Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Znalezione w sieci

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyborg_marcel
    Senior
    • 03-2003
    • 3467

    Arcy> ciekawam wielce, kiedy Ty pracujesz wysyłasz mi tyle fajnych, sprawdzonych linków, wynajdujesz w sieci TAKIE rzeczy, że naprawdę... kiedy Ty pracujesz???
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

    Comment

    • grzeber
      Senior
      • 05-2002
      • 2869

      Nic tylko włączyć głośniki i rozkoszować się dźwiękiem

      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
        Arcy> ciekawam wielce, kiedy Ty pracujesz wysyłasz mi tyle fajnych, sprawdzonych linków, wynajdujesz w sieci TAKIE rzeczy, że naprawdę... kiedy Ty pracujesz???
        W przerwach

        Comment

        • fteo
          Senior
          • 05-2003
          • 1139

          Były ofiary...
          Attached Files
          http://lotnictwo.net.pl/
          http://www.flightradar24.com/
          http://www.airshow.sp.mil.pl/

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            Fteo - było juz na forum, zdaje się przy okazji zeszłego Sylwestra
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • fteo
              Senior
              • 05-2003
              • 1139

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
              Fteo - było juz na forum, zdaje się przy okazji zeszłego Sylwestra
              Przepraszam w takim razie wszystkich forumowiczów.
              http://lotnictwo.net.pl/
              http://www.flightradar24.com/
              http://www.airshow.sp.mil.pl/

              Comment

              • cyborg_marcel
                Senior
                • 03-2003
                • 3467

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
                Nic tylko włączyć głośniki i rozkoszować się dźwiękiem

                http://www.boreme.com/bm/APR04/a/m_the_best/fr.htm
                dziękuję za umilenie mi niesamowite Tłustego Czwartku - chyba będę to regularnie oglądać
                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                Comment

                • bonusique
                  Senior
                  • 01-2005
                  • 104

                  Czy ktoś widział może kalendarz Menelli an 2005 rok? Pomysł mieli naprawdę niezły

                  Oto próbka:
                  (Najbardziej, to mi się podoba ten napis w tle )
                  Attached Files

                  Comment

                  • arzy
                    Senior
                    • 06-2002
                    • 2814

                    Cena domeny: 3000 PLN (do negocjacji). Oferta sprzedaży znajduje się w serwisie AfterMarket.pl, największej giełdzie domen internetowych w Polsce.

                    zastanawiam się czy ta ankieta jest całkiem na poważnie?
                    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    Bractwo Piwne
                    Skład Piwa
                    Piszę poprawnie po polsku!

                    Comment

                    • bonusique
                      Senior
                      • 01-2005
                      • 104

                      Taką samą ankietę przeprowadzał w zeszłym roku jeden facet. Chodził od domu do domu z laptopem i zadawał dokładnie te same pytania (plus jeszcze pokazywał zdjęcia reklam i pytał się czy je znasz). Mówił, że jest z jakiejś firmy, która przeprowadza sondaże, ale coś mi się widzi, że troszki ściemniał. Pewnie szykują jakiś nowy produkt na rynek i musieli zbadać jak go ludziom wcisnąć...

                      Comment

                      • peter007
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 2820

                        Natknąłem się w necie na w/w ankietę i po pierwszym pytaniu zrezygnowałem...
                        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                        Comment

                        • solfernus
                          Senior
                          • 08-2004
                          • 1025

                          A do mnie pare lat temu dzwoniono w sprawie takiej ankiety
                          Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                          Comment

                          • arzy
                            Senior
                            • 06-2002
                            • 2814

                            Artukuł nie związany z piwem, ale przeglądając wątek o sliwowicy mam nadzieje że zinteresuje parę osób.

                            PULS BIZNESU
                            Polacy pędzą alkohol w Czechach
                            12:38, 04 lutego 2005

                            Coraz większym powodzeniem wśród mieszkających przy granicy z Czechami Polaków cieszą się czeskie gorzelnie gospodarcze, gdzie mogą - za stosunkowo niewielką opłatą - pędzić zaciery z owoców.
                            "Produkcja alkoholu z własnych owoców nie ma w Polsce tradycji, nie przewiduje jej również prawo" - napisał w piątek dziennik "Mlada fronta Dnes" dodając, że dla Polaków morelówki, jabłkówki, śliwowice, gruszkówki to często nowe odkrycie.
                            Czeskie przepisy umożliwiają właścicielom sadów, aby - dla własnych potrzeb i z własnych owoców - wypędzili rocznie 30 litrów czystego alkoholu. Za opłatą 133 koron (ok. 20 PLN) za litr czystego alkoholu mogą to całkiem legalnie uczynić w licencjonowanych gorzelniach gospodarczych.
                            Po wejściu Polski i Czech do Unii Europejskiej możliwości te uzyskali również obywatele polscy. "Już w tej chwili jeżdżą do nas klienci nawet z Bielska Białej" - powiedział PAP Vojtiech Feber, właściciel gorzelni "Pod zieloną lipą" (U zelene lipy) w Stonavie niedaleko granicy z Polską.
                            "Polacy muszą podpisać oświadczenie, że są właścicielami sadu, albo, że owoce otrzymali od właściciela sadu, u którego są zatrudnieni. Tak samo jak Czesi mogą rocznie wyprodukować na własne potrzeby 30 litrów czystego alkoholu. U nas zapłacą w sumie 110 koron (wg przygranicznego kursu korony ok. 14 PLN) za 1 litr 50-procentowego alkoholu" - powiedział PAP Feber. Jak dodał, nie ma najmniejszych problemów z przewiezieniem takiej produkcji przez granicę. "Wszystko jest legalne" - dodał.
                            "Zainteresowanie Polaków pędzeniem wysokoprocentowego alkoholu z owoców jest tak wielkie, że musieliśmy uruchomić polskie strony internetowe, gdzie podajemy receptury robienia zacierów ze sfermentowanych owoców. Polacy mogą do nas przywozić nie tylko zacier, ale i same owoce. Z 12 kg jabłek otrzymają 1 litr 50-procentowego alkoholu" - powiedział Feber.
                            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            Bractwo Piwne
                            Skład Piwa
                            Piszę poprawnie po polsku!

                            Comment

                            • Aldach
                              Senior
                              • 07-2003
                              • 1269

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bonusique
                              Taką samą ankietę przeprowadzał w zeszłym roku jeden facet. Chodził od domu do domu z laptopem i zadawał dokładnie te same pytania (plus jeszcze pokazywał zdjęcia reklam i pytał się czy je znasz). Mówił, że jest z jakiejś firmy, która przeprowadza sondaże, ale coś mi się widzi, że troszki ściemniał. Pewnie szykują jakiś nowy produkt na rynek i musieli zbadać jak go ludziom wcisnąć...
                              Coś mi się widzi, że troszki nie ściemniał tylko zapewne był z jakiejś firmy ankieterskiej, która dostała zlecenie od jakiejś firmy związanej z rynkim piwa. Sam będąc na studiach i później ankieterem robiłem mnóstwo podobnych ankiet.

                              Comment

                              • solfernus
                                Senior
                                • 08-2004
                                • 1025

                                A to znalezione u konkurencji

                                Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎