Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ochłonąłem [Tu składamy samokrytykę]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Wypiłem w czwartek darowanego Lecha z zielonej butelki z wypustkami ułatwiającej dobre chwytanie. Pokornie proszę o wybaczenie.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Shedao
      Senior
      • 09-2007
      • 900

      Nie ma się co wstydzić. Teraz większym wstydem jest picie kraftów Sam pijam już więcej koncerniaków niż kraftów. Zabawne, jak to koło się znów obróciło.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        Wypiłem w czwartek darowanego Lecha z zielonej butelki z wypustkami ułatwiającej dobre chwytanie. Pokornie proszę o wybaczenie.
        ART, wrzuć fotkę z incydentu!

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          Hej, po co ci to, Należysz do pokolenia z wyobraźnią
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9733

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            Hej, po co ci to, Należysz do pokolenia z wyobraźnią
            Będę Cię szantażować!!!

            Comment

            • Prusak
              Senior
              • 07-2005
              • 4312

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
              Nie ma się co wstydzić. Teraz większym wstydem jest picie kraftów Sam pijam już więcej koncerniaków niż kraftów. Zabawne, jak to koło się znów obróciło.
              No może nie wszystkich kraftów. Ale fakt: te wydziwiane trochę wstyd pić.
              Last edited by Prusak; 03-07-2023, 18:33.

              Comment

              • Krakus
                Senior
                • 04-2007
                • 171

                Ale żeby od razu "koncerniaki" walić...

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9733

                  Dla mnie to coś na "eL" jest, obok tego na "Ty", napojem ostatniego wyboru. Jak już nawet nie ma wody...
                  Ale, z drugiej strony, tzw. kraftów z d**y z dodatkami, których nawet nie ma w guglu, też z powodów ideologicznych unikam.
                  Najchętniej pijam piwa z browarów regionalnych, osobiście przywiezione ze źródła. Albo ciekawostki z dalekich stron, jak mi dobrzy ludzie podarują .
                  Ostatnio było coś niebanalnego z Austrii, z Etiopii czy z innej Jordanii czy Grecji . Koleżanka sfuszerowała w Iraku, pochorowała się i nie miała siły szukać piwa...

                  Comment

                  • LESNICZYy
                    Senior
                    • 01-2018
                    • 950

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi

                    No może nie wszystkich kraftów. Ale fakt: te wydziwiane trochę wstyd pić.
                    A jakie ? Z kawą czy owocami to norma , z g.wnem nie zauważyłem

                    Comment

                    • Krakus
                      Senior
                      • 04-2007
                      • 171

                      A jeśli już mowa o koncerniakach, ostatnio kupiłem kilka dla kapsli. Kapsle sobie wziąłem a napoje oddałem innym, niereformowanym osobom. Czy też powinienem prosić o wybaczenie?

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        Dajcie spokój! Ile my mamy lat, by tu się udzielać. Też nie pijam wszystkich kraftów i czasem pijam koncerniaki, ale nie widzę potrzeby pisać o tym. Świat nie jest taki jaki był 20 czy 15 lat temu i każdy pije co lubi, co może kupić... Bez jaj...

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Dajcie spokój! Ile my mamy lat, by tu się udzielać. Też nie pijam wszystkich kraftów i czasem pijam koncerniaki, ale nie widzę potrzeby pisać o tym. Świat nie jest taki jaki był 20 czy 15 lat temu i każdy pije co lubi, co może kupić... Bez jaj...
                          Za staryś na browarbiz
                          a za młodyś na grób...

                          lalala
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • darekd
                            PremiumUżytkownik
                            • 02-2003
                            • 12203

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ostatnio było coś niebanalnego z Austrii, z Etiopii czy z innej Jordanii czy Grecji . Koleżanka sfuszerowała w Iraku, pochorowała się i nie miała siły szukać piwa...
                            Wrzucaj opisy chociaż tych niebanalnych szczerze proszę

                            Comment

                            • Prusak
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 4312

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi

                              A jakie ? Z kawą czy owocami to norma , z g.wnem nie zauważyłem
                              Dla mnie z owocami to tak średnio....
                              Jasne, że każdy pije co chce, i każdy też może złożyć samokrytykę jeśli chce. A koncerniaki ja też tylko dla kapsli jeśli już. Chociaż jak widzę kapsel Łomżę z jakąś loterią, to czuję lekki obciach.

                              Comment

                              • Pancernik
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 9733

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi

                                Wrzucaj opisy chociaż tych niebanalnych szczerze proszę
                                Wybacz.
                                Jakiś czas temu, gdy forum żyło, pewnie wpisywałbym oceny drżącymi ręcyma... A teraz... who cares...?
                                Taka sytuacja, Panie i Panowie. Przepraszam, jeśli kogoś zawiodłem

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎