Wspieraj BroBiz! BrowarBiz utrzymuje się z dobrowolnych datków PremiumUżytkowników.
Do absolutne podstawowego działania serwisu niezbędnych jest 100 wspierających osób.
Żeby go móc rozwijać - potrzeba 300+ wspierających.
Dodaj swoją cegiełkę teraz!
Nieustające wsparcie daje nam sklep piwowarski Centrum Piwowarstwa pokrywając resztę brakujących talarów - zapraszamy na zakupy!

Przy piwie o egzaminach

Collapse
X

Treść dla wspierających

Treść dostępna jest dla osób, które wspierają działanie Browar.Bizu.

To nic nowego. Za wszystko, co tu widzisz (i za to, czego jeszcze nie widzisz), ktoś płaci — pracą, wiedzą albo pieniędzmi.

Browar.Biz to miejsce bez reklam, sponsorów i ukrytych interesów. Istnieje wyłącznie dzięki ludziom, którzy uznali, że warto.

Aktualny poziom wsparcia: 37%

To cel finansowy umożliwiający podstawowe działanie serwisu.

Możesz wesprzeć Browar.Biz na dwa sposoby:

  • 💛 Wsparcie finansowe
    Jeśli możesz i chcesz — pomóż utrzymać serwis.
    Zaloguj się i wspieraj
  • ✍️ Wkład merytoryczny
    Napisz coś piwnego. Załóż temat lub dołącz do dyskusji.
Zaloguj się i napisz coś na ten temat Utwórz nowy wpis (w wybranym dziale)

Related Topics

Collapse

  • tfur
    Olsztyn, Nowowiejskiego 11, My Fish [zamknięte]
    tfur
    nad olsztyńską niagarą, na gruzach knajpy yu grill boro, wyrósł kolejny lokal restauracyjny. wystrój ma dosyć surowy, powstaje wrażenie, że dekorator jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. sala ma charakter dużej oszklonej werandy, a pod sufitem jest szeroki prześwit, przez który słychać...
    2009-08-03, 11:06
  • Markos_Mniam
    Hajnówka
    Markos_Mniam
    Witam,

    Ale mam stresa, nie wiem czy dobrze się zachowuję na forum
    Ale co tam raz kozie śmierć.
    Gdzie jest najlepsze piwo w tym puszczańskim grodzie?
    2004-08-21, 14:56
  • Agatka1410
    Prośba o pomoc dla taty po udarze ...
    Agatka1410
    PROŚBA O PRZEKAZANIE DAROWIZNY

    Witam Serdecznie,

    Tata miał udar niedokrwienny, prosto po wypisie ze szpitala trafił do ośrodka rehabilitacyjnego niestety jego stan nie był dobry i po trzech dniach został wypisany do domu. Postanowiłam ćwiczyć z nim w domu i pomimo tego...
    2013-12-18, 09:55
  • Marusia
    Wysyłanie piw domowych na konkursy - ryzyko zepsucia piwa.
    Marusia
    Nadejszła wiekopomna chwila, w której zdecydowałam się wysłać piwa na konkurs w Żywcu.

    Slavoy zapakował piknie, jeszcze wpadłam na pomysł, żeby wsadzić do paczki 1,5 l peta z zamrożoną wodą, żeby piwka miały przyjazną atmosferę w trakcie podróży (dolna fermentacja)....
    2009-06-08, 15:09
  • kamcio1990
    Jakie alkohole poza piwem piją forumowicze?
    kamcio1990
    Ciekawi mnie kwestia jakie alkohole najczęściej piją użytkownicy portalu poza piwem.

    Zazwyczaj jak była potrzeba walnąć coś mocniejszego to sięgałem po "zimną rzadką". Lecz od pewnego czasu wódkę omijam, bo bardzo posmakował mi gin z tonikiem. Człowieka przynajmniej...
    2012-01-08, 18:59
  • Loading...
  • Koniec listy.
Przetwarzanie...