Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o… odchudzaniu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
    Jest jeszcze jedna dieta ... stres długotrwały...MŻ jak się patrzy wychodzi...
    U mnie jest dokładnie odwrotnie. MŻ wychodzi tylko wtedy, jak jestem zrelaksowany i spokojny (czyli prawie nigdy).

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #32
      Dziś postanowiłam żywić się tylko wodą i trawą. Parę dni diety oczyszczającej, ale co z tego, jak w piątek jadę na piwo do Częstochowy, to zara trza będzie coś podjeść, żeby nie odpaść za wcześnie na imprezie Co, mam z tego zrezygnować??? Ni chu...lery
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • garfunkel
        Senior
        • 04-2005
        • 1068

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
        Dziś postanowiłam żywić się tylko wodą i trawą. Parę dni diety oczyszczającej, ale co z tego, jak w piątek jadę na piwo do Częstochowy, to zara trza będzie coś podjeść, żeby nie odpaść za wcześnie na imprezie Co, mam z tego zrezygnować??? Ni chu...lery

        Nie rezygnuj! Zbyś gotów się sam usmażyć i wyobracać na rożnie, byle Wam dogodzić . TAkiej okazji nie można marnować .

        Comment

        • monne
          Senior
          • 02-2006
          • 914

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
          A tak poważnie: im mniej piwa, tym łatwiej się zrzuca nadprogramowe kilogramy. Niestety..(mówię o sobie).
          kot_z_cheshire EE...Najlepsza dieta jaką znam to MŻ: mniej żreć. Nie wiem, jak to się dzieje, ale działa...
          Zgadzam się z Kotem, u mnie jest identycznie. MZ, 2 litry mineralnej niegazowanej dziennie i niestety przykre, lecz prawdziwe- 0 piwa. Do tego dołożyć regularne ćwiczenia, wystarczy nawet 20 minut brzuszków dziennie, żeby to odczuć na swojej sylwetce. Wszystkiego po trochu i naprawdę działa. Pytanie tylko ile się chce i w jakim tempie zrzucić? Osobiście jestem za powolnym chudnięciem, bo naprawdęo wiele łatwiej to utrzymać.
          .



          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #35
            A ja uważam, że najlepszy jest regularny seks w wannie pełnej piwa

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • kot_z_cheshire
              Senior
              • 11-2005
              • 2201

              #36
              Shlangbaum, wybacz...ale seks we wannie mozna utrata zębów przypłacić A więc to zła dieta jest
              Młode koty mają adhd, niestety.
              Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
              Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
              Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

              Comment

              • Shlangbaum
                Senior
                • 03-2005
                • 5828

                #37
                Wszystko zależy od rozmiaru wanny i zębów

                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #38
                  A ja od rana zjadłam tylko trochę sałaty z koperkiem i pietruszką, a obecnie chrupię marchewkę, to wszystko przepijając mineralką. Oczywiście jeść mi sie wcale nie chce, ale jak człek ma świadomość, że se głupio postanowił się odchudzać, to zaraz ma ochotę na jakiś, na ten przykład, boczek
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • yemiołka
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 1012

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                    A ja od rana zjadłam tylko trochę sałaty z koperkiem i pietruszką, a obecnie chrupię marchewkę, to wszystko przepijając mineralką. Oczywiście jeść mi sie wcale nie chce, ale jak człek ma świadomość, że se głupio postanowił się odchudzać, to zaraz ma ochotę na jakiś, na ten przykład, boczek
                    oooooooooooooooooooooo jaaaa! stara, no toś dała czadu...
                    ach ech, a jam wciąż niezła w teorii odchudzania, natomiast w praktyce własnie wcinam 3 kromeczkę /co prawda ciemnego i bez masełka, ale.../. ale opracowałam już sposób odpowiedniego opalania /by się nie zaginały fałdki / - przy kosiarce

                    tak, i wszystko przez to /te fałdki/, że mam wyczekaną ścieżkę na skróty i przestałam biegać spóźniona na wszelkie pojazdy komunikacji publicznej, wszystko przez to
                    **** zbliża ludzi... :-]

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
                      Shlangbaum, wybacz...ale seks we wannie mozna utrata zębów przypłacić A więc to zła dieta jest
                      Taka dieta może być dobra. Mniej zębów to mniej jedzenia

                      A jeśli chodzi o mnie to jem coraz mniej. Przecież na siłę nie rozciągnę żołądka. No i jak ma mnie przybyć?
                      Jeszcze trochę i za rok, dwa wogóle przestanę wydawać na żarcie. A ja przecież lubię żarełko...
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • Shlangbaum
                        Senior
                        • 03-2005
                        • 5828

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                        A jeśli chodzi o mnie to jem coraz mniej. Przecież na siłę nie rozciągnę żołądka. No i jak ma mnie przybyć?
                        Jeszcze trochę i za rok, dwa wogóle przestanę wydawać na żarcie. A ja przecież lubię żarełko...
                        Bo Ty masz stary taką urodę, nie będziesz nigdy dryblas

                        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                        Comment

                        • monne
                          Senior
                          • 02-2006
                          • 914

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                          Przecież na siłę nie rozciągnę żołądka.
                          Może jak regularnie będziesz sie objadał to Ci się uda??
                          .



                          Comment

                          • zAjkA
                            Senior
                            • 12-2004
                            • 1089

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
                            Może jak regularnie będziesz sie objadał to Ci się uda??
                            Zgadza się. Początkowo myślałem że łatwo jest przytyć, że wystarczy dużo jeść. Niestety z tym był problem. Niby w siebie wmuszałem ale nie mogłem już więcej pomieścić i mało brakowało abym dał sobie spokój. Ale zacisnąłem zęby i jakoś rozciągnąłem ten mój żołądeczek. Wcześniej wszyscy u mnie w domu mówili że jestem chudy, że mało jem. Teraz przytyłem to mówią że jestem gruby i że dużo jem ale czuję się lepiej ważąc te 10kg więcej. A mój brzuch tłumaczę sobie w taki sam sposób jak mój nauczyciel który twierdzi że wiekość brzucha świadczy o sile mężczyzny.
                            Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                            Comment

                            • Mistrzu
                              Senior
                              • 08-2003
                              • 750

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA
                              ...Niby w siebie wmuszałem ale nie mogłem już więcej pomieścić i mało brakowało abym dał sobie spokój. Ale zacisnąłem zęby i jakoś rozciągnąłem ten mój żołądeczek...
                              Od tycia specjalistą jestem ja. Przez ostanie 2 lata ważyłem w granicach 80-84 kg (180 cm wzrostu). W ciągu trzech miesięcy przytyłem do 94. A metoda jest bardzo prosta: śniadanko, potem lunch około 13. Na wieczór dzień w dzień 4 piwa w domu siedząc w fotelu. Oczywiście po piwie wzrasta apetyt wiec jakakolwiek kolacja byle z chlebem, wędliną, masłem, mięskiem itd około 23-24 godziny. I najlepiej spożywać ją mega szybko, jak najmniej przeżuwając.
                              Mogę się założyć o pieniądze, że to działa.

                              Comment

                              • kot_z_cheshire
                                Senior
                                • 11-2005
                                • 2201

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA
                                A mój brzuch tłumaczę sobie w taki sam sposób jak mój nauczyciel który twierdzi że wiekość brzucha świadczy o sile mężczyzny.
                                A po wielkości samochodu..wielkość....
                                Młode koty mają adhd, niestety.
                                Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                                Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                                Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎