Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prawne konsekwencje spowodowane nadmiarem piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
    Jeśli coś takiego byłoby w prawie i byłoby egzekwowane, to trzeba byłoby zamknąć wszystkie lokale z alkoholem
    W prawie to jest, tylko z egzekucją problem.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • dzidek1960
      Senior
      • 01-2003
      • 1548

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
      Jeśli coś takiego byłoby w prawie i byłoby egzekwowane, to trzeba byłoby zamknąć wszystkie lokale z alkoholem
      W prawie jest, tylko nikt tego nie respektuje.
      "Ma jednak kraj polski napój warzony
      z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
      piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
      do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
      mieszkańców, lecz i cudzoziemców
      wybornym smakiem"
      Jan Długosz, Historie Piwne
      Moja strona www w początkowym okresie budowy

      Comment

      • Bombadil13
        • 05-2005
        • 2479

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lacriferno
        policja podczas zajścia nie spisała naszych danych, nawet nas nie wylegitymowała
        A czy istnieje szansa, że sie mylisz, tzn. , ze policja jednak was wylegitymowala, a Wy poprostu tego nie pamiętacie (tlumaczylo by to skąd ma Wasze dane)?

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lacriferno
        postanowiliśmy wyjść z baru zabierając ze sobą (...)stolik i krzesła
        Zastanawia mnie również ta sprawa. Jakoś na forum o tym cicho, a to przecież jest jedna z przyczyn, że ten mandat wogóle zostal wystawiony, bo z tego co zrozumialem, to nic innego nie przeskrobaliście, a jedynym zaklóceniem porządku publicznego bylo wlaśnie wyniesienie mebli z baru (no chyba, że zachowywaliście się na dworzu dość glośno)
        Poszukuję

        Comment

        • Lacriferno
          Senior
          • 07-2005
          • 783

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
          jedyne zagrożenie to Twój kolega który przyjmując mandat przyznał się do winy.
          Dziś kolega miał się odwoływać, ale szczegółów nie znam.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
          W tym wypadku to wygląda tak, że barman się wkurzył i poprosił swojego szwagra (albo innego powinowatego) z policji by wam się dobrali do zadka.
          Sąsiada. Dobrze kombinowałeś.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
          A czy istnieje szansa, że sie mylisz, tzn. , ze policja jednak was wylegitymowala, a Wy poprostu tego nie pamiętacie (tlumaczylo by to skąd ma Wasze dane)?
          Byliśmy zaledwie po pięciu półlitrowych piwach (piliśmy właśnie szóste), więc szansy na urwanie filmu nie było. Z racji pracy jaką wykonuję, policja mnie kojarzy, gdyż często mam z nią kontakt. Zresztą jak wspomniałem, Janów jest malutkim miasteczkiem. A mandat dotyczył wyłącznie zakłucania porządku.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Khian
          Widocznie nie lubi pijaków ( ja zresztą też).
          Mam nadzieję, że to nie w moją stronę to określenie? Nasze zachowanie spowodowane było arogancją barmana, który chciał zamykać lokal w dwie minuty po nalaniu nam piwa i do tego zaczął się stawiać. Gdybysmy byli naprawdę pijani skończyło by się to pewnie uszkodzeniem barmana i sprzętu barowego. I konsekwencje też zapewne były by poważniejsze...
          Last edited by Lacriferno; 30-05-2006, 14:34.

          Comment

          • huanghua
            Senior
            • 10-2005
            • 1910

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lacriferno
            Dziś kolega miał się odwoływać, ale szczegółów nie znam.

            Sąsiada. Dobrze kombinowałeś.

            Byliśmy zaledwie po pięciu półlitrowych piwach (piliśmy właśnie szóste), więc szansy na urwanie filmu nie było. Z racji pracy jaką wykonuję, policja mnie kojarzy, gdyż często mam z nią kontakt. Zresztą jak wspomniałem, Janów jest malutkim miasteczkiem. A mandat dotyczył wyłącznie zakłucania porządku.

            Mam nadzieję, że to nie w moją stronę to określenie? Nasze zachowanie spowodowane było arogancją barmana, który chciał zamykać lokal w dwie minuty po nalaniu nam piwa i do tego zaczął się stawiać. Gdybysmy byli naprawdę pijani skończyło by się to pewnie uszkodzeniem barmana i sprzętu barowego. I konsekwencje też zapewne były by poważniejsze...
            Ja widzę że ty Kozak jednak jesteś
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lacriferno
            ...zakłucania...
            ...dobrze, to ja już nie zakłócam spokoju wieczornego. Mam nadzieję że będzie dobrze
            W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎