Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jestem po kilku....

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pirackamuza
    Senior
    • 12-2004
    • 1903

    Nie ma działu "Będę po kilku", więc piszę tu
    A dziś się zaczyna, więc do finału będę codziennie po kilku (jakbym to normalnie nie był...)
    A właśnie na inauguracyjny wieczór wstawiłem do lodóweczki cztery zielone Kasztelany, Grand Imperiala, małego portera żywieckiego dla porównania, GAB Stouta, dwie różne pszeniczki i jakieś ciemne hiszpańskie, bo ładną nalepkę miało. A w zakamarkach lodówki ostał się jeszcze jeden bączek ciemnego Noteckiego...
    Oj, będę po kilku...
    A jutro się będzie dopiero działo
    Toruń przeprasza za Radio Maryja
    www.bobofruty.pl

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      Jestem po kilku i zamieściłem tekst z Fajnanszal Tajms. Patrząc na to co oni tam wypisują, to go normalnie zkrackowałem.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Senior
        • 01-2004
        • 4628

        Minęło prawie pół roku, od kiedy ktoś był "po kilku"... Słabo, słabiutko, Panie i Panowie...

        No, to ja się wpiszę, choć nie jestem "po kilku", tylko "po paru". Ale dla pewności doprawiam nalewką "smorodinówką"...

        To wszystko (zaspamowanie forum) dlatego ("A wszystko to...", jak kiedyś śpiewał taki jeden ognistowłosy), że lada dzień temu stuknęło mi 5 lat na browar.bizie (fanfary)... i do tego WRESZCIE cośkolkwiek wygrałem w konkursie (numer ceikscośtam). No, nie "cośkolwiek", tylko szkło pszeniczne z Corneliusa, które opchnę na Allegro pod nickiem szanownej Małżonki (nie mylić z Małążonką) za najmarniej stówkę,
        jako rarytas i rzadkość niesłychaną...

        Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim, z którymi momenty tej pięciolatki spędzałem . Na swoje usprawiedliwienie dodam jeszcze, że w tym czasie dorobiłem się dwójki dzieci i trójglicerydów...
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
          Minęło prawie pół roku, od kiedy ktoś był "po kilku"... Słabo, słabiutko, Panie i Panowie...

          No, to ja się wpiszę, choć nie jestem "po kilku", tylko "po paru". Ale dla pewności doprawiam nalewką "smorodinówką"...

          To wszystko (zaspamowanie forum) dlatego ("A wszystko to...", jak kiedyś śpiewał taki jeden ognistowłosy), że lada dzień temu stuknęło mi 5 lat na browar.bizie (fanfary)... i do tego WRESZCIE cośkolkwiek wygrałem w konkursie (numer ceikscośtam). No, nie "cośkolwiek", tylko szkło pszeniczne z Corneliusa, które opchnę na Allegro pod nickiem szanownej Małżonki (nie mylić z Małążonką) za najmarniej stówkę,
          jako rarytas i rzadkość niesłychaną...

          Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim, z którymi momenty tej pięciolatki spędzałem . Na swoje usprawiedliwienie dodam jeszcze, że w tym czasie dorobiłem się dwójki dzieci i trójglicerydów...
          No tak. Teraz rozumiem ten Twój nalot dzisiejszy

          Gratuluję pierwszej pięciolatki i bardzo się cieszę, że spotkałem szanownego Kolegę właśnie dzięki Browarbizowi.

          Twoje zdrowie Wuju i trzymam kciuki za kolejne trofea (dzieci, szkło itp.)
          MM961
          4:-)

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
            i do tego WRESZCIE cośkolkwiek wygrałem w konkursie (numer ceikscośtam).
            I to jest skandal, przecież wy się z Artem znacie!

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23808

              Ja tego Pana nie znam! Ten Pan przecież nawet nie jest podobny do siebie!
              Last edited by ART; 07-01-2009, 19:58.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Cez
                Senior
                • 01-2003
                • 1789

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja tego Pana nie znam! Ten Pan przecież nawet nie jest podobny do siebie!
                To przez te trójglicerydy, do których przyznaje się
                Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23808

                  I to rzekł Herr Trójglic, uśmiechając się ukradkiem do Erydy/
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    I to rzekł Herr Trójglic, uśmiechając się ukradkiem do Erydy/
                    Widzę wreszcie post pasujący do tematu
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Też odniosłem to wrażenie

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Dosłownie po kilku:

                        Koźlak
                        Porter 18
                        Porter 24 (Termina... yyy... Primator)

                        Następny w kolejce musiałby być sławetny Samuel Adams, ale na szczęście nie posiadam.

                        Comment

                        • coldfire
                          Senior
                          • 01-2008
                          • 374

                          Temat delikatnie zamarł, a nie powinien!

                          Nawet nie będę wymieniał co było, ważne, że aktualnie piję Staropramena (bleee, po Naszych nowych niepasteryzowanych)
                          Piwa i pacierza nie odmawiam

                          Comment

                          • JAckson
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 6122

                            Wahałem się czy ten post umieścić w temacie Muzyka Przy Piwku, czy tutaj. Jednak ze względu na fakt, ze zamierzam użyć słów w stylu 'zajebisty' itd. post trafia tutaj
                            Goolman, Jurand Kożlak, Boss porter, Martini rosso, Martini rosso, .... i DVD Dream Theater - Score sprawiły, ze mam ochotę napisać kilka słów.


                            Koncert zajebisty. Nie ma się do czego przyczepić. No może do jednej rzeczy. Klawisze trochę za słabo nagłośnione kosztem gitary (a ja głównie na gitarę zwracam uwagę)......................................... No dobra - nie będę Was zamęczał.


                            Zdrówko
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • coldfire
                              Senior
                              • 01-2008
                              • 374

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                              Klawisze trochę za słabo nagłośnione kosztem gitary (a ja głównie na gitarę zwracam uwagę)
                              Widać, że "po kilku", bo logika nieco szwankuje
                              Piwa i pacierza nie odmawiam

                              Comment

                              • JAckson
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 6122

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika coldfire Wyświetlenie odpowiedzi
                                Widać, że "po kilku", bo logika nieco szwankuje
                                Wszystko w porządku Chodziło mi o to:
                                Mimo tego, że głównie zwracam uwagę na gitarę zauważyłem, iż klawisze za słabo słychać. Pomimo tego super DVD.
                                Zapewne gdybym zwracał uwagę głównie na klawisze, to odbiór byłby trochę gorszy.
                                MM961
                                4:-)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎