Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nadchodzą Mistrzostwa Świata Korea - Japonia 2002.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    Ahumba napisał(a)
    chodzą plotki, że 15.06 na lotnisku witać ma naszą narodową zbieraninę kopaczy Danuta Rinn. Wykonać ma przebój:

    Gdzie ci mężczyźni? orły, sokoły, bażanty.
    Jakieś inne propozycje hymnu powitalnego?
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      Jakieś inne propozycje hymnu powitalnego?

      szkoda, że nie wracają w ten weekend (15-tegobędziemy w Żywcu), w ramach spotkania forumowiczów wybralibyśmy się na lotnisko i na nutę "bo mój chłopiec piłkę kopie" Marusia wraz z grupą "beer five "odśpiewałaby hymn :
      bo my lepiej piłkę kopiem
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        zanosi się, że wracać do Europy będziemy w dobrym towarzystwie.

        JANKESI w II połowie prowadzą 3:1 z Portugalią
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • celt_birofil
          † 2017 Piwosz w Raju
          • 09-2001
          • 4469

          Chyba dobrze na tym wyjdą

          Operator sieci IDEA wprowadził z okazji MŚ nową taryfę i jako premię zapowiedział, że za każdy wygrany przez Polaków mecz, użytkownicy otrzymają dodatkowe 10 bezpłatnych minut. Obawiam się, że nikt się na taki bonus nie załapie...
          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            Gdy zaczęli grać pierwszy hymn w meczu Korea-Polska to z początku myślałem że to jest hymn Korei. No ale pod koniec dotarło do mnie że jednak się pomyliłem.
            No i Portugalia przegrała. Oj biedni będą Polacy w następnych meczach No ale nasz dawny wielki czerwony brat wygrał 2:0 z Tunezją No to piwka szykować bo zaczyna się kolejny mecz.

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              Nie będę więcej obstawiał. Nic z moich przepowiedni się nie sprawdza. Widać nie znam się
              A naszych mi żal. Nas też. Apetyty były takie rozbuchane. Teraz pozostaje wiara w cud.
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • celt_birofil
                † 2017 Piwosz w Raju
                • 09-2001
                • 4469

                Co to będzie, co to będzie

                Oj, chyba faktycznie będzie western - Kowboje wygrali z Portugalią 3:2
                Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                Comment

                • Piwofil
                  Senior
                  • 01-2002
                  • 907

                  Co to będzie?

                  Skoro USA pokonało Portugalię to ja już we wszystko uwierze, nawet w finał Senegal - Kamerun.

                  No i naszej grupy miały wyjść Polska i Porugalia, a wyjdzie Korea i USA. Niby prosta grupa, tylko dla kogo?

                  Zobaczymy co w poniedziałek nasi pokażą bo zarówno my, jak i Portugalczycy będziemy chcieli zmazać hańbę porażki.
                  www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                  Comment

                  • celt_birofil
                    † 2017 Piwosz w Raju
                    • 09-2001
                    • 4469

                    A tymczasem cieszmy się z sukcesów innych - np. remisu Irlandii z Niemcami. Nie ma rady, trzeba będzie wychylić Guinnessa albo innego Kilkenny'ego
                    SLAINTE !!!
                    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                    Comment

                    • talrasha
                      Senior
                      • 11-2001
                      • 685

                      Co do Edyty Górniak to powiem tylko, że w miejscu gdzie mecz oglądałem gdy edyta kończyła hymn, kibice śpiewali już "przejdziem wisłę, przejdziem wartę"
                      Jak dla mnie to ta wersja nadawała się na pogrzeb. Kolega mówił mi że koreańczycy myśleli, że Polska ma 2 hymny narodowe
                      No i co robi nasz Polak Klose 4 bramka na mistrzostwach!!!
                      Moje typy na jutro:
                      Dania - Senegal 1:1
                      Kamerun - Arabia :0
                      Francja - Urgugwaj 0:1
                      No i gratuluje Żołęną trafienia wyniku.
                      Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

                      Comment

                      • baklazanek
                        † 2014 Piwosz w Raju
                        • 08-2001
                        • 3562

                        Talrasha lepiej obstaw jeszcze raz mecz Arabia-Kamerun Gdyż możemy tylko zgadywać o jaki wynik tobie chodziło. Remis Irlandii pozwolił mi na zachowanie nadziei że Niemcy nie wyjdą z grupy Dzisiejszy dzień obfitował w jedne z najładniejszych meczów na tych mistrzostwach. Po za meczem Rosji i Tunezji. Moje ?typki? na jutro: Arabia-Kamerun 0:2, Francja-Urugwaj 2:0, Dania-Senegal 1:1.

                        Comment

                        • talrasha
                          Senior
                          • 11-2001
                          • 685

                          Miało być 2:0 dla Kamerunu, ale mi 2 gdzieś wsiąknęła. Najlepsze z Edytką jest jeszcze to, że PZPN nic o tym nie wiedział. No, ale co organizacja to organizacja
                          Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            E tam, gadacie na Górniakową, a ona nic zdrożnego nie zrobiła - zaśpiewała po swojemu i już. Nie lubię jej muzykowania, ale fajniej zahymnowała, niż ten tenor.

                            Dzięki za gratulacje, Talrasha - trochę mnie Irlandczycy przetrzymali, ale radość z bramki była podwójna. Tak w ogóle, to był chyba jeden z najszybszych meczów na tych mistrzostwach.

                            Że też zapomniałem o Bahii, kiedy typowałem wynik USA- Portugalia! Ten bramkarz jest naszą jedyną szansą na sukces w meczu z Portugalczykami - odkąd pamiętam, to jest cienki.

                            Dania-Senegal 2:1

                            Kamerun-Arabia 3:1

                            Francja-Urugwaj 2:0

                            Comment

                            • celt_birofil
                              † 2017 Piwosz w Raju
                              • 09-2001
                              • 4469

                              Edyta Górniak - ciąg dalszy



                              Swoją drogą ciekawe, czy zrobiła sobie darmową reklamę, czy raczej antyreklamę?
                              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                              Comment

                              • marcopolok
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 2334

                                no to się nie dziwię że po tej "kolędzie" nasi stracili zapał do gry
                                bez brody...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎