Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ocena 5.0

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    #16
    Acha zapomnialem röwniez dodac ze Gronie w butelkach 0,66 litra sa jedynym wyrobem za ktöry nie trzeby kaucji za Butelke placic-jak ba nie bylo 25 centöw zaoszczedzonych-bo wlasnie taka kaucje pobiera sie za zywca czy warke
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de

    Comment

    • breslauer
      Senior
      • 05-2002
      • 2690

      #17
      Dobra, ktoś ma prawo lubić Tyskie (zwłaszcza, że ja sam pamiętam jego smak sprzed kilkunastu lat i było zupełnie inne niż obecnie) i ma prawo dawać mu wysoką ocenę. Tylko niech ten ktoś ruszy mózgownicą i uzasadni swoją ocenę, opisze, dlaczego i jak mu to Tyskie smakuje, a nie posługuje się sloganami reklamowymi ... Przeczytajcie raz jeszcze "ocenę" Planeta zacytowaną na początku przez Pogoniarza - czy w tym, co pisał widać choćby minimalne użycie własnego mózgu?

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Qbasmuggy
        W żadnym wypadku nie stwierdziłem, że Tyskie jest najlepsze, chcę tylko wiedzieć jakie piwo (z dużego koncernu lub nie) jest najlepsze, bo wiadomo, że nie wszędzie można dostać piwa z małych, regionlanych browarów.
        Co do Tyskiego, to nie wiem skąd jest to, które piję i sądze, że nie poczułbym różnicy między tyskim a poznańskim
        Moim zdaniem pić się da jeszcze np.: Okocim, Kasztelan. Ten temat dotyczył raczej oceny piwa która jest raczej wyciągiem z tekstu reklamowego.
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          #19
          Nie chciałem rozpętać wojny.Przepraszam za swój tekst,ale w tamtej chwili tak poczułem i napisałem to co napisałem.Oczywiście ,że Komuś może smakować Tyskie ,Żywiec itp.,a Komuś nie wchodzi Noteckie,czy Brackie.Dla mnie ocena kolegi Planeta jest wybitnie niekonstruktywna i poczułem jakby ją pisał Ktoś z KP.Co piją i co lubią Forumowicze to każdego indywidualna sprawa i tyle.Wasze zdrówko Belfastem
          Last edited by Pogoniarz; 13-06-2005, 10:53.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • jerzy
            piwoholik
            • 10-2001
            • 4705

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Qbasmuggy
            Widzę, że większośc uzytkowników forum bardzo oburza sie jeśli ktoś wystawi produktowi takie jak Tyskie lub inne z wielkiego koncernu pozytywną oceną. Zawsze zastanawiałem się jakie według was jest najlepsze piwo, które można kupić w każdym większym mieście w Polsce?
            Na przykład Okocim OK - koncernowe, kupić można bez problemu i to często z lodówki, a całkiem smaczne.
            Żywiec Bracki też jest koncernowy, a jednak spotkasz tu głównie miłośników tego piwa - bo ono ma SMAK, a nie jedynie reklamę smaku...
            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎