Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co począć z kacem / syndrom dnia następnego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dziku
    Senior
    • 12-2002
    • 1992

    Ja przestrzegałem przed płynami gorącymi (bardzo zimnymi zresztą też) na podrażniony żołądek. No bo w sumie co Ci po rozszerzonych naczyniach jak zawartość żołąka masz przed sobą - na biurku?
    Dziku


    Comment

    • Małażonka
      Senior
      • 03-2003
      • 4602

      Muszę przyznać Dziku, że bardzo obrazowo to przedstawiłeś

      Comment

      • cyborg_marcel
        Senior
        • 03-2003
        • 3467

        przemawia do mnie ten obraz aczkolwiek bez sensu byloby pączka marnować! zaczęło mi być zimno i robię się głodna, więc chyba lekko dobrze - tylko że mnie suszy...
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        • StaryKocur
          Senior
          • 01-2002
          • 1521

          Myślę, że sytuacja jest na tyle sprzyjająca i dojrzała, bym wystąpił z inicjatywą wprowadzenia adekwatnej mordki do zestawu mordek forumowych. Panie Administratorze Kochany, co Pan na to?
          Piwo pite z umiarem
          nie szkodzi w żadnych ilościach.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            a przynajmniej warto było aby dziś znosić takie dygoty i katusze?

            kiedys też tak się męczyłem ale stwierdziłem po jaką cholerę mam tak cierpieć następnego dnia i dlatego w tygodniu nie nadużywam

            proponuję Ci napić sie gorącego rosołku, mi zawsze pomagał i uwaga - mocno napieprzonego
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • cyborg_marcel
              Senior
              • 03-2003
              • 3467

              w końcu Beaujolais jest raz w roku (organizatorzy lekki poślizg mieli) i wystarczy!

              skąd ja Ci rosołek wytrzasnę? jazda windą bez trzymanki jest chwilowo ryzykowna, w jedynie jadlodajni mają głównie hot-dogi z hot-dogami i jakieś majonezowo-oliwowe sałatki - to byłby dopiero szok dla żołądka!

              trochę się budzę po tym, jak mi Kocur nieprzyzwoite zdjęcie mejlem przesłał
              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

              Comment

              • StaryKocur
                Senior
                • 01-2002
                • 1521

                No tak, widzę, że taraz już i inni pracują na moją zszarganą opinię
                Piwo pite z umiarem
                nie szkodzi w żadnych ilościach.

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  Gorący kubek, najlepiej ten pikantny
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • cyborg_marcel
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 3467

                    czego to człowiek w szufladzie nie znajdzie - mam barszczyk!
                    na zdjęciu nie było Kocura ani żadnej rzeczy, która jego jest
                    i właściwie, jakby tak obiektywnie spojrzeć, to tam nawet specjalnie nagości nie było...
                    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                    Comment

                    • slado
                      Gość
                      • 07-2003
                      • 1072

                      Sen, sen i jeszcze raz sen. Zakop się gdzieś w archiwum i przyduś okmarka przez resztę dnia. Wlej w siebie możliwie dużo obojętnych płynów.

                      Comment

                      • cyborg_marcel
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 3467

                        w firmie jesteśmy dzisiaj w trójkę - chyba jednak by zauważyli
                        a archiwum ja sama dopiero tworzę, więc chwilo pomieszczenia brak. ale sączę wodę z butli i dochodzę powoli do stanu używalności chyba

                        uf, co za poranek!
                        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                        Comment

                        • Audi
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 1682

                          I tak najlepsze na kaca jest

                          dzień prędzej nie pić !!

                          Comment

                          • cyborg_marcel
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 3467

                            dzięki, Art, tak sie zastanawiał, że to dziwne, że jakiegoś kacowego tematu nie mogę na TAKIM forum znaleźć

                            zjadłam dużą pizzę sama jedna (uczta w firmie) => najedzony cyborg = szczęśliwy cyborg

                            wyglądam gorzej niż zwykle, ale czuję się już ok. (do nastęnego Beaujolais...?)
                            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                            Comment

                            • Hannibal
                              Senior
                              • 03-2004
                              • 1426

                              Chyba najskuteczniejszym sposobem jest zapobieganie przyczyn a nie leczenie skutków.
                              Ale jeśli już taka okoliczność zajdzie, to dobrze jest:
                              - przyswoić dużo witaminy C
                              - jeść tylko potrawy lekkostrawne (najlepiej coś gotowanego)
                              - dobrze się przespać
                              "All the good things for those who wait"

                              Comment

                              • cyborg_marcel
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 3467

                                zżarłam pizzę w południe i kac przeszedł, jak ręką odjął!

                                w pracy nie piję, a jak przyszłam do biura, to zostanę do godz. 16.00 = tą dobę będę miała wyjątkowo bezalkoholową

                                dziękuję wszystkim za wsparcie moich porannych mąk
                                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎