Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o naszych chorobach - pół żartem, pół serio:-)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kot_z_cheshire
    Senior
    • 11-2005
    • 2201

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja też mam przypadłość, choruję gdy muszę wcześnie wstać. Ma ktos coś na to?
    Ja mam to samo. Nie wiem, czym to się leczy. Zaakceptowałam to już. Niby nawet mi się podoba...ale z rańca jakby się choroba nasilała a i upodobania w niej mniej

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    Np. sześć numerków?
    Masz dużą konkurencję do tej wiedzy
    Last edited by kot_z_cheshire; 16-01-2008, 23:49.
    Młode koty mają adhd, niestety.
    Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
    Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
    Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

    Comment

    • JAQBA
      Senior
      • 08-2006
      • 1351

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
      Ja też mam przypadłość, choruję gdy muszę wcześnie wstać. Ma ktos coś na to? Np. sześć numerków?
      Jak się nie położysz spać, to nie trzeba będzie wstawać Tylko jak długo
      A tak na poważnie zorganizowany tryb dnia: spanko - 22 / 23,00; pobudka po 7 godzinach
      tak przez 2 tygodnie i organizm się przyzwyczai jak niemowlak do pór karmienia

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        ...choruję gdy muszę wcześnie wstać. Ma ktos coś na to? ...
        Pruska musztra. Pomaga na wszystko. W skrajnych przypadkach zastępuje nawet jedzenie.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #94
          Z tym lekarstwem wolę mieć styczność za pośrednictwem lektury Szwejka itp.

          Comment

          • pieczarek
            zwykle cham i prostak
            • 06-2001
            • 5011

            #95
            Żą, późne chodzenie spać (i późne wstawanie) w Twoim wieku, to śmieszna fanaberia. Po prostu najwyraźniej nigdy nie jesteś zmęczony. Zatrudnij się na miesiąc na jakiejś budowie jako robotnik do łopaty. Wszelkie problemy miną jak ręką odjął. W przeciwieństwie do pruskiej musztry, będziesz miał z tego pieniądze.

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #96
              Ostatnio bywam bardzo zmęczony, ale mam barierę mentalną i nie jestem w stanie pójść spać przed północą.

              Comment

              • pieczarek
                zwykle cham i prostak
                • 06-2001
                • 5011

                #97
                A co chodzenie spać o północy przeszkadza we wstawaniu o 5 rano? Jakaś kolejna bariera mentalna?

                Comment

                • Basik
                  Senior
                  • 06-2006
                  • 1308

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                  A co chodzenie spać o północy przeszkadza we wstawaniu o 5 rano? Jakaś kolejna bariera mentalna?
                  Ja czasem chodzę spać prawie o północy a wstawać muszę o 5.50...i do tego nie mam bariery mentalnej. Bariera mentalna zaczyna się dopiero w ciągu dnia

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #99
                    Ja nie cierpię rano wstawać. Z klientami umawiam się najwcześniej na 10.00, ale to jak już nie da rady po południu

                    Ale tu miało być o chorobach, nie o szajbach
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Basik
                      Senior
                      • 06-2006
                      • 1308

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi

                      Ale tu miało być o chorobach, nie o szajbach
                      Ja bym uznała szajbę za chorobę Może specyficzną ale jednak
                      W każdym razie kłopoty ze snem to bardzo poważna sprawa.

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ja bym uznała szajbę za chorobę Może specyficzną ale jednak
                        W każdym razie kłopoty ze snem to bardzo poważna sprawa.
                        To nie są kłopoty ze snem, tylko z wstawaniem
                        Ze snem to ja mam taki kłopot: jak się obudzę w środku nocy, to potem nie mogę usnąć
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Ja mam inny problem - jak się obudzę, to zawsze mam wrażenie, że to środek nocy i trzeba spać dalej

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                            A co chodzenie spać o północy przeszkadza we wstawaniu o 5 rano? Jakaś kolejna bariera mentalna?
                            Raz, dwa bez problemu. Ale trzeciego dnia już nawet 7 godzin snu nie pomaga, muszę 9-10 przespać, żeby odżyć.

                            Poza tym czytałem gdzieś ciekawy artykuł o nienaturalności wczesnego wstawania dla współczesnego człowieka. To by się zgadzało z tym, co mój znajomy twierdzi, że nawet jak pójdzie grzecznie spać o 22, to pobudka o 7 jest sama w sobie męcząca.

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              Jak kładę się spać około 10 wieczorem, nie budzę się później niż o 5 rano. Zresztą przykład z dzisiaj: wróciłem z hokeja koło północy, poszedłem spać 0.30 i obudziłem się 5.10.

                              Zazwyczaj wystarcza mi 6 godzin snu na dobę i nic nie musze odsypiać. Chyba, że mocno przesadzę z piwem, to wtedy mam problem z pobudką. Ale prawdą jest, co napisał Pieczarek - 10 godzin ciężkiej, fizycznej pracy i problemów z zasypianiem nie ma żadnych.

                              Comment

                              • adam16
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 9865

                                Ja też mam problem jak muszę wstać o 4.30. Za to jak nawet mógłbym pospać to i tak nie jestem w stanie dłużej niż do 6-tej. A jak już mam gości śpiochów (Kiszot coś o tym wie ) to jest to dla mnie męczarnią, że nie mogę pohałasować, w tym czasie.
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎