Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o siatkówce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PanOptikon Wyświetlenie odpowiedzi
    Wyniki oglądalności Polsatu z zeszłego tygodnia:
    ....
    Świetne dane. Oglądalność tysięcznych odcinków durnowatych (dla mnie) seriali sięgała od 1,7 do 2,6 mln osób. Oglądalność meczów siatkówki z incydentalnej, powtarzanej co kilka lat imprezy była na poziomie 2,5 mln. Na zdrowy rozum siatkówka powinna być pod względem zainteresowania widzów o kilka długości przed serialami. A nie jest. Gdybym był szefem Polsatu odpowiedzialnym za finanse firmy też bym stawiał na tasiemce.

    Comment

    • PanOptikon
      Member
      • 07-2010
      • 75

      #92
      Winny jestem wyjaśnienia. Napisałem, że mecz z Serbią cieszył się najlepszą oglądalnością, a widać, że oglądalność potyczki z Niemcami śledziło więcej kibiców. Rozbieżność wynika z różnych ośrodków badań. Wg Nielsen Audience Measurement Niemców obejrzało 2 274 238, a Serbię 2 575 869 właśnie.

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        #93
        No to zostaje piłka nożna na dziś... Ech
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • tfur
          Senior
          • 05-2006
          • 1303

          #94
          w odróżnieniu od niektórych przedpiśców mam i otwarty, i zamknięty poliszit oraz, a jakże, tefał cztery. okazuje się to wcale nie tak znowu wesołe, ponieważ nasi siatkarze klepią tak, jakby ich kto nafaszerował osławioną byczą żółcią do piwa (tu ukłony w stronę dyskutantów w odnośnych wątkach). no bidne te nasze chłopce. znów ich nerwy zjadły. wszystko przez ten złośliwy regulamin. no to może choć leszki nie popłyną, chociaż jak tu się mierzyć z drużyną, która pije tylko red bulle...
          veni, emi, bibi

          Comment

          • silvian
            Senior
            • 08-2008
            • 727

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
            no to może choć leszki nie popłyną, chociaż jak tu się mierzyć z drużyną, która pije tylko red bulle...
            Jest lepiej niż z siatkarzami.
            "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              #96
              W sumie Polsat zaoszczędził wielu osobom zszargania nerwów, nie pokazując meczu Polska-Brazylia
              A i reklamodawcy pewnie wniebowzięci, bo w serialu na pewno było lepiej
              Last edited by emes; 30-09-2010, 21:53.

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                Świetne dane. Oglądalność tysięcznych odcinków durnowatych (dla mnie) seriali sięgała od 1,7 do 2,6 mln osób. Oglądalność meczów siatkówki z incydentalnej, powtarzanej co kilka lat imprezy była na poziomie 2,5 mln. Na zdrowy rozum siatkówka powinna być pod względem zainteresowania widzów o kilka długości przed serialami. A nie jest. Gdybym był szefem Polsatu odpowiedzialnym za finanse firmy też bym stawiał na tasiemce.
                Jedna drobna różnica.Siatkówka jest na kanale kodowanym a tasiemiec na ogólnodostępnym,chyba.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • pieczarek
                  zwykle cham i prostak
                  • 06-2001
                  • 5011

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PanOptikon Wyświetlenie odpowiedzi
                  Średnia oglądalność trzech spotkań Polaków na antenie Polsatu wyniosła 2,2 mln widzów, zaś na antenie Polsatu Sport 483 tys. osób.
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jedna drobna różnica.Siatkówka jest na kanale kodowanym a tasiemiec na ogólnodostępnym,chyba.
                  Z tego co tu przedstawiono wynikało, że wcześniejsze mecze były relacjonowane na niekodowanym paśmie Polsatu. Zresztą, gdyby było inaczej, to rzekoma afera z brakiem transmisji meczu z Brazylią na kanale otwartym by nie zaistniała. Piszę o rzekomej aferze, bo jak widać, teraz wszyscy są zadowoleni z braku transmisji.

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9733

                    #99
                    Ech. Oglądałem na RaiSport. Nie wiedziałem wcześniej, że język włoski może mnie tak wk...

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Te mistrzostwa są doprawdy dziwne.Większość zespołów kalkuluje, no może oprócz Brazylii.
                      USA przegrywa 0:3 z Czechami , by wyjść z drugiego miejsca i nie trafić na kogoś z naszej grupy.Wcześniej podłożyli się Serbowie nam.
                      Dziwne ,że z grupy gdzie grają cztery zespoły, wychodzą aż trzy, potem z grup trzyosobowych dwie.Jakoś ciężko mi to pojąć ,czemu to ma służyć.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9733

                        Nasi (stety/niestety?) też raczej nie kalkulują. Na Brazylię nie ma patentu...
                        Co do organizacji, to pisałem, że język włoski mnie ostatnio wk... . Generalnie, bardzo lubię włoskie klimaty (no, może oprócz mafii ), a tu w organizacji MŚ taki niesmak jakiś powstaje...
                        Grunt, że dziś o 17:00 szansa na rehabilitację. I dla naszej drużyny, i dla Polsatu. Choć pewnie i tak będzie nerwowo... Muszę tylko z fabryki zdążyć...

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          No delikatnie mówiąc jest niewesoło...


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • Mason
                            Senior
                            • 02-2010
                            • 3280

                            Co Wlazły robił na mistrzostwach świata? Trener mu zafundował wyjazd do Włoch - miło z jego strony... Sorry panie Castelanni ale starczy tego - od paru miesięcy powtarzał że wszystko przygotowuje pod kątem tej imprezy, odpuszcza ligę światową, wszystko w celu odpowiedniej selekcji i szlifowania formy. I zabrał gościa, który zapomniał jak się gra. Miała być forma a w dzisiejszym meczu nie było zagrywki, ataku, obrony, bloku, nie było nic. Bardzo dawno nie widziałem naszych grających w tak tragiczny sposób, bez wiary, bez energii. Tragedia, żenada. I nie ma się co bronić chorym systemem, bo styl gry z Bułgarią był tragiczny.
                            JEDNO PIVKO NEVADI!

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                              Co Wlazły robił na mistrzostwach świata? Trener mu zafundował wyjazd do Włoch - miło z jego strony... Sorry panie Castelanni ale starczy tego - od paru miesięcy powtarzał że wszystko przygotowuje pod kątem tej imprezy, odpuszcza ligę światową, wszystko w celu odpowiedniej selekcji i szlifowania formy. I zabrał gościa, który zapomniał jak się gra. Miała być forma a w dzisiejszym meczu nie było zagrywki, ataku, obrony, bloku, nie było nic. Bardzo dawno nie widziałem naszych grających w tak tragiczny sposób, bez wiary, bez energii. Tragedia, żenada. I nie ma się co bronić chorym systemem, bo styl gry z Bułgarią był tragiczny.
                              Kurcze mecze z Brazylią i Bułgarią strasznie słabe w naszym wykonaniu.No cóż trzeba się pakować i tyle.Bez ikry jacyś byli, bez wiary, nie wiem czemu.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                                Te mistrzostwa są doprawdy dziwne.Większość zespołów kalkuluje, no może oprócz Brazylii.
                                .
                                Jenak Oni też, mecz z Bułgarią sobie odpuścili i trafili na Czechy i Niemcy .
                                Bułgarzy na Hiszpanię i Kubę.Co ciekawe trener Brazylijczyków obiecywał grę na 100 %
                                Te mistrzostwa to parodia normalnie,my przegrywamy dwa mecze i odpadamy , Niemcy trzy i grają dalej -brak słów normalnie.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎