Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ochłonąłem [Tu składamy samokrytykę]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wujcio_Shaggy
    Senior
    • 01-2004
    • 4628

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
    [...] Wypiję je mocno schłodzone, może jakoś przejdą przez gardło. [...]
    Chyba lepiej, jeśli je zmrozisz odrobinę, odcedzisz lód i wtedy wypijesz - taka metoda anty-HGB...

    Poza tym - nie tylko nie zamierzam składać samokrytyki, ale wręcz samopochwałę a'propos picia mocniejszych trunków - kieliszek nalewki, lampka koniaku czy szklaneczka łyskacza wypita w jesienny/zimowy wieczór potrafi dostarczyć równie ciekawych wrażeń, jak piwo...
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
      Musiałem się tu wpisać ale z zapytaniem, czy Wy którzy się tu wpisujecie i składacie samokrytykę naprawdę się wstydzicie, że pijecie wódkę, gin czy piwa marketowe?
      Ja sie nie wstydzę, że oprócz piwa wypiję sobie wódeczkę, whisky, miodzik czy ukraińską piercówkę. W sumie nie samym piwem człowiek zyje.
      Ja swoje pisałem całkiem poważnie. Lurowatego Carlsberga piłem wyłącznie w celu dostosowania się 'humorkiem' do reszty tej firmowej zabawy, nie jest to więc postawa godna pochwały. Picie gorzały wzbudziło we mnie jeszcze większe wyrzuty, ponieważ na codzień wypowidam się całkiem niepozytywnie o upojaniu się szorstkim białym nikomu nie smakującym (no bo po się ją popija?) obrzydliwym płynem, jakim jest czysta wódka.
      Wódki gatunkowe i inne mocne trunki (czy chociażby drinki na bazie czystej) czasem pijam i nie kalam się z tego powodu, bo to pije się ze smakiem.
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • pjenknik
        • 08-2001
        • 3388

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
        Musiałem się tu wpisać ale z zapytaniem, czy Wy którzy się tu wpisujecie i składacie samokrytykę naprawdę się wstydzicie, że pijecie wódkę, gin czy piwa marketowe?
        Ja sie nie wstydzę, że oprócz piwa wypiję sobie wódeczkę, whisky, miodzik czy ukraińską piercówkę. W sumie nie samym piwem człowiek zyje.
        Tak Beciku wstydzę się.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • kot_z_cheshire
          Senior
          • 11-2005
          • 2201

          Składam samokrytykę:w święta nie wypiłam nawet łyczka piwa...Powiem więcej: nie widziałam nawet butelki. W Sylwestra piję wino....<to tak na przyszłość i na wyrzuty sumienia przyszłe>. Na swoją obronę powiem tylko tyle: przez cały ostatni tydzień piłam piwo aż miło....Reklamówkę butelek wyniosłam dzisiaj....
          Ale to kompanijne były...Obrona bardzo słaba jak widzę....Grunt, że samokrytyka szczera:P
          Młode koty mają adhd, niestety.
          Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
          Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
          Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

          Comment

          • grzech
            Senior
            • 04-2001
            • 4592

            W kupie raźniej. W święta nie piłem piwa, tylko alkohole mocne. W Melanię wino oraz alkohol mocny (pigwówkę własnego mieszania).

            Comment

            • Marcin_wc
              Senior
              • 09-2005
              • 2115

              W sylwestra napiłem się wódki z bakłażankiem i jeszcze innych namówiłem.
              Strasznie się wstydzę.
              Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że popiłem ją piwem.

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
                W sylwestra napiłem się wódki z bakłażankiem i jeszcze innych namówiłem.
                Strasznie się wstydzę.
                Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że popiłem ją piwem.
                I zagryzłeś zimnym bigosem.

                Ja też muszę się do tej wódki przyznać oraz do szampana, dobrze, że wino tak skutecznie ukryłam w lodówce, w schowku na warzywa, że nie trafiło na stół.
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  uff, na szczęście nie mam powodów do samokrytyki
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Shlangbaum
                    Senior
                    • 03-2005
                    • 5828

                    Od 28 grudnia nie piłem piwa. Ale w lodówce mam Żywca który został po imprezie sylwestrowej mojej siostry. I nie wypiję go, bo dopiero by samokrytyka była
                    Last edited by Shlangbaum; 02-01-2006, 19:17.

                    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                    Comment

                    • mark33
                      Idę po piwo do piwnicy.
                      • 04-2005
                      • 3283

                      Przez święta pękły 2 szampany ( goście przyniesli to wypilim), parę domowych piwek z piwniczki, jakieś swojskie wino mniam.
                      Sylwek o lampce szampana z powodu dyżuru domowego składam samokrytykę zobowiazuje sie nadrobic z nawiązką

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                        uff, na szczęście nie mam powodów do samokrytyki
                        hm, może jednak mam - przepraszam za moją marną dyspozycję w całym roku 2005
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                          I zagryzłeś zimnym bigosem.
                          Nie miał kto pieca podłączyć W takim razie i ja składam samokrytykę
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • iommi
                            Senior
                            • 07-2003
                            • 1522

                            Przejechałem kota. Na śmierć. Zdarzenie miało miejsce w Lubieszowie, gmina Dziergowice (albo Bierawa), województwo opolskie. Na swoje usprawiedliwie mam jedno - wskoczył mi pod koła.
                            Niewiele mogłem zrobić, a więc już po wszystkim ściągnąłem go z drogi coby inni po nim nie jeździli. Trochę nieprzyjemnie było mi jakoś przez cały wieczór...
                            *****************************

                            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                            *****************************

                            Comment

                            • YouPeter
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 2379

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                              Od 28 grudnia nie piłem piwa. Ale w lodówce mam Żywca który został po imprezie sylwestrowej mojej siostry. I nie wypiję go, bo dopiero by samokrytyka była
                              I pomyśl jakby to w DP wyglądało: Żywiec 100%
                              Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                              Comment

                              • Marcin_wc
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 2115

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                                uff, na szczęście nie mam powodów do samokrytyki
                                I na szczęście nowy rok zacząłeś tylko z piwem, a ta lampka(albo 4), to symboliczna była

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎