Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

LORDI - Eurowizja 2006

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
    A Iommi, to najlepiej czuje sie w klimatach prehistorycznych dionzaurów... Stary juz jest...
    Coś w tym jest, chociaż nie do końca. Faktem jest jednak, że spożywając twoje piwo mogę nawet Lordi posłuchać... (choć to dawno było, ten milk stout wciąż mi po języku biega, porterek kusi, a gorzkie spotkaniowe przyjemną czkawką się odbija)!
    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
      Dla mnie Lordi to taka sama "szokujacą" komercja jak Sigue Sigue Sputnik mająca na celu zwrócenie na siebie uwagi wyglądem, a nie muzyką. Ktos w ogóle pamięta SSS?
      Sigue Sigue Sputnik pamiętam i to przez muzykę, a nie przez ich wygląd - najzwyczajniej nie miałem okazji oglądać.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
        Sigue Sigue Sputnik pamiętam i to przez muzykę, a nie przez ich wygląd - najzwyczajniej nie miałem okazji oglądać.

        Tak naprawdę to mieli tylko jeden szlagier krążący wszędzie jak swojego czasu "Final countdown" pewnej popularnej chyba heavy-metalowej kapeli
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Wielki_B
          Senior
          • 02-2005
          • 1968

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi
          Coś w tym jest, chociaż nie do końca. Faktem jest jednak, że spożywając twoje piwo mogę nawet Lordi posłuchać... (choć to dawno było, ten milk stout wciąż mi po języku biega, porterek kusi, a gorzkie spotkaniowe przyjemną czkawką się odbija)!
          Ty stary to wiesz, z którego końca najlepiej połechtać moją próżność...

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎