Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prawdopodobnie zaraz będzie koniec świata...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mluk
    Senior
    • 01-2005
    • 778

    Prawdopodobnie zaraz będzie koniec świata...

    ... bo takie pomysły nie mogą być zwiastunem niczego innego.

    http://www.dziennik.pl/Default.aspx?...rticleId=46115
    "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin
  • kot_z_cheshire
    Senior
    • 11-2005
    • 2201

    #2
    heh..To jedna z tych rzeczy, które by mnie mogły nieźle ubawić..ale jakoś budzą zdegustowanie i furię przez swą powagę.
    Młode koty mają adhd, niestety.
    Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
    Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
    Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

    Comment

    • franekf
      Senior
      • 06-2004
      • 944

      #3
      Tak mnie zastanawia czy to może nuda i tzw. "ciąg na szkło" czy może już objaw jakieś choroby... W Stanach zjednoczonych (chyba w latach 50 ale niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę) pojawił się problem krowich wymion w kreskówkach - wtedy też poważny problem, natomiast teraz wszyscy się tylko uśmiechają na wspomnienie. Może z tym za jakiś czas będzie tak samo (oby...).
      Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
      http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
      Piwny Janusz bez Teku

      Comment

      • sergioP
        • 09-2005
        • 1261

        #4
        Wymiękam
        Normalnie nie wiem co powiedzieć.
        - Wiesz Luciu, co ci powiem?
        - ???
        - ...napiłbym się piwa.

        ------------------------------------------
        Dzień dobry panu.
        Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

        Comment

        • sergioP
          • 09-2005
          • 1261

          #5
          No nie mogę!
          Już kiedyś z Bolka i Lolka jakieś barany próbowały zrobić pederastów.
          Jeśli damska torebka ma być atrybutem osób promujących homoseksualizm,
          to może niech pani RPD zamieni swoją damską torebkę na jakąś gustowną
          męską saszetkę.
          - Wiesz Luciu, co ci powiem?
          - ???
          - ...napiłbym się piwa.

          ------------------------------------------
          Dzień dobry panu.
          Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #6
            Mnie od czasu matur Giertycha już nic nie szokuje. Przedtem jeszcze wątpiłam, że takie absurdy mogą nam zapodawać, ale od tamtego czasu naprawdę, już mnie chyba nic nie zdziwi Bardziej mnie żenuje bezczelne wciskanie kitu narodowi, że spada bezrobocie wcale nie ze względu na falę emigracji.
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • franekf
              Senior
              • 06-2004
              • 944

              #7
              Co ciekawe, nie żebym jakoś chciał analizować przypadek biednego teletubisia, to damska torebka u mężczyzny może byś co najwyżej przejawem transwestytyzmu, a nie homoseksualizmu (widział ktoś geja z torebką? ).
              Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
              http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
              Piwny Janusz bez Teku

              Comment

              • kot_z_cheshire
                Senior
                • 11-2005
                • 2201

                #8
                A ja tak od wczoraj mam przemyslenia
                1. pani Sowińska chyba musi być dość ciężko doświadczana przez otoczenie osobą...Na mnie sprawia wrażenie kobiety, na niewieście lico której panieński rumieniec wypełza kiedy zobaczy w spożywczaku takie coś jak np: "serek HOMOgenizowany". Nic dziwnego, że takie bodźce ją później dręczą i męczą i dopatruje się ich wszędzie...
                2. moja babcia zawsze mówiła: "Jak się człowiek nudzi, to mu głupoty do łba przychodzą..."Chiałabym się nudzić jak p. Sowińska....Nawet kosztem głupoty
                3. Daleczgo p. Sowińska dopatruje się cudów w bajkach a nie interesuje się zajęciem do którego została powołana. Teraz już jestem pewna, że żyjemy w kraju dobrobytu (nie ma żadnych niedokarmionych dzieci w szkołach), wzajemnego poszanowania (przecież doniesienia prasowe o katowaniu dzieci, waleniu nimi o futryny drzwi itp to wroga propagnada). Musi tak być, skoro rzecznik praw dziecka ma czas zajmować się damskimi torebkami w bajkach dla dzieci..Bo przecież jakby miał ważniejsze problemy na głowie, to by mu takie głupoty do głowy nie przychodziły
                4. Jakiż to musi być zdegenerowany umysł, który się dopatruje wszędzie i dookoła czyhających zbereźności? Odpowiednik posła Piłki i Zawiszy, którzy też wykazują się wielką aktywnością głównie wtedy, gdy jest domniemanie, że gdzieś zza krzaka wychynie goła dupa, kawałek cycka...Sprawy seksualności budzą u nich niezdrową ekscytację. Fuj!
                Last edited by kot_z_cheshire; 28-05-2007, 09:05.
                Młode koty mają adhd, niestety.
                Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                Comment

                • Qboland
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 242

                  #9
                  Popieram w 100%, ale może nie chodzi o czerwoną torebkę tylko o:
                  Maxior to zbiór najlepszych i najnowszych filmików w sieci dodawanych i ocenianych codziennie przez społeczność.

                  Comment

                  • kot_z_cheshire
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 2201

                    #10
                    O matko, to rzuca zupełnie inne światło na całą sprawę
                    Last edited by kot_z_cheshire; 28-05-2007, 09:50.
                    Młode koty mają adhd, niestety.
                    Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                    Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                    Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                    Comment

                    • franekf
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 944

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Qboland Wyświetlenie odpowiedzi
                      Popieram w 100%, ale może nie chodzi o czerwoną torebkę tylko o:
                      Maxior to zbiór najlepszych i najnowszych filmików w sieci dodawanych i ocenianych codziennie przez społeczność.

                      O matko!! Teraz to już chyba na teletubisie jakąś klątwę rzucą i pewnie mochery będą maszerować pod sejm kto żyw niech pędzi po pluszowe teletubisie do sklepu, bo niedługo to może być towar czarnorynkowy i będzie można na nich nieźle zarobić.
                      Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                      http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                      Piwny Janusz bez Teku

                      Comment

                      • qberts
                        Senior
                        • 03-2007
                        • 136

                        #12
                        Po obejrzeniu tegoż fragmentu zaczynam p. Sowińską rozumieć.
                        ZASADY DEGUSTACJI
                        zapraszam do dyskusji

                        Comment

                        • kony
                          breweriarz
                          • 08-2005
                          • 1701

                          #13
                          Rety !!!
                          Moja córka jak była mała to chętnie oglądała Teletubisie. Teraz ma prawie 9 lat i ciągle nie ma chłopaka. Może jest gejem ? Co robić ? Chyba napiszę po poradę do "Przyjaciółki"...

                          Comment

                          • kot_z_cheshire
                            Senior
                            • 11-2005
                            • 2201

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
                            Rety !!!
                            Moja córka jak była mała to chętnie oglądała Teletubisie. Teraz ma prawie 9 lat i ciągle nie ma chłopaka. Może jest gejem ? Co robić ? Chyba napiszę po poradę do "Przyjaciółki"...
                            Przypatrz się uważnie. Jak nosi torebkę, ani chybi gej....
                            Młode koty mają adhd, niestety.
                            Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                            Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                            Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                            Comment

                            • iommi
                              Senior
                              • 07-2003
                              • 1522

                              #15
                              Ja tam zawsze wiedziałem, że z tymi TUBISIAMI jest coś nie teges...
                              A swoją drogą, Wojewódzki i Figurski z Antyradia wykryli dzisiaj więcej przypadków promowania homoseksualizmu, a nawet pedofilii w TVP. Na przykład program "Cukierenka dziadka Benka" w TVP Katowice...
                              "Choć do dziadka, dziadek zrobi ci eklerka" - hasło, które mnie powaliło na kolana.
                              *****************************

                              Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                              *****************************

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎