Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co począć z kacem / syndrom dnia następnego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cocobango
    Senior
    • 04-2002
    • 818

    Przykre skutki picia.

    Nie wiem czy niebyło już takiego tematu ale zaryzykuje.

    Chyba każdy z nas odczuł negatywne skutki picia, tutaj moglibyśmy pisać jak tego unikać albo jak zaradzić zaistniałej już sytuacji. Nie mam zamiaru stworzyć poradnika alkoholika, bo tacy powinni się już leczyć u lekarzy.

    - Kac, można by powiedzieć najlepiej zapobiega jemu nie picie alkoholu ale to banał. Moim zdaniem najlepsze na kaca jest poranne, zimne i lekkie piwko lecz niekiedy na jego widok ogarnia nas uczucie cofki, w takiej sytuacji zalecałbym zimny kefir, sok z owosów w puszce (ananas lub brzoskwinka) albo dojrzałą brzoskwinię.

    - Brzuszek, hym... trzeba będzie go zrzucić poprzez wysiłek fizyczny. Słyszałem że nie powstaje na skutek rozpychania brzucha tylko od enzymów zawartych w piwie które powodują odkładanie się tkanki tłuszczowej w partiach brzusznych.

    - Kobieta lub mężczyzna (wybrać właściwe) , można się obudzić w towarzystwie nie zawsze pięknej(go) kobiety lub mężczyzny z amnezją obejmującą wieczór - zalecam brać nogi za pas i zgłosić się do stosownego lekarza.
    Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
    Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
    HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

    Comment

    • paveuek
      Senior
      • 09-2001
      • 410

      Zaznaczam że nia ja to wymyśliłem!

      Osoby wrażliwe i takie które biorą życie bardzo na serio proszone są o nieczytanie poniższego tekstu.

      Policja ostrzega mężczyzn przed nowym typem narkotyku - następnym razem uważaj co pijesz, gdy kobieta stawia Ci drinka! Na czarnym rynku pojawił się nowy, odurzający narkotyk, który wykorzystują kobiety do gwałcenia nieuważnych mężczyzn. Ten narkotyk to "PIWO". Z reguły jest on serwowany w formie brązowego płynu z pianką i obecnie jest powszechnie dostępny. Można go dostać w butelkach, puszkach, kuflach, a nawet hurtowo w kegach. "PIWO" jest wykorzystywane przez kobiety na imprezkach i w barach, aby zmusić młodych mężczyzn do uprawiania sexu. Zazwyczaj kobieta serwuje mężczyźnie tylko kilka jednostek tego narkotyku, a potem prosi o udanie się z nią na niezobowiązujący sex. Niestety, często wtedy jest już za późno na ratunek, bo odurzona ofiara jest bezbronna i podatna na perswazję. Jak się okazuje, już po kilku dawkach tego specyfiku, faceci są skłonni uprawiać najbardziej wyuzdany sex nawet z najbrzydszą kobietą, na którą nigdy by w normalnych okolicznościach nie spojrzeli. Ma to także pewne skutki uboczne, bo nad ranem ofiara (mężczyzna) budzi się z mglistymi wspomnieniami co do zeszłego wieczora. Posiada on jedynie dziwne przeczucie, że wczoraj coś było nie tak...
      Innym sposobem wykorzystania "PIWA" jest okradzenie ofiary ze wszystkich oszczędności życia, w półświatku zwane "związkiem". Jak donoszą policyjne raporty, były już nawet przypadki, gdy sprytne kobiety odurzały mężczyzn, by następnie pastwić się nad nimi i torturować ich w ukryciu. Ten rodzaj bestialstwa nazwano "małżeństwem". Jeden z wysokich rangą funkcjonariuszy powiedział nam nieoficjalnie, że jeszcze nie znaleziono odtrutki na ten specyfik, ale prace trwają. Natomiast my z nieoficjalnych źródeł wiemy, że przypadki "małżeństwa" zdarzały się również w policji.
      Niemniej jednak, policja prosi o przekazanie tej wiadomości każdemu, jeszcze nieuświadomionemu mężczyźnie. Jeśli zdarzyło się, że zostałeś odurzony tym narkotykiem zgłoś się do na najbliższej komendy policji. Tam policjanci rozpoczną śledztwo oraz skierują Cię do najbliższej grupy wsparcia dla wykorzystanych mężczyzn. Pamiętaj, że ujawniając fakt wykorzystania Cię możesz ocalić życie innym mężczyznom. Pomocy możesz także szukać w innych grupach wsparcia - są one dostępne w każdej książce telefonicznej pod hasłem: Pola golfowe.
      Katalog polskich kapsli od piwa: www.kapsle.xon.pl
      Polskie forum kolekcjonerów kapsli: www.forum.kapsle.xon.pl

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Był taki temacik - polecam poczytać, parę ciekawych porad jest

        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Johnus_Beer
          Senior
          • 08-2002
          • 124

          Na kaca najlepiej nie pić dnai poprzedniego. ALe jeśli już, odradzam Alcaselcer. Po CIĘŻKIEJ imprezie wziąłem to ohydztwo. Fakt, nie odczuwałem pragnienia i bólu głowy, lecz zamiast permentnych nudności wszystko przeze mnie dosłownie przepływało, poczynając od wody gazowanej po jogurty. I tak dziesięć godzin. To było brutalne starcie...

          Comment

          • Małażonka
            Senior
            • 03-2003
            • 4602

            Alcaselcer to rzeczywiście niezła trucizna, lepsza jest już aspiryna, ale cudowne rozwiązania porannego bólu głowy to Excedrin Migraine (niestety niedostępny w Polsce), resztę załatwi soczek po świeżo ukiszonych ogóreczkach

            Comment

            • celt_birofil
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 09-2001
              • 4469

              A w naszym wiejskim sklepiku sprzedają napój pod wdzięczną nazwą KACUŚ. Skład tegoż: sok z kiszonej kapusty
              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

              Comment

              • witkowskiartur
                Senior
                • 03-2003
                • 561

                Nie tylko w iejskich sklepikach. Jeszcze nie miałem okazji spróbować, ale kiedys się na pewno skuszę.

                KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

                Comment

                • mwa
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 5071

                  Pewnie,że sok z kiszonej kapusty jest dobry na kaca.
                  Znalazłem również mały przepis: piwo + sok z cytryny.
                  Pozdrawiam Cię !!!!

                  Comment

                  • witkowskiartur
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 561

                    No nie, mam takie ładne zdjęcie butelki kacusia i nie mogę go przysłać. Szkoda.
                    KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

                    Comment

                    • mwa
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 5071

                      witkowskiartur napisał(a)
                      No nie, mam takie ładne zdjęcie butelki kacusia i nie mogę go przysłać. Szkoda.
                      Może za duże, to je zmniejsz, albo zmień na jpg.
                      Pozdrawiam Cię !!!!

                      Comment

                      • witkowskiartur
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 561

                        Niestety. chyba problem tkwi w tym, że robię cos nie tak. Ok klikam przeglądaj odnajude plik i nic nie widzę zadnej ikonki do załączenia pliku. A zdjęcie jest małe wymiarowo, jpg i tylko 33 kilo.

                        KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

                        Comment

                        • mwa
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 5071

                          Za pośrednictwem witkowskiartur'a podaję zdjęcie.
                          Attached Files
                          Pozdrawiam Cię !!!!

                          Comment

                          • witkowskiartur
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 561

                            Serdeczne dzięki MWA. I twoje zdrowie. (a rano soczek)
                            KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

                            Comment

                            • Piecia
                              Senior
                              • 02-2002
                              • 3307

                              Nie wiem jak u Was ale dla mnie Alka Seltzer Bayera jest na kaca bardzo dobry i jak byc może wspominałem wcześniej Tabletka Ojców Bonifratrów (brązowy proszek w otoczce z czegoś podobnego do opłatka)
                              Koniec i bomba,
                              Kto nie pije ten trąba !!!
                              __________________________
                              piję bo lubię!

                              Comment

                              • witkowskiartur
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 561

                                Bez względu na to czy na drugi dzień kac jest czy go nie ma, to najlepsze co można zrobic to tradycyjnie: jajecznica na ostro, z pomidorem, papryką, boczkiem, kiełbasą, pieczarkami (z całym szacunkiem dla Pieczarka), żołtym serem, wszystkimi przyprawami jakie były dostepne i najważniejsze: posypaną po wierzchu świeżo posiekana natką pietruszki.
                                Pietruszka jest najwazniejsza ze względu na wysoką zawartość witaminy C, a po za tym zabija cały nieświerzy oddech, lepiej niż jakiekolwiek gumy i cukierki.
                                Wynalazek ten najlepiej działa wtedy, gdy wszystkie składniki zostaną przyniesione ze sklepu oddalonego o jakieś 3 kilometry od działki, na której spozywało sie piwo, w deszczowy poranek.
                                Sprawdziłem osobiście i gorąco polecam.

                                KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎