Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

henrykula

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
    Mam wniosek formalny o założenie galeri pajaców na forum:
    1) Radzia
    2) henrykula
    Popieram Galerię Pajaców. Za Radzię dostałem od kilku forumowiczów opie..ol
    że się czepiam( w końcu wyszło na moje)
    Last edited by sibarh; 05-11-2006, 23:41.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #47
      A co ta butelka winna, żeby ją zaraz do Galerii Pajaców wrzucać?

      Comment

      • cyborg_marcel
        Senior
        • 03-2003
        • 3467

        #48
        O kurka - ale wątek mnie ominął

        No więc tak:
        Kony> nie podejrzewałam Cię o bycie gburowatym eXpertem - chyba muszę przemyślę naszą znajomość
        Abernacka> podziwiam stoicyzm z jakim przyjąłeś zmianę płci
        Pogoniarzu> jeżeli henrykula nie wie, jak napisać nazwę Twego miasta, to są duże szanse, że tam go nie ma i nie będzie - więc i po problemie
        Monne> ale że i Tobie się dostało? W szoku jestem

        Ciekawe, czy Art teraz śledzi numery IP wszystkich nowych Forumowiczów i przeprowadza kontrolę tożsamości?
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        • mr-perez
          † 1971-2008 Piwosz w Raju
          • 09-2005
          • 514

          #49
          Henrykula grzecznie się przywitał w pierwszym poście. Zaznaczył na wstępie, że nie jest birofilem, że potrzebuje pomocy...na końcu, z góry grzecznie podziękował za pomoc.
          Po czym kilka osób się po nim przejechało i chłopak nie wytrzymał ciśnienia.
          A teraz wszyscy mają ubaw. Jedyną osobą , która starała mu się grzecznie wytłumaczyć , że jest w błędzie, był ART. Nie wiem czy tak do końca jesteście w porządku. Nie każdy jest od razu birofilistycznym geniuszem, w momencie kiedy się tu loguje.
          Generalnie mi wisi cały ten wątek. Chciałem tylko wyrazić swoje zdanie.
          RTS WIDZEW
          www.kapsle.piwko.pl

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #50
            a ja uważam że nikt się po nim "nie przejeżdżał" Oczywiście do czasu jego zabłyśnięcia kilkoma wypowiedziami. Owszem były w pierwotnym temacie humorystyczne dodatki w stylu że może odnalazł dżina w butelce, itp. ale żeby było to choć trochę szydercze - nie powiem.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • monne
              Senior
              • 02-2006
              • 914

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
              Monne> ale że i Tobie się dostało? W szoku jestem
              Ja również (jakoś spływa to po mnie).

              Oj mr-perez widać, że nie dostałeś od "naszego wspaniałego kolegi" pełnego ekspresji PW: jakim to "jesteś głupkiem" i takie tam, tylko dlatego, że chłopaczkowi podoba się tak wyrażać.
              Oczywiście nie uważam, żebyś nim był, ale chłopaczek ocenia ludzi w dość expresowym czasie i na podstawie nie wiem czego -o czym sama się przekonałam. W zw. z tym mój "najazd" na jego biedną postać jest dla mnie jak najbardziej uzasadniony i nie mam żadnych wątpliwości co do niego.
              .



              Comment

              • mr-perez
                † 1971-2008 Piwosz w Raju
                • 09-2005
                • 514

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
                Ja również (jakoś spływa to po mnie).

                Oj mr-perez widać, że nie dostałeś od "naszego wspaniałego kolegi" pełnego ekspresji PW
                Ja go wcale nie bronię, po kilku postach był troszkę niegrzeczny... ale nie mówcie , że mu nie pomogliście.
                Prawda jest taka , że każdy ma tu na początku ciężko. Zostają tylko najlepsi .
                RTS WIDZEW
                www.kapsle.piwko.pl

                Comment

                • monne
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 914

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                  Ja go wcale nie bronię, po kilku postach był troszkę niegrzeczny... ale nie mówcie , że mu nie pomogliście.
                  Prawda jest taka , że każdy ma tu na początku ciężko. Zostają tylko najlepsi .
                  Powiem tylko: jak się komuś chce, to zostanie. Koniec na ten temat.
                  .



                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                    Ja go wcale nie bronię, po kilku postach był troszkę niegrzeczny... ale nie mówcie , że mu nie pomogliście.
                    Prawda jest taka , że każdy ma tu na początku ciężko. Zostają tylko najlepsi .
                    Henrykula dostał fajne odpowiedzi na swój temat, niektóre tylko LEKKO uszczypliwe, na które zareagował jakby ktoś dał mu w ryj prawie Nie przesadzaj, że tu jest szkoła przetrwania, raczej liceum Urszulanek mamy
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • naczelnik
                      Senior
                      • 08-2003
                      • 1884

                      #55
                      Czytalem co drugi post chyba...
                      Szkoda slow na goscia.po co go karmic? nie rozumiem krzysia, ktory wogole taki watek otworzyl - dajze kolezce sie pogimnatsykowac...niech straci swoj czas. jego zaczepki zbywaj milczeniem.to dziala
                      Popieram domowe browary!

                      Polakom gratulujemy naczelnika

                      Zamykam browar.
                      Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                      gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #56
                        Ponieważ co jakiś czas dostaję od jakiegoś "geniusza" takie bluzgi (nie tylko ja, inne osoby również), postanowiłem się nimi pochwalić, żeby wszyscy zobaczyli, z kim mamy do czynienia. Nie widzę powodu, żeby obrażać się wzajemnie na PW, a na forum sprawiać wrażenie mistrzów savoire-vivre. Od tej pory wszytkie tego typu obraźliwe listy będę publikował. Tym bardziej, że mam nieodparte wrażenie, że problem narasta wraz z coraz większym udziałem w forum coraz młodszych użytkowników.

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                          Ponieważ co jakiś czas dostaję od jakiegoś "geniusza" takie bluzgi (nie tylko ja, inne osoby również), postanowiłem się nimi pochwalić, żeby wszyscy zobaczyli, z kim mamy do czynienia. Nie widzę powodu, żeby obrażać się wzajemnie na PW, a na forum sprawiać wrażenie mistrzów savoire-vivre. Od tej pory wszytkie tego typu obraźliwe listy będę publikował. Tym bardziej, że mam nieodparte wrażenie, że problem narasta wraz z coraz większym udziałem w forum coraz młodszych użytkowników.
                          Jak się pije w 90% masówkę ,to potem jest jak jest


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #58
                            Temat zamykam - henrykula został gościem, a jego drugiemu wcieleniu miejmy nadzieję znudziło się trollowanie, a koledzy i koleżanki już się powyżywali wystarczająco
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎