Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zycie plynie, browar sie leje...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pjenknik
    • 08-2001
    • 3388

    #61
    A tak grzebiąc w sieci znalazłem ten pamiętnik blokersa.
    Skojarzył mi sie on z nowym objawieniem literackim jakim jest "Wojna polsko ruska pod biało czerwona flagą" jakiejś 18- letniej panienki. Cały utwór napisany w stylu postu Głuchego. To jest "objawienie" literackie i "wydarzenie". Przeczytałem fragmenty Coraz bardziej boję się "wydarzeń" kulturalnych polecanych przez "Wyborczą".
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • kangurpl
      Senior
      • 03-2002
      • 2660

      #62
      pjenknik napisal/a
      Skojarzył mi sie on z nowym objawieniem literackim jakim jest "Wojna polsko ruska pod biało czerwona flagą" jakiejś 18- letniej panienki.
      Pisała pewnie na podstawie własnych wspomnień
      Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
      "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

      "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

      Comment

      • szostak
        Gość
        • 02-2002
        • 1176

        #63
        Gluchy napisał(a)
        Art - wiem co napisalem (oboje wiemy co). Jestem jaki jestem i nie zamierzam sie zmieniac!!! Jezeli ktos ma jakis problem, to mozna bardzo szybko, go rozwiazac. Ja nie jestem z tyczh co daja sobie w kasze dmuchac. Jezeli ktos pisze nieprzyjazny tekst, nie pozostane mu dluzny. Wez to pod uwage, bo mozesz mnie wywalic - decyzja nalez do ciebie. Jednak zapamientaj, ze nie zamierzam byc owieczka. Lamusow toleruje, ale ich nie lubie. Jezeli ktos ma sprawe, chetnie spotkam sie z nim osobiscie. Nie jestem zadnym super twardzielem, ale mam swoja godnosc. Swoja droga, nie lubi sie tu nowych ( co po niekturzy maja jakis kompleks ). Jezeli mam tu zostac, to dobrze, ze wyjasnilem ci sprawe. Lubie cie, a nawet szanuje. Jednak bronisz prowokatorow calej zamieszki. Wypilem kilka browarow i wszystko przemyslalem. Co ty na to?
        Nie powiedziałbym, że nie lubi się tu nowych. Ja się też za nowego uważam i wcale nie czuję, że mnie tu nie lubią. Owszem, zdarzyło mi się juz z kilkoma forumowiczami sciąć (słownie), ale taka była specyfika tematu, że się inaczej nie dało.
        Nie dziwię się dość ostrej reakcji na Twoje posty. To tylko dla Twego dobra. Miałem (powtarzam: MIAŁEM) kumpla, który na studiach pędził identyczny tryb życia: browary, szlugi, panienki i tyle. Był prymusem, mógłby dziś być profesorem albo burmistrzem, a jest kompletnym degeneratem, z którym najlepsi kumple nie mogą się dogadać. Podejrzewam, że część forumowiczów ma podobne co ja doświadczenia i zawczasu próbuje cię ustawić na właściwe tory, abyś za parę lat nie skończył źle.

        Comment

        • kangurpl
          Senior
          • 03-2002
          • 2660

          #64
          On juz tego nie przeczyta, temat jest sprzed ponad roku
          Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
          "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

          "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Comment

          • szostak
            Gość
            • 02-2002
            • 1176

            #65
            kangurpl napisał(a)
            On juz tego nie przeczyta, temat jest sprzed ponad roku
            Z jednej strony dobrze, tacy tu nie pasują, z drugiej źle; szkoda chłopaka, może by coś z niego wyrosło, gdybyśmy się zabrali za jego wychowanie

            Comment

            • Cordel
              Senior
              • 09-2001
              • 1087

              #66
              Rany Boskie, co tu sie działo! Ja, choć mieszkam na Natolinie i "Hit", a obecnie "Tesco" jest mi dobrze znany, to nigdy, przenigdy nie myślałem, że człowieka, którego na przystanku widziałem kiedykolwiek na forum odnotuję
              "Mam powody
              Powstrzymywać się od wody.
              Od wody mnie w brzuchu kole:
              Pijam tylko alkohole."
              Jan Lemański

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎