Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawostka;)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Johnus_Beer
    Senior
    • 08-2002
    • 124

    #61
    Jak Grolsch. W ramach ciekawostek- jadąc na wieś do rodzinki, stanąłem przy sklepie. Był to sklep z serii wiejskich, i to tych najgorszych. Wśród napojów udających wino, paru Żywców i piwek regionalnych stała sobie butelka Grolscha! Cos podobnego doświadczyłem jakieś 2 miesiące temu, kiedy w ośedlowym sklepie nabyłem drogą kupna 2 Millery.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #62
      zupełnie nie na temat...

      Mam ciekawostkę pralniczą: wczoraj zrobiłam pranie (znaczy sie pralka zrobiła), wsadziłam białe i jasnoniebieskie ciuchy. Po wyciągnięciu okazało się, że jedna z białych bluzek zafarbowała na..... różowo...

      No i zagadka, farbujący proszek, czy co?
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • celt_birofil
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 09-2001
        • 4469

        #63
        Odp: zupełnie nie na temat...

        Marusia napisał(a)
        Mam ciekawostkę pralniczą: wczoraj zrobiłam pranie (znaczy sie pralka zrobiła), wsadziłam białe i jasnoniebieskie ciuchy. Po wyciągnięciu okazało się, że jedna z białych bluzek zafarbowała na..... różowo...

        No i zagadka, farbujący proszek, czy co?
        przedwczoraj Mr Bean miał podobny problem...
        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

        Comment

        • dziku
          Senior
          • 12-2002
          • 1992

          #64
          Odp: zupełnie nie na temat...

          Marusia napisał(a)
          (...)jedna z białych bluzek zafarbowała na..... różowo...
          Może to początek tzw "różowej serii"
          Dziku


          Comment

          • Renegat
            Senior
            • 07-2003
            • 134

            #65
            Odp: zupełnie nie na temat...

            Marusia napisał(a)
            Mam ciekawostkę pralniczą: wczoraj zrobiłam pranie (znaczy sie pralka zrobiła), wsadziłam białe i jasnoniebieskie ciuchy. Po wyciągnięciu okazało się, że jedna z białych bluzek zafarbowała na..... różowo...

            No i zagadka, farbujący proszek, czy co?
            A czy przypadkiem nie słuchałaś wówczas PINK Floyd?
            (Radio gra, pralka pierze, a ja - leżę)

            Slainté!
            Rene
            Ceterum censeo Heinekenam esse delendam.

            Comment

            • breslauer
              Senior
              • 05-2002
              • 2690

              #66
              Johnus_Beer napisał(a)
              Jak Grolsch. W ramach ciekawostek- jadąc na wieś do rodzinki, stanąłem przy sklepie. Był to sklep z serii wiejskich, i to tych najgorszych. Wśród napojów udających wino, paru Żywców i piwek regionalnych stała sobie butelka Grolscha! Cos podobnego doświadczyłem jakieś 2 miesiące temu, kiedy w ośedlowym sklepie nabyłem drogą kupna 2 Millery.
              Pewnie to był Grolsch licencyjny ... To tak jakby ciekawostką było to, że w sklepach w Polsce jest do kupienia Pilsner Urquell czy Carlsberg czy Heineken ...

              Comment

              • alph
                Senior
                • 03-2003
                • 195

                #67
                Odp: zupełnie nie na temat...

                Marusia napisał(a)
                Mam ciekawostkę pralniczą: wczoraj zrobiłam pranie (znaczy sie pralka zrobiła), wsadziłam białe i jasnoniebieskie ciuchy. Po wyciągnięciu okazało się, że jedna z białych bluzek zafarbowała na..... różowo...

                No i zagadka, farbujący proszek, czy co?
                Zapewne zeszła z niej poprzednia warstwa farby. Ciekawe jaka będzie następna warstwa. Kup więcej tych bluzek i więcej tego proszku, życie stanie się jeszcze bardziej niespodziane.....

                Albo...
                w praniu jak to w praniu - nudno, więc gada się o głupotach... Ta jedna była bardziej wrażliwa i po pikantnym tekście innego ciucha nieco się spłoniła....

                Wypijmy za interaktywną odzież
                Przepraszamy...Podpis w trakcie tworzenia...

                Comment

                • alph
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 195

                  #68
                  Jak prywatne browary walczą z gigantami

                  W ostatnią niedzielę byłem swiadkiem jak to KP dosłownie połamała sobie niedawno nabyte zęby na Lwówku.
                  Stało się to w Peronie 6 w Łodzi.
                  Pani Barmanka usiłowała otworzyć zamówiony przeze mnie Lwówek za pomocą otwieracza z Dojlid (obecnie KP ) i... połamała go, a kapsel został nietknięty. Pomogła dopiero interwencja kolegi, który użył otwieracza niezależnego.
                  Jako jednostka niewprawna, nie zadbałem o odpowiednie zabezpieczenie i uhonorowanie bohaterskiego kapsla-Rejtana, za co Koleżeństwo przepraszam. Nie wiem czy kiedyś jeszcze będę świadkiem takiej namacalnej porażki giganta, ale gdyby, to postaram się zachować rewolucyjną czujność.
                  Na cześć bohaterskiego kapsla
                  Przepraszamy...Podpis w trakcie tworzenia...

                  Comment

                  • Ahumba
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 8962

                    #69
                    przed giełdą w Warszawie chciałem kupić piwo, aby gościom na noclegu nie wyschło w gardle.
                    W sklepie na Marszałkowskiej przeglądam co stoi na półkach.Podchodzi sprzedawca i pyta co podać to mu mówię, że patrzę co ma z małych browarów. Na to zadowolony z siebie sprzedawca wskazując półkę z butelkami 0,33 mówi.. Żywiec, lech.....
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      #70
                      Odp: zupełnie nie na temat...

                      Marusia napisał(a)
                      Mam ciekawostkę pralniczą: wczoraj zrobiłam pranie (znaczy sie pralka zrobiła), wsadziłam białe i jasnoniebieskie ciuchy. Po wyciągnięciu okazało się, że jedna z białych bluzek zafarbowała na..... różowo...

                      No i zagadka, farbujący proszek, czy co?
                      Ja prałem same białe ciuchy i również kilka skarpetek" zrobiło się "na różowo po zerknięciu do opakowania z proszkiem stwierdziłem ,że proszek ma różowe granulki.Temu proszkowi już dziękujemy


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎