Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kino domowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arzy
    Senior
    • 06-2002
    • 2814

    Kino domowe

    W związku ze zbliżającymi się świętami chciałem zrobić sobie prezent w postaci kina domowego.
    Jak zwykle zgłębiając temat zrobił się kocioł w głowie i wiem że nic nie wiem, chociaż....
    Wybrałem YAMAHA Phoenix 120 http://www.swiatprezentow.pl/sklep,1...,354196,0.html

    Mam pytanie: czy jest to warte tej niedużej ceny? czy ktoś robił zakupy w tym sklepie? czy za ta cenę można kupić coś lepszego?

    Będę wdzięczny za pomoc.
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!
  • mr-perez
    † 1971-2008 Piwosz w Raju
    • 09-2005
    • 514

    #2
    Polecam Ci to forum, powinieneś dowiedzieć się tam wszystkiego na temat kina domowego i nie tylko .



    PS. dodam jeszcze , że warto pojeździć po sklepach i sprawdzić wiele ofert. Dzięki temu, że tak zrobiłem na całym zestawie za ok 4,5 tys. zaoszczędziłem 1,2 tys zł. Przed świętami jest wiele promocji.
    Last edited by mr-perez; 13-12-2006, 14:18.
    RTS WIDZEW
    www.kapsle.piwko.pl

    Comment

    • dziku
      Senior
      • 12-2002
      • 1992

      #3
      Kupujcie, Panowie coraz lepsze kino domowe

      Dzięki Wam kapitalny sprzęt hi fi jest coraz tańszy.
      To pisałem ja - zwolennik oldskulowego hi-fi - Dziku.
      Dziku


      Comment

      • dziku
        Senior
        • 12-2002
        • 1992

        #4
        Słuchałem kiedyś fajnego zestawu kina domowego Marantza.
        Sprzęcik był całkiem fajny, ale ceny Marantzów zaczynają się chyba od około 2500 zł.
        Za to stary sprzęt hi-fi tej firmy pięknie potaniał. Można wyszukać kapitalne rzeczy...
        Last edited by dziku; 13-12-2006, 16:49.
        Dziku


        Comment

        • naczelnik
          Senior
          • 08-2003
          • 1884

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dziku
          Za to stary sprzęt hi-fi...
          Troche rozmyje temat, ale ufam, ze Autor wybaczy

          Ja wlasnie stalem sie posiadaczem 3 nowiutkich lampek do mojego niewielkiego wzmacniacza, ktory dzialal kiedys jako przedwzmacniacz gitarowy...
          I po powrocie do domu mam zamiar uruchomic swojego staruszka-lampiaka...tym razem wspolgrac bedzie z komputerem.
          Tego jeszcze nie grali
          Last edited by naczelnik; 13-12-2006, 17:01.
          Popieram domowe browary!

          Polakom gratulujemy naczelnika

          Zamykam browar.
          Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

          gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

          Comment

          • mr-perez
            † 1971-2008 Piwosz w Raju
            • 09-2005
            • 514

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dziku
            Słuchałem kiedyś fajnego zestawu kina domowego Marantza.
            Sprzęcik był całkiem fajny, ale ceny Marantzów zaczynają się chyba od około 2500 zł.
            Za Marantza płacisz jak za zboże . Jeżeli ktoś nie jest wybitnym audiofilem, to nie ma sensu ładować kasy . Za dużo mniejsze pieniądze kupi się porównywalne Onkyo, a ucho przecietnego słuchacza nie wychwyci różnicy. Lepiej dołożyc na lepsze kolumny, od których wiele zależy.

            Np. Amplituner Onkyo TS-SR603E kosztował niedawno 2,2 tys. , obecnie można jeszcze trafić na wyprzedaży za 1,5 tys. Za ta cenę nie kupi się nic lepszego. 7x125 W przy dobrych głośnikach robi swoje .
            RTS WIDZEW
            www.kapsle.piwko.pl

            Comment

            • dziku
              Senior
              • 12-2002
              • 1992

              #7
              Nie zachęcam do audiofilskich sporów sprzętowych "co lepsze", bo spory takie w oderwaniu od kwestii akustyki pomieszczenia, słuchanej muzyki oraz gustu użytkownika - prowadzą do nikąd.
              Faktem jest, że kino domowe Marantza tanie jest. Brzmi znakomicie, ale pewnie coś porównywalnego za mniejsze pieniądze da się zanabyć. I bardzo dobrze. Dzięki temu stare klocki Marantza pieknie potaniały i można za śmieszne pieniądze nabyć sprzęt brzmiący wyśmienicie. Oczywiście nie poruszam tu kwestii samych kolumn, bo to też kolejna sprawa.

              Do mnie to najbardziej rozwiązanie Naczelnika przemawia tyle, że do komputera bym tego nie podłączył, a jeszcze z czymś pokombinował... No, ale u mnie (obok CD) cały czas gramofon analogowy w użytkowaniu...
              Dziku


              Comment

              • mr-perez
                † 1971-2008 Piwosz w Raju
                • 09-2005
                • 514

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dziku
                No, ale u mnie (obok CD) cały czas gramofon analogowy w użytkowaniu...
                Znakiem tego, koneser .

                Co do reszty posta zgadzam się . Tylko się zastanawiam czy chciałeś napisać " kino domowe Marantza tanie jest ", czy Ci umknął wyraz "nie"
                RTS WIDZEW
                www.kapsle.piwko.pl

                Comment

                • dziku
                  Senior
                  • 12-2002
                  • 1992

                  #9
                  Wyraz "nie" umknął mi tu zdecydowanie.
                  Wystarczy spojrzeć na ceny...

                  Kino domowe Marantza tanie nie jest... Tak niestety miało być.
                  Dziku


                  Comment

                  • Pucak
                    Senior
                    • 12-2002
                    • 242

                    #10
                    Rozważ kwestię ustawienia kolumn, nie chodzi mi tylko o parametry vs pomieszczenie ale o kwestię ich ustawienia. Czy ich wielkość pozwoli ci swobodnie i odpowiednio je umiejscowić?

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎