rytm sprowadza się do jednostajnego "ync-ync-ync-ync".

                            A najgorsze jest to, że rano nawet kaca nie miałem

                            Comment

                            • kostas
                              Senior
                              • 08-2014
                              • 212

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                              W sobotę wypiwszy w bramie kilka piw z Wąsosza (i rewelacyjnego Kłosa z Kormorana) postanowiłem iść na umcykową imprezę, gdzie szczytem ekstrawagancji był lany Kasztelan. W sumie wypiłem ich 7. Z plastiku. I tańczyłem do jakiegoś house'u, którym na trzeźwo szczerze gardzę, jak i każdą inną muzyką, której rytm sprowadza się do jednostajnego "ync-ync-ync-ync".

                              A najgorsze jest to, że rano nawet kaca nie miałem
                              Nie wiem sam co lubię bardziej - czy fakt, że sam wątek jest dla mnie nie lada odkryciem, czy Twój post Wojciechu
                              Browar Domowy El Greco na Facebooku

                              Comment

                              • sibarh
                                PremiumUżytkownik
                                • 01-2005
                                • 10384

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                                W sobotę wypiwszy w bramie kilka piw z Wąsosza (i rewelacyjnego Kłosa z Kormorana) postanowiłem iść na umcykową imprezę, gdzie szczytem ekstrawagancji był lany Kasztelan. W sumie wypiłem ich 7. Z plastiku. I tańczyłem do jakiegoś house'u, którym na trzeźwo szczerze gardzę, jak i każdą inną muzyką, której rytm sprowadza się do jednostajnego "ync-ync-ync-ync".

                                A najgorsze jest to, że rano nawet kaca nie miałem
                                No to masz... problem
                                2800 nowe piwa opisałem na forum
                                Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                                Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎